Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk ti szeretnétek egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti szeretnétek egy ilyen lányt magatok mellé? (kicsitperverz, csinos, fiatal, bújós, szerető)

Figyelt kérdés

képzeljétek magatokat a helyzetbe. Adott egy 36 éves férfi, és egy 17 éves lány. Odavannak egymásért, talán szerelmesek, és nagyon jól tudják érezni magukat együtt. A pasi felhívta a lányt vasárnap hajnalban hogy hiányzik, és nem tud aludni. a lány egész előző nap erre várt, és reggel 8kor már a buszon ült és ment a pasijához aki 1 percet sem aludt a telefon óta. megérkezik a lány, forró csókok ne is soroljuk. mindketten a másiknak a legjobbat akarják. nagyon odaadóak, ennek meg is van az eredménye sorozatos orgazmusok és spriccelések formájában. :D

mi a vélemény a lányról? a kettőjük kapcsolatáról? lehet ez komoly? frissek még nagyon.



2012. nov. 25. 17:12
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/82 A kérdező kommentje:
3 napja nem hívott fel.. hát nem tudom mi lesz. :/ :)
2012. nov. 28. 16:33
 42/82 anonim ***** válasza:
Én sem tudom :/ De ez már a te problémád.
2012. nov. 28. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/82 A kérdező kommentje:
amit itt leírtam mind az én problémám. nyilván van fontosabb dolga is, mint hogy engem hívogasson.... :(( :)
2012. nov. 28. 18:52
 44/82 anonim ***** válasza:
igen van neki fontosabb dolga is, de majd ha kanos lesz hidd el keresni fog <3
2012. nov. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/82 anonim ***** válasza:
Látod, itt kezdődik a dolog. Ha szeretünk valakit, még ha csak a kapcsolat elején is vagyunk, nincs nála fontosabb. Nem létezik, hogsy 3 nap alatt egy percre ne tudjon felhívni, mert ha igazán érdekled, akkor egész nap az eszében jársz..
2012. nov. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/82 A kérdező kommentje:
én meg természetesen minden vágyát ki akarom elégíteni. meg is teszem és majd hetente felhív h szia szerelmem. jó tudom. tudomtudomtudom....
2012. nov. 28. 21:15
 47/82 anonim ***** válasza:
kapisgálod
2012. nov. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/82 A kérdező kommentje:
csak ha mindent megteszek nem tudom miért nem tarthat valami kicsit több ideig.. kezd felbaszni, hogy nem volt 2 éve normális kapcsolatom. hiányzik valaki.
2012. nov. 28. 21:35
 49/82 anonim ***** válasza:
Nekem is kb 2 évig nem volt.. Most van egy 7 hónapja tartó, de holnap lehet vége.. 26f vagyok. De ilyen az élet.
2012. nov. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/82 anonim ***** válasza:
Ekkora korkülönbségnél nem fog menni. Az egyiknek fiatalodni kellene, a másiknak idősődni. A lényeg Te gyerek vagy. Tudom miről beszélek nekem van egy pár. Két nagyobb lány is. Az egyik már egyetemet végzett, ja és persze elváltam. Én ezt nem néztem volna jó szemmel. Kezdve, hogy már mióta nem volt kapcsolatod. Azt hiszem a tanulás lenne a legfontosabb. Azért érdekes a te szüleid hasonló idősek, mint ez a férfi?
2012. nov. 28. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!