Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk ti szeretnétek egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti szeretnétek egy ilyen lányt magatok mellé? (kicsitperverz, csinos, fiatal, bújós, szerető)

Figyelt kérdés

képzeljétek magatokat a helyzetbe. Adott egy 36 éves férfi, és egy 17 éves lány. Odavannak egymásért, talán szerelmesek, és nagyon jól tudják érezni magukat együtt. A pasi felhívta a lányt vasárnap hajnalban hogy hiányzik, és nem tud aludni. a lány egész előző nap erre várt, és reggel 8kor már a buszon ült és ment a pasijához aki 1 percet sem aludt a telefon óta. megérkezik a lány, forró csókok ne is soroljuk. mindketten a másiknak a legjobbat akarják. nagyon odaadóak, ennek meg is van az eredménye sorozatos orgazmusok és spriccelések formájában. :D

mi a vélemény a lányról? a kettőjük kapcsolatáról? lehet ez komoly? frissek még nagyon.



2012. nov. 25. 17:12
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/82 anonim ***** válasza:
Előfordulhat, hogy jól kijöttök... akkor sok boldogságot nektek...
2012. nov. 25. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/82 anonim ***** válasza:
55%

Pff, hát te tényleg naív vagy:DD

Legyél csak büszke h egy 36 éves NEM fiú, hanem FÉRFI kihasználja a testedet amire te még büszke is vagy:DD

Csak vigyázz amilyen sok "tapasztalatot" szerzel, úgy 2 év múlva a kutyábaj se fog kelleni egy majdnem negyvenes által szétrakott kislány...:D Főleg, hogy még reklámozzátok is magatokat együtt:)

Anyádra is büszke lehetsz, hogy hagyja hogy egy használt rongyot csináljanak belőled.. és nem csak testileg hanem hidd el, lelkileg is az leszel, mikor ott leszel hagyva, és ő vígan keres egy másik friss prédát.

Gratulálok nektek!:)

2012. nov. 25. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/82 anonim ***** válasza:
*kutyának
2012. nov. 25. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/82 anonim ***** válasza:
41%

Nem olvastam végig a kommenteket, ezért elnézést, ha esetleg valaki már leírta.

Szóval, ha a annyira szereti a csajt, akkor elmegy hozzá/érte, nem pedig házhoz rendeli...

Az látszik, hogy beújított magának egy naiv r*bancot, aki házhoz megy és még pénzt se kér.


Amúgy én 24 évesen sem kezdenék egy 17 éves fruskával, nemhogy 36 évesen. Ennél a hapsinál valami komoly gond van, amiért a 20-30-as korosztályból senkinek sem kell. Ezért keres ilyen kis naiv tinip*csákat, mert azoknak elég pár szép szó és már terpesztenek is.

2012. nov. 25. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/82 anonim ***** válasza:
100%
Ha neked egy 18 éves kisfiú, akkor szerinted te mi vagy egy 36 éves szemében? Érett nő vagy dugható fruska??? :D
2012. nov. 25. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/82 anonim ***** válasza:
100%

Hát szerintem már az írásodból is látszik, hogy semmivel se vagy komolyabb mint a korunkbeliek. Gondolkodj el rajta és kérdezd meg őt,hogy mit akar tőled. Vagy magadnak is felteheted ezt a kérdést hogy te mit akarsz egy 36 évestől. Ez még véletlenül se komoly,de a pasi se normális, inkább a gyerekeivel foglalkozna mint sem tizenéveseket k.úrogat. Ha még együtt is maradtok valameddig akkor is kifog az jönni hogy teljesen eltérő igényei vannak egy 36 éves férfinak és egy 17 éves lánynak.

Apukáddal ki a helyzet? Jelen van ő az életedben ?

Szerintem nem normális ez a kapcsolat. Ha mindenképp "érett" pasit akarsz akkor keress a 20-25 évesek között, az még talán nem olyan vészes a te korodhoz.

Nekem velem egyidős barátom van és semmi bajon a felfogásával, szóval ne általánosíts hogy minden velünk egykorú éretlen p.öcs,akadnak kivételek.


18/L

2012. nov. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/82 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. köszönöm, hogy ribanc vagyok. köszönöm, hogy fruska vagyok. köszönöm, hogy így álltok hozzám és köszönöm, hogy ilyen mértéktelen kedvesség szorult belétek.
2012. nov. 25. 19:20
 28/82 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem, mi bajod...

Választ akartál, megkaptad. Az emberek elmondták a véleményüket, nem kötötted ki, hogy csak a saját gondolataiddal megegyező dolgokat lehet leírni. Te igazából azt akartad hallani, hogy igen, van esélye egy ilyen kapcsolatnak és teljesen korrekt a helyzeted - de mit mondjunk, ha ez nem így van?


Ha akarod, mézes-mázosan is elmondhatjuk neked a véleményünket, de ettől még a lényeg ugyanaz marad: a negyvenes pasik nem kezdenek komolyan tinilányokkal, tekintve, hogy azok a szexen kívül semmilyen téren nem tudják kielégíteni az igényeiket. És nem megsértődni kell, nem hisztizni és dacoskodni, ahogy most teszed( mert igenis ezt csinálod), hanem elgondolkodni azon, amiket leírtak ide neked.


Itt egy csomó ember, akinek van annyi esze, hogy meg akarjon óvni egy fiatal lányt a rossztól. Ne várd, hogy bárki is biztatni fog és simogatni a fejed. Ráadásul, senki nem mondta, hogy rib*nc vagy - azt mondtuk naiv és tapasztalatlan.


Inkább örülj, hogy van, aki felnyitja a szemed..

2012. nov. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/82 A kérdező kommentje:
oké.
2012. nov. 25. 19:56
 30/82 anonim ***** válasza:

"jóval érettebb vagyok a korombelieknél, és mások is így látják"

Épp azért nem vagy az, mert ezt állítod magadról.

A hapsi meg jól játssza a szerepét, hogy egy kis friss húshoz jusson.

Idióta vagy nem látod ezt át, de hát az élet a legjobb tanár, majd rájössz....(amúgy akármilyen bunkók is itt veled van igazság abban amit mondanak)

2012. nov. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!