Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A férfiaknak miért nem szimpat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiaknak miért nem szimpatikus a klasszikus családmodell? Mi történt a világban?

Figyelt kérdés
Őszintén szeretném tudni mikor alakultak úgy a dolgok, hogy a férfiak már nem akartak családfők, támaszok, oltalmazók, bástyák lenni. Csak kölykök.

#férfiatlan #klasszikus család
2020. dec. 17. 18:11
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯
 91/127 A kérdező kommentje:
Mert egy PhD a te szinteden talán elérhetetlen kamunak tűnik. Egy normális embernek egy sima cél. Inkább azon gondolkodj el, hogy mi ment annyira félre az életedben, hogy egy ismeretlen embert lehazugozol csak azért, mert a békaperspektívádból elérhetetlennek tűnik az, amit évente nagyon-nagyon sok ember elér csak Magyarországon. Nekem gondoskodó, értelmiségi szüleim voltak és igen, az anyukám otthon volt velünk. Hát, nekem egy PhD nem is lett álom-kategória :)
2020. dec. 18. 13:27
 92/127 anonim ***** válasza:
90%

Ha beszélsz nyelveket, legalább nem kell visszaadnom magyarul:


"The man who does not read has no advantage over the man who cannot read."


Ennyit ér a PhD, ha otthon vakarod a szart.

2020. dec. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/127 anonim ***** válasza:
62%
Egeszsegugyben nincs phd. De probalkozasnak elment. Na nem is zavarlak, torold le a port inkább.
2020. dec. 18. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/127 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg gyógyszerész lehet a kérdező, vagy orvosi biotechnológiával kapcsolatos (ott nem tudom mi a pontos neve a doktori képzésnek). Mindkettőből van PhD, de az előbbi valószínűbb, mert ahhoz, hogy az utóbbit elvégezd, hatalmas elhivatottság kell, úgyhogy ha azt megcsinálja valaki, nem akarja feladni semmiért sem.

Ezek nem konkrétan egészségügyben vannak, de tekinthetők "egészségügyi munkának"

2020. dec. 18. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/127 anonim ***** válasza:
80%

#91: Inkább te gomndolkozz el azon, hogy állítása szerint tökéletes kapcsolatban élő, otthon seperegető, PhD-zott nőt mi motivál arra, hogy itt kardoskodjon és győzködjön mindenkit a HTB szerepkör mellett, hogy az milyen szuper, és a rakott krumpli az élete értelme. Valami nagyon nagyon nem kerek ebben a történetben. Mindenkit támadsz, aki nem akar diplomával otthon sepergetni egész életében, kiszolgáltatott helyzetben.

Valami nagyon nem kóser itt. Leginkább egy álmodzó hülyegyerek vagy.

2020. dec. 18. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/127 anonim ***** válasza:
82%

Akinek van/volt ambicioja a phd-ra, az tovabb lat a csomomentes habarasnal.


Innentol kamu.

2020. dec. 18. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/127 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a kérdező skizofrén.
2020. dec. 18. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/127 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy gondolom ezen dolog konkrétuma nem tartozik rád.

Mindenikek a saját dolga meg szíve joga, hogy mit és hogyan csinál a magánéletében.


Egy barátomtól is megkérdezték állásintejun hogy kíván e gyereket vállalni azt hitte le esik a székről.

2020. dec. 18. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/127 anonim ***** válasza:
79%

Kérdező, komolyan válaszolva a kérdésedre, az I. és a II. világháború történt a világban, amikor a nőknek törvényszerűen a férfiak helyére kellett állni - hisz azok a fronton voltak, vagy hadifogságban, vagy épp a sírban... és ez mért megsemmisítő csapást a "klasszikus polgári" családmodellre, legalábbs Európában... addig az USA-t nem érintette belterületén a háború, jóval kisebb vesztesége is volt férfiakban, ott még jócskán előfordul a városi középosztály körében az olyan nő, akinek a "jól házasodni" az életcélja, és vannak olyan férfiak, akik "el akarják tartani a családjukat".

Én mondjuk allergiás vagyok a HTB-nőkre, az anyám is az volt - apám meg egy jó nagy balek, hogy ehhez asszisztált...

2020. dec. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/127 anonim ***** válasza:
10%
Mert felelotlen kisfiuk
2021. ápr. 1. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!