Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk ti szeretnétek egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti szeretnétek egy ilyen lányt magatok mellé? (kicsitperverz, csinos, fiatal, bújós, szerető)

Figyelt kérdés

képzeljétek magatokat a helyzetbe. Adott egy 36 éves férfi, és egy 17 éves lány. Odavannak egymásért, talán szerelmesek, és nagyon jól tudják érezni magukat együtt. A pasi felhívta a lányt vasárnap hajnalban hogy hiányzik, és nem tud aludni. a lány egész előző nap erre várt, és reggel 8kor már a buszon ült és ment a pasijához aki 1 percet sem aludt a telefon óta. megérkezik a lány, forró csókok ne is soroljuk. mindketten a másiknak a legjobbat akarják. nagyon odaadóak, ennek meg is van az eredménye sorozatos orgazmusok és spriccelések formájában. :D

mi a vélemény a lányról? a kettőjük kapcsolatáról? lehet ez komoly? frissek még nagyon.



2012. nov. 25. 17:12
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 81/82 A kérdező kommentje:

köszi :) aranyosak vagytok mindannyian!

és tudom. igaza volt sok mindenkinek. makacs vagyok nagyon :/:)

no de én is nagyon remélem, hogy ez egy igazi kapcsolat :)))

2013. jan. 23. 16:26
 82/82 anonim válasza:
Én az ilyen pasasokat kedvelem bírják a fiatalabb csajokat olyan szép látvány amikor az utcán látok egy szép lányt egy sokkal idősebb pasival az olyan szexiii.
2014. jún. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!