Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk ti szeretnétek egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti szeretnétek egy ilyen lányt magatok mellé? (kicsitperverz, csinos, fiatal, bújós, szerető)

Figyelt kérdés

képzeljétek magatokat a helyzetbe. Adott egy 36 éves férfi, és egy 17 éves lány. Odavannak egymásért, talán szerelmesek, és nagyon jól tudják érezni magukat együtt. A pasi felhívta a lányt vasárnap hajnalban hogy hiányzik, és nem tud aludni. a lány egész előző nap erre várt, és reggel 8kor már a buszon ült és ment a pasijához aki 1 percet sem aludt a telefon óta. megérkezik a lány, forró csókok ne is soroljuk. mindketten a másiknak a legjobbat akarják. nagyon odaadóak, ennek meg is van az eredménye sorozatos orgazmusok és spriccelések formájában. :D

mi a vélemény a lányról? a kettőjük kapcsolatáról? lehet ez komoly? frissek még nagyon.



2012. nov. 25. 17:12
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/82 A kérdező kommentje:
:) sokaknak összejött. lehet nekünk is menne. mindegy nem szeretnék stresszelni emiatt. inkább csak élvezem a helyzetet és figyelem a fiú reakcióit, érzéseit. nem tudok okosabbat... nem akarom csak úgy otthagyni. már ragaszkodok hozzá.
2012. nov. 25. 17:38
 12/82 anonim ***** válasza:

A lány buta!

A férfi meg egy nyomorék, hogy csak gyerekekkel tud kapcsolatot teremteni!

2012. nov. 25. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/82 anonim ***** válasza:

Minden naiv tizenéves ezt írja magáról hogy érettebb a koránál. Én elhiszem hogy te az vagy. De a pasasnak akkor sem fogsz kelleni hosszabb távra..Főleg ha 2 gyerekes apuka..Azért gondolkodjál már..

Veled most még elvan a pasas mert élvezi az újdonságot..De később amikor ő 45 éves lesz te csak 26 éves leszel. A 45 éves pasasnak ciki lesz már egy vállalati partira cipelni a fiatal nőt aki addigra már annyira komoly és érett lesz, hogy családot, gyereket akar majd. De a pasas már régen nem..A közel 40 éves férfiak már régen nem akarnak hisztit, balhékat maguk körül..Addig leszel jó neki amíg az első hisztidet ki nem vágod valami miatt, vagy amíg nem jön egy nálad is fiatalabb lány aki szintén érettebb a koránál..

2012. nov. 25. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/82 A kérdező kommentje:

ez nem igaz. egyszerűek és ostobák vagytok. miért is gondoltam, hogy egy névtelen internetes oldalon esetleg tanácsot is kaphatok. :)

kikérem magamnak egyáltalán nem vagyok buta. borzalmasan ki vagyok éhezve a szeretetre. sajnos ez a helyzet. :( a barátom is hitetlenkedve áll a helyzet előtt. tudta, hogy egyszer jön az életébe egy nő aki mindenben megfelel neki, de nem gondolta volna hogy 19 év lesz köztü(n)k.

kíváncsi vagyok mit fogok mondani 1 év múlva...

2012. nov. 25. 17:43
 15/82 anonim ***** válasza:
Apakomplexusod van?? Majdnem 20 év korkülönbség régen rossz. Az sosem működik..
2012. nov. 25. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/82 A kérdező kommentje:
kb 30 barátjának, üzlettársának, és alkalmazottjának mutatott be eddig. (mint a barátnőjét.) csak mint tény hozzátenném a történethez. :)
2012. nov. 25. 17:46
 17/82 anonim ***** válasza:
70%

azt gondoltuk, h szeretethiányod van, de ne egy balf@sz mellett keresd, mert tőle nem fogod megkapni, ő önző és kb. annyira érett, mi te vagy...

tanács kell?

tessék: keress egy kordbeli fiút, aki valóban szeretni fog réged, itt is írják a 18-19 éves srácok, mit vegyenek a barátnőjüknek karácsonyra, szerinted te eszébe fogsz jutni karácsonykor, ugyan már! csak élvezi a felelősségekről mentes életét, a könnyebbik utat...a felesége se véletlenül vált el tőle

2012. nov. 25. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/82 anonim ***** válasza:
100%
Na kedvesem! Engem ne nevezz egyszerűnek és ostobának mert 39 éves nőként többet éltem át mint te.. Én is voltam 17 évesen ilyen naiv mint most te. Az élet mindig ugyanazokat produkálja..nincs kivétel. Én 18 évesen egy 36 éves pasassal kavartam. 1 millióba fogadnék hogy majdnem 20 évvel ezelőtt ugyanazokat a mondatokat hallottam a férfi szájából amit most te hallasz a pasas szájából.. Mondjuk nekem volt annyi eszem, hogy felfogjam ez csak egy állapot ami jelenleg mindkettőnknek szép és jó de nem fog örökké tartani. Úgyhogy aranyom, bármennyire hisztizel te is nemsokára lapátra kerülsz. Ha nem is pár hónapon belül, de 2 év múlva már neked is emlék lesz a pasas..Nyugodj bele, hogy jön másik nő aki idősebb lesz, érettebb és sokkal okosabb lesz nálad..A férfiaknak egy bizonyos kor után a kapuzárási pánikban kellenek a fiatal pipik..
2012. nov. 25. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/82 anonim ***** válasza:
100%

Minden 17 éves lány azt hiszi, hogy érettebb a koránál.. ha valóban az lennél, akkor tudnád, hogy a kapcsoltnak nincs értelme, mert egy 36 éves férfi nem akar semmi komolyat egy kislánytól, csak örül, hogy megdughatja a friss puncidat.


Legyél érettebb, okés. Legyenek tapasztalataid is.

DE!!!17 évesen már korodból adódóan se lehet annyi és olyan tapasztalatod, amelyre egy 36 évesnek szüksége van a szerelemben. Ő már rég átélt és megunt olyan dolgokat, amik neked még eszedbe sem jutnak, tehát életszemléletben ti még csak meg sem közelítitek egymást. Egy középkorú férfinak teljesen más igényei vannak, mint amit egy 17 éves gyerek nyújtani tudna...


Nem kell hinni nekünk, de ha 10-ből 10 válasz azt mondja, hogy ez így nem lesz hosszú, mert a pasi csak kihasznál, talán el kellene gondolkodnod rajta....

2012. nov. 25. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/82 A kérdező kommentje:
sajnos a korombeliekkel nem találom meg a közös hangot. más hullámhosszon rezgünk. már próbáltam számtalanszor, de egy 30as férfi mindig is vonzóbb volt számomra, mint egy 18 éves kisfiú. remélem nincs igazatok. bár a ti verziótok a hihetőbb nem az én tündérmesém. :( mégis olyan igazinak tűnik. nem tudom mit csináljak. soha nem éreztem még ennyire jól magam senkivel! :/
2012. nov. 25. 17:52
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!