Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Azt mondják számít a külső és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt mondják számít a külső és belső. Nálam mindkét tényező rendben van. Miért fordulnak el tőlem mégis?

Figyelt kérdés

Nem vagyok megáldva jó kommunikációs képességgel, nehezen tudok megnyílni és beszélgetést kezdeményezni. Ez gyerekkorom óta így van, csak azok körében érzem magabiztosan magam, akik ismernek.

Menekülnek tőlem a nők, nem is akarnak megismerni. Ennyit számít a jó duma? Külsőre tetszem, a természetem is jó mégsem találok társat.


Az ünnepek is szomorkásan teltek egyedül. Nagyon hiányzik egy nő érintése, szeretete, társasága. És a legfontosabb, hogy tartozni valakihez.


Hogy legyek szimpatikus?


30/F


2020. jan. 2. 12:46
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/280 A kérdező kommentje:
Igen, illene esélyt adni. Aztán ha úgy gondolja hogy nem akkor elküld.
2020. jan. 2. 14:11
 22/280 anonim ***** válasza:
88%
Az elottem levo jol mondja. Illene eselyt adnival tenyleg gond van. Majd mikor megerted akkor be fogsz csajozni.
2020. jan. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/280 anonim ***** válasza:
96%
Ezt érzik rajtad. Hogy szerinted tartoznak neked. Ezt messze nem nevezném rendes belsőnek.
2020. jan. 2. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/280 A kérdező kommentje:
Elkezdünk beszélgetni és azzal kezd a nő hogy nem tudlak elképzelni mint társ, de még nem tud rólam semmit. Csak a külsőmet látja. Ezt mivel magyarázzátok? Ismétlem, a külsőm tényleg rendben van. Nem akarok belinkelni, mert törölnek....
2020. jan. 2. 14:22
 25/280 anonim ***** válasza:
97%
"Annyi a baj hogy nem tudok témát felhozni és szóval tartani a másikat." - Ha nem tudsz kommunikálni (mert valószínűleg ez jön át), akkor hogyan fogsz megoldani konfliktushelyzeteket? Mert ez óhatatlanul is az élet része, és a legjobb kapcsolatban is vannak konfliktusok. Tudsz döntéseket hozni, vagy mindig a másikra hagyod, te meg úszol az árral? Egyáltalán ismertél már olyat, akivel nem kellett gondolkodni azon, hogy miről beszélgessetek, mert magától ment minden? Nem jó, ha döcögős a kommunikáció, ha nem megy a beszélgetés. Ez az illene, bocsánat, már a beszélgetés is egy esély, de aztán ha kiderül, hogy nem működik, nem kötelező folytatni.
2020. jan. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/280 anonim ***** válasza:
97%
De nem érted, hogy az, hogy "rendben van" nem jelenti azt, hogy tetszik másoknak?
2020. jan. 2. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/280 A kérdező kommentje:
#25, az első barátnőmmel annyira passzoltunk minden téren hogy vele a semmiről is lehetett beszélni, teljesen egymásra voltunk hangolódva, szólni se kellett már tudta mit akarok mondani.
2020. jan. 2. 14:30
 28/280 anonim ***** válasza:
94%

"Csak a külsőmet látja. Ezt mivel magyarázzátok? Ismétlem, a külsőm tényleg rendben van."


A külső megfog, a belső megtart. Neked minden nő tetszik, akinek nincs amúgy komoly rendellenesség, igénytelenség a külsejével?


Társkeresőn én például ilyeneket szoktam élből elutasítani:

- dohányzik (mindegy, milyen gyakorisággal, azt is elutasítom, aki e-cigizik, azt is, aki leszokófélben van, én nem dohányzom)

- akinél probléma az állattartás lakásban, vagy egyáltalán az állattartás (nekem vannak állataim, lakásban vannak, nem kertes házban élek, hozzám tartoznak), ez a pont azon a részen szokott lenni, hogy milyen társat keresel, és ezt is lehet látni egy adatlapon, én ezt a részt is megnézem, és ha én nem felelek meg egy számomra lényeges pontban, akkor nem látom értelmét belekezdeni sem az ismerkedésnek

- ha valakinél szélsőséges érdeklődés szerepel vallás, spiritualitás vagy politika vonalon, nem baj, ha ezt valaki vállalja magáról, de én kerülöm az ilyet, más típus vagyok

- aki túl messze lakik tőlem, nekem már van egy kialakított életem, stabil munkám, amiből kényelmesen eltartom magam, messzire nem költözöm, még ha mozdulnék is egy kapcsolatért

- aki válófélben van, na most ez lehet kamu is, én meg szerető nem leszek, meg ha igaz is, el is húzódhat, előbb zárja le a múltat, és aztán kezdjen teljesen tiszta lappal

- aki vállalhatatlan fotót tesz fel magáról, gondolok itt olyanra, hogy zajos, homályos, befénylik vagy túl sötét a kép, kivehetetlenül távol van az alany, nem felismerhető, vagy "művészfotóként" csak az arca egy részlete látszik, esetleg meztelen a felsőteste (tudom, hogy strandon, családban normális, de ne egy társkeresőn, én sem mellbedobással ismerkedek)

- azok a 30-asok, akik érettségi tablóképet töltenek fel, csak épp azóta több, mint 10 év eltelt, nem hiszem el, hogy valaki 10+ év alatt semmit nem változott, még én is változtam, még ha nem is látványosan sokatat

2020. jan. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/280 anonim ***** válasza:
26%

Azok az idők sajnos elmúltak, amikor a nők még minden komolyan jelentkező társjelöltnek rendes esélyt adtak egymás megismerésére. Felgyorsult világban élünk, amelyben az internet miatt gyakorlatilag korlátlanná vált a nők számára az ismerkedési lehetőség, s ennek megfelelően a legtöbb nő idő hiányában egy kétlépcsős előzetes szűrőt alkalmaz a komolyabb ismerkedési esély megadása előtt. Az első szűrő ránézésre, másodpercek alatt rostálja ki a nagy többséget, elsősorban a kinézet, megérzett kisugárzás alapján. Az ezen megfelelőnek ítélt férfiakat azután a második szűrő fél-egy óra beszélgetés (vagy chatelés) után szelektálja, egyfajta első benyomás, szimpátia alapján. Ennyi idő csak arra elég, hogy azt érezze a nő, hogy mennyire tudsz jó érzéseket kelteni benne, s ezt elsősorban humorral, szellemességgel, könnyedséggel lehet elérni. Ennyi idő nem elég arra, hogy a lelki vagy szellemi értékeidet megmutasd. Ha szorongsz, belső vívódásokat érez a nő melletted, láthatóan küszködsz, erőlködsz, akkor szinte biztos, hogy a második szűrőn nem fogsz átjutni. Lehet keseregni, hogy ez igazságtalan, de ez a kőkemény Valóság, amely nem fog megsajnálni és hozzád igazodni.


Egyébként pedig nem tudok azokkal a hozzászólókkal egyetérteni, akik azt írják, hogy próbálj pozitív lenni, mosolyogni. Nekem az a tapasztalatom, hogy a nők gyorsan megérzik azt, ha az ember nem önmagát adja, hogy megjátssza magát, s a második szűrőn emiatt valószínűleg eleve nem fogsz átjutni. Vagy ha mégis, akkor később fog lehullani a lepel rólad, s pár találkozás után fog otthagyni, mikor rájön, hogy nem az vagy, akinek képzelt, s ennek így semmi értelme.


Megoldásként azt tanácsolom, hogy 30 évesen elsősorban fiatalon elvált, kisgyerekes anyukákat keress az internetes társkeresőkön. Az ő körükben a második szűrő jópofaság szempontjából egy kicsit megengedőbb, és a megbízhatóság, korrektség felértékelődik. Náluk talán lehet esélyed gyenge kommunikációs képességekkel is arra, hogy több randevúra is találkozni akarjanak veled. A lényeg, hogy legyél lelkes, örülj az anyuka meglévő gyerekének, játssz vele, ne hánytorgasd fel a korlátokat, amit a helyzet jelent. Egyszóval bizonyítsd, hogy a családapa szerepét is el tudod majd játszani, méghozzá örömmel. Sok sikert!

2020. jan. 2. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/280 A kérdező kommentje:

Tetszik az a nő, aki előnyös külsejű, nem cigizik, nem iszik és lakásban nem tart állatot. Nálam kizáró okok között van, ha kutya vagy macska van a házban, lehet bármilyen szép is az illető.


További kizáró ok a túlzott vallásosság, spirituális. Nagyjából ez a pár dolog, ami eszembe jutott.

2020. jan. 2. 14:50
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!