Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk ti szeretnétek egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti szeretnétek egy ilyen lányt magatok mellé? (kicsitperverz, csinos, fiatal, bújós, szerető)

Figyelt kérdés

képzeljétek magatokat a helyzetbe. Adott egy 36 éves férfi, és egy 17 éves lány. Odavannak egymásért, talán szerelmesek, és nagyon jól tudják érezni magukat együtt. A pasi felhívta a lányt vasárnap hajnalban hogy hiányzik, és nem tud aludni. a lány egész előző nap erre várt, és reggel 8kor már a buszon ült és ment a pasijához aki 1 percet sem aludt a telefon óta. megérkezik a lány, forró csókok ne is soroljuk. mindketten a másiknak a legjobbat akarják. nagyon odaadóak, ennek meg is van az eredménye sorozatos orgazmusok és spriccelések formájában. :D

mi a vélemény a lányról? a kettőjük kapcsolatáról? lehet ez komoly? frissek még nagyon.



2012. nov. 25. 17:12
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/82 A kérdező kommentje:

nem feküdtünk le és még mielőtt elmondtam neki a félelmeimet látta rajtam, hogy nem vagyok rendben lelkileg. megbeszéltük és megértő volt. nem erőltette a szeretkezést sem. amúgy sokat beszéltünk mostanában és nem 160 óra múlva jutottam eszébe. :) holnap randizunk egy igazit is.. :) :D kíváncsi vagyok mi lesz ebből.

18L te okos vagy látszik az írásodból. én meg túlságosan vágyom a törődésre és szeretetre. egyedül nem találom a helyem a világban.

pl.: egész nap ülök a gép előtt, vagy elmászkálok erre-arra barátnőimmel. felhív a barátom és rögtön tudom mit kell csinálnom. takarítok, rendetrakok, rendszerezem az életem és tanulok ilyenkor. lenyugszom és kiegyensúlyozott vagyok. erre is szükségem van.

2012. dec. 7. 15:28
 72/82 anonim ***** válasza:

Persze,hogy vagysz a torodesre,megbecsulesre,erzelmi kotodesre.

Ki ne vagyna ra?

De nem biztos,hogy a masik fel is ugyanarra vagyik,ugyanazok az igenyei.

Ezert is beszeljetek oszinten,es figyeld meg a reakcioit,megnyilvanulasait,hogy megtudd,hogyan viszonyul hozzad,es mit akar valojaban.

Most nehez realisan gondolkodnod biztosan,mert elfogult vagy,es befolyasolnak az erzeseid,de probald meg jol atgondolni a dolgokat.

Mert,ha idovel kiderul,hogy o nem ugyanugy erez irantad,es te egyre jobban fogsz hozza kotodni,akkor nagy csalodas lesz a vege.

Szoval figyeld meg,hogy hogyan viszonyul hozzad,es ha erzed,hogy nem vesz komolyan,megjatssza magat,nem oszinte,akkor ne csapd be magad,es ne alltasd magad azzal,hogy szeret.


18L

2012. dec. 7. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/82 anonim ***** válasza:

Es ha fontos akarsz neki lenni,es azt akarod,hogy komolyan vegyen,akkor ne lesd minden kivansagat,ne ugorj egybol,ha hiv,ne alazkodj meg elotte,es ne mutasd ki,hogy mennyire fuggsz tole.

Mutasd meg,hogy nelkule sem vagy elveszett,es,hogy nem o az egyetlen,aki akar teged.

A pasiknak nem nagyon erdekes az,amiert nem kell megkuzdeni.

Mert konnyen megkapni valamit,olyan mint egy versenyt megnyerni,amin te indultal egyedul.Tul konnyu.

Es amiert nem kuzdottel,azt altalaban nem is becsulod annyira.


18L

2012. dec. 7. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/82 A kérdező kommentje:

persze . tudom.. amit érzek nem mutatom ki. ő ezekről nem tud, csak saját magamnak vallom be. nem fogok becsicskulni, megalázkodni.

most már egyre inkább úgy érzem, hogy nem átverés ez a kapcsolat.

a bizonytalanságok a 17-17 éves vagy az 50-50 éves emberek kapcsolatában is ott van, ahogy nálunk is. úgy érzem jól fog alakulni. :)

2012. dec. 7. 22:39
 75/82 anonim válasza:
Lehet erröl a csávorol formázták pedomacit
2013. jan. 6. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/82 anonim ***** válasza:
Szia!Hogy vagy?Hogy alault azota a kapcsolatotok?
2013. jan. 8. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/82 A kérdező kommentje:

nem számítottam neki annyira mint ő nekem. de azért örülök, hogy okoztam neki egy kis boldogságot.

igazából nem is vagyok szomorú, vagy csalódott... vége :) tudom, hogy őt bármikor felhívhatom majd és fogunk találkozni még.


(összejöttem egy régebbi barátommal, akivel nyáron/ősszel jártam és most minden jó. :) nagyon szeret engem és én is őt. 24 éves. fiatal :))) )

2013. jan. 22. 13:33
 78/82 anonim ***** válasza:
Sok boldogságosságot nektek! ;)
2013. jan. 22. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/82 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2013. jan. 22. 15:05
 80/82 anonim ***** válasza:

Valahogy sejtettem,hogy a pasinak nem szamitasz annyira.


De ne band,nem erdemes olyan vonat utan fffutni,ami nem vesz fel.Lenyeg,hogy ratalaltal arra,akivel kolcsonosen fontosak vagytok egymasnak,es szeretitek egymast.

Kivanom,hogy legyetek egyutt nagyon boldogok.

2013. jan. 22. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!