Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Jobban járok ha prostihoz megyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jobban járok ha prostihoz megyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!



Sajnos azt vettem észre, hogy egyáltalán nem érdeklem a lányokat. Ők nem nyitnak felém és ennek köszönhetően én sem próbálok feléjük közeledni. Tele vagyok gátlásokkal és inkább nem erőltetem azt ami nem megy. Arra gondoltam, hogy ha el járnék egy prostituálthoz így talán le tudnám győzni 1-2 gátlásomat mert úgy érzem, hogy kevés lennék én egy nőnek minden téren. Persze tudom, hogy a legtöbb lányt ezt elitéli és megértem őket. Mivel nincsen esélyem arra, hogy egyszer párkapcsolatom lehessen.



2020. febr. 20. 19:07
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/240 anonim ***** válasza:
80%
Sokat vergődtem mostanában én is ezen, de nem tudtam dönteni.. illetve, de. Egy kicsit még eltoltam a prosti dolgot. Egyenlőre bírom egyedül, hátha éppen az utolsó pillanatokban belép az álomnő az életembe. :D
2020. febr. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/240 anonim ***** válasza:
34%

Ilyen hülye libe vagyok....


Èn itt jót nevetek rajtatok, hogy mire nem vetemedtek.


Mintha ti is vmi állatok lennètek.


Èvek óta nem szexeltem mègis eszembe nem jutna ilyen baromság mint nektek. Igaz pasi se vagyok de, hogy ti ennyire tisztelitek magatok az rólatok mond el sok mindent. 🤷‍♀️

2020. febr. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/240 anonim ***** válasza:
30%

#22


De előtte igen, és gondolom jó is volt... Szerintem a többséget csak addig érdekli ez amíg át nem éli, utána már van mire "emlékezni" és lehet szarni az egészre, de addig... Olyan ez mint mikor a gazdagnak született kiröhögi a szegényeket, hogy "höhöhöhöh HAHAHAHAH bváháháháhá mire képesek néhány fillérért hahaha"

2020. febr. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/240 anonim ***** válasza:
84%

Menjél el nyugodtan. Nem olyan nagy durranás, mint most szűz fiúként ezt gondolod.

Én is a te cipődben jártam, aggszűz lettem. Sokáig kerestem rosszlányok között, agonizáltam, hogy mit tegyek, menjek-e egyáltalán, ha igen, akkor melyikhez. Végül egy 40-50 közötti nőt szemeltem ki,akinek előre elmondtam a helyzetet.

Beszélgettünk, adott tanácsokat, megtanított csókolózni és később szexeltünk is. Tudom, hogy sokan lenézik ezeket a nőket, pedig sok szempontból emberségesebbek, mint az átlag.


Mindenesetre utána rájöttem, hogy bár hasznos volt, nem volt ez mégsem egy akkor ugródeszka, mint hittem. Viszont már nem féltem annyira a lányoktól és elkezdődött a párkereséses szakasza az életemnek. Azóta három nővel volt hosszabb-rövidebb kapcsolatom.

2020. febr. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/240 anonim ***** válasza:
8%
Pont, hogyha kipróbálja nem fog tudni leállni ès akkor tènyleg nem lesz soha normális kapcsolata mert egy normális nő nem fog leállni olyannal aki prostival vesztette el ès utána is oda járt...de mindenki ugy cseszi el az èletèt ahogy akarja
2020. febr. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/240 anonim ***** válasza:
27%
Keress inkább egy intimitás coachot, ott nem egy lelketlen pár perces reszelést kapsz a pénzedért, hanem neadjisten tényleges lelki segítséget.
2020. febr. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/240 anonim ***** válasza:
91%

#25


Erről miért/hogyan is kellene tudnia bárkinek is? Sok ember él így, akiről nem mondanád meg elsőre, és nyilván nem ezzel indít senki, csak aki teljesen hülye.

2020. febr. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/240 anonim ***** válasza:
79%

Ha nem tudsz SEMMILYEN szinten kapcsolatot kialakítani nőkkel (nem feltétlen párkapcsolatot, vagy szexuális jellegűt) akkor szerintem a prostizás sem fog nagyon menni. Hiszen az még inkább idegen dolog és még "sokkolóbb" élmény lesz. Én nem hiszem, hogy rá tudnám magam valaha is venni, hogy igénybevegyek egy ilyen jellegű szolgáltatást. Pedig már nem vagyok szűz, volt komoly kapcsolatom is.

Lehet a prostizással csak még gátlásosabb leszel, akár olyan megalázásban is részesülhetsz amit nem biztos hogy akarsz.

2020. febr. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/240 anonim ***** válasza:
44%
25 ös sötét mint a vakablak. A prostik között csomó egyetemista lány van, akit te civilben simán normális kislánynak gondolnál. Civilben ők is komoly kapcsolatot keresnek, közben meg ezzel is foglalkoznak. Ők is mberek, micsoda véletlen.
2020. febr. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/240 anonim ***** válasza:
40%

Amúgy mièrt jó ha elsőnek azt tapasztalja meg valaki milyen az èrzelem mentes szex?


Èrzelmekkel olyannal akit szeret teljesen más lesz az első ès nem fogja elferdíteni a szemèlyisègèt sem.


Inkább várjon egy normális lányra ahelyett, hogy kètsègbeesik addig meg használja a kezèt. 🤷‍♀️

2020. febr. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!