Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk ti szeretnétek egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti szeretnétek egy ilyen lányt magatok mellé? (kicsitperverz, csinos, fiatal, bújós, szerető)

Figyelt kérdés

képzeljétek magatokat a helyzetbe. Adott egy 36 éves férfi, és egy 17 éves lány. Odavannak egymásért, talán szerelmesek, és nagyon jól tudják érezni magukat együtt. A pasi felhívta a lányt vasárnap hajnalban hogy hiányzik, és nem tud aludni. a lány egész előző nap erre várt, és reggel 8kor már a buszon ült és ment a pasijához aki 1 percet sem aludt a telefon óta. megérkezik a lány, forró csókok ne is soroljuk. mindketten a másiknak a legjobbat akarják. nagyon odaadóak, ennek meg is van az eredménye sorozatos orgazmusok és spriccelések formájában. :D

mi a vélemény a lányról? a kettőjük kapcsolatáról? lehet ez komoly? frissek még nagyon.



2012. nov. 25. 17:12
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/82 anonim ***** válasza:
100%

Na, most tényleg nem értem, miért ez a nagy felhajtás meg éretlenezés meg ribancolás. Az első gondolatom az volt, hogy savanyú a szőlő, mert adott egy boldog pár, ahol a pasi egy ideális fiatal lány szerelmét kapja, és talán viszonozza is. A korkülönbség nem kicsi, de azt hiszem, volt már ilyen a történelemben, és ettől még nem kellene hasravágni senkinek magát.

Valaki korábban mondta, és én is ezzel tudok egyetérteni, ha szeretik egymást, vagy legalábbis ha szereted őt, és örülsz az együttlétnek, akkor tartsd meg ezt a jó szokásod, és ne hagyd, hogy megzavarjunk itt mindenféle álpszichológiai dumával és sárga irígységgel.

OK, azt én sem hiszem, hogy tíz év múlva még majd együtt lesztek, ne tervezz gyerekeket vele, főleg ne egy elvált férfival, dehát pont ezért vagy 17, hogy most még nyugodtan néhány évig élvezhesd az életet, vele vagy aki majd utána jönni fog. És ha a pasi otthagy, akkor majd persze fogsz szenvedni, de ez is csak előrébbvisz majd és érettebbé tesz talán. És ha egyszer te hagyod ott, mert ugye erről nem szólt a fáma, akkor meg majd ő szenved.

Menj és élvezd, de azért figyelj arra, hogy a napnak ne minden perce szóljon róla, mert a férfiak nehezen viselik a túlzott ragaszkodást, és leszel szíves nem mérni a perceket a legközelebbi hívásáig. Mondjuk két hívása között akár elmehetnél néhány haveroddal szórakozni, és az sem baj, ha fiatalabbak :)

2012. nov. 29. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/82 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszaitokat!! :)

oh van rengeteg programom, de sokszor eszembe jut. ma vásárolgatni, pénteken barátnőimmel iszogatni, szombaton Bécsbe megyek. van mit csinálnom és elvagyok, csak azért hiányzik.

2012. nov. 29. 08:31
 53/82 anonim ***** válasza:

én nem szeretnék, köszi.


27/f

2012. nov. 29. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/82 A kérdező kommentje:
27 fiú, és miért nem? kíváncsi vagyok egy ilyen véleményre is.
2012. nov. 29. 14:47
 55/82 anonim ***** válasza:
gyűlölködő, antiszociális ember vagyok, akinek semmi nem jó soha
2012. nov. 30. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/82 anonim ***** válasza:
Azóta van valami?
2012. dec. 1. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/82 A kérdező kommentje:

igen. írtam neki 1 smst, és ahogy megérkezett az értesítő h elküldve már hívott. sok dolga van, gondok, pénzügy stb. még magáról is megfeledkezik ne haragudjak. aranyos volt, csak azért ez nekem nem lesz így elég... :)

hajnalban hívott, de nem vettem fel neki. hagyjuk milyen állapotban lehetett. visszacsörgettem és azóta semmi. :)

2012. dec. 1. 23:51
 58/82 anonim ***** válasza:
Ha akarod én visszacsörgetek :P
2012. dec. 2. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/82 anonim ***** válasza:

Gondok, pénzügy...azért ez így is kevés ok arra, miért nem tudott egy nyomorult kis SMS-t vagy bármit küldeni, vagy hívni egy percre. Persze, most kidumálta magát, jaj de aranyos, stb. de reálisan belegondolva, szerinted nem lett volna két szabad perce egy olyan emberrek, akit szeret, de minimum többre értékel, mint ismerős?


Hív, te meg majd ugrasz megint éd dugtok egy jót. _Megint megkapja az adag punciját, neki elég lesz, aztán majd megint lesz*r. Egy kapcsolata az együtt eltöltött időről, közös élményekről, beszélgetésekről szól, nálatok ennek még nyoma sincs. Ne legyél buta.

2012. dec. 2. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/82 anonim válasza:

Vannak itt elég gusztustalan kommentek, nem szégyellitek magatokat?!

Komám, te meg elég "érett" lehetsz, ha ezt itt tárgyalod meg, idegen emberekkel.

2012. dec. 2. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!