Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A férfiaknak miért nem szimpat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiaknak miért nem szimpatikus a klasszikus családmodell? Mi történt a világban?

Figyelt kérdés
Őszintén szeretném tudni mikor alakultak úgy a dolgok, hogy a férfiak már nem akartak családfők, támaszok, oltalmazók, bástyák lenni. Csak kölykök.

#férfiatlan #klasszikus család
2020. dec. 17. 18:11
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/127 anonim ***** válasza:
92%

Az összeget már nem merted leírni. El tudom képzelni az osztrák orvosi fizetést, tekintettel arra, hoyy én meg itthon vagyok orvos. És az új bértábla, amit majd 2023-ra sikerül elérni, az az osztrák orvosi bérek 55%-a. Ráadásul minél szarabb a forint (manapság pedig elég szar), nektek annál jobb.

Így azért könnyű, már bocs. Saccra 1 milliót megkeres havonta. Ugye tudod, hogy ennyi fizetés itthon sokszor két ember fizetéséből sem lehet elérni?

2020. dec. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/127 anonim ***** válasza:
77%
Akkor, most igazából az a kérdés, hogy a férfiaknak miért nem szimpatikus, hogy eltartsanak egy nőt, nagy fizuval? Hát, öhm... Kérdező, téged szerinted az eszedért vettek el?
2020. dec. 17. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/127 anonim ***** válasza:
84%

Bocs, belegondolva az 1 millió eléggé alulbecsült. Bértábla szerint 6 év után 2023-tól keresnek 800 ezer körül, ha ez az osztrák bértábla 55%-a, ráadásul a férjed valószínűleg nálam idősebb, szóval 2 millió körül lehet a fizuja.

A magyar átlagbér 250 ezer forint. Gondolkodj egy kicsit.

2020. dec. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/127 anonim ***** válasza:
94%
igy van min 2 milla azaz kb 6500 euro...ja igy könnyű családmodellkedni...
2020. dec. 17. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/127 anonim ***** válasza:
91%
Igen, én is ezt írtam. Én gépészmérnökként örülök itthon már ha a bruttóm a 400 ezret megközelíti (ha épp nem vette volna el a munkám a covid). Azt hozzá kell tenni, hogy még tapasztalatban alulról sikálom a 2 évet, de később se lesz az hű de sok.
2020. dec. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/127 anonim ***** válasza:
73%

Nekem az a HTB-k sokat dolgoznak a háztartásban sem állja meg ma már a helyét. Ha 1890-et írnánk, akkor még megérteném.


De mára már feltalálták a mosogatógépet, mosógépet, porszívót, gáztűzhelyt, mikrót, gázkazánt stb. Ezeket a cuccokat nem akkora dolog működtetni, hogy valaki ellegyen vele napi 20 órát. Még a favágást is percek alatt elintézed ha fatüzelésű kazánod van, egy jobb motoros fűrésszel, vagy gallyazó-géppel.

Ha már a gyerekeid nem lesznek kicsik, és nem kell rájuk annyit figyelni, hidd el meg fogsz bolondulni az unalomtól, és ugye mint mondta, ördög kéznek... 30f

2020. dec. 17. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/127 Savlekotő ***** válasza:
86%
Az ilyen buta htbket baxxák ki egy táskával mikor a drága támasz bástyájukra rájön a pipizhetnék..
2020. dec. 17. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/127 anonim ***** válasza:
80%
Kérdező! Újra, nekem mint férfinak szerinted mégis mi hasznom van az általad reklámozott családmodellből?
2020. dec. 17. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/127 anonim ***** válasza:
36%

Az én apám egy Adolf Hitler imádó gyűlölködő homofob pszichopata állat volt.

Álladon vert és terrorizált engem és a testvéremet gyakorlatilag egészen a haláláig.


Bocs hogy nem vagyok oda a család nevű elfoglaltságért.


32 F

2020. dec. 18. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/127 anonim ***** válasza:
83%

68-as: hát nem érted? Van egy takarítónőd, bébiszittered, szakácsod egyben, akinek még magára is van ideje (neked meg ugye pénzed, hogy jól nézzen ki), és dugni is lehet vele. A leírás szerint legalábbis.


De érdekes, hogy eltűnt a kérdező, ahogy fel lett róla Világosítva, hogy havi 2 millióból könnyű htb-nek lenni, de a magyar átlagból, sőt még az átlag feletti bérből is nehezen.

2020. dec. 18. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!