Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A férfiaknak miért nem szimpat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiaknak miért nem szimpatikus a klasszikus családmodell? Mi történt a világban?

Figyelt kérdés
Őszintén szeretném tudni mikor alakultak úgy a dolgok, hogy a férfiak már nem akartak családfők, támaszok, oltalmazók, bástyák lenni. Csak kölykök.

#férfiatlan #klasszikus család
2020. dec. 17. 18:11
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/127 A kérdező kommentje:
30, én is ezt tapasztalom. Remélem azért te megtalálod az igazi társadat. A soraid alapján megérdemled, ismeretlenül is drukkolok!
2020. dec. 17. 19:48
 32/127 anonim ***** válasza:
82%

18:27 Persze.

Boldog házasságban élsz. Csakis evégett siránkozol. Szánalmas.

2020. dec. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/127 A kérdező kommentje:
Igen, boldog házasságban élek és büszke édesanya vagyok. Azért siránkozom, mert amilyen irányba a világ változik, a gyerekeimnek erre még a jó nevelésük ellenére sem lesz esélyük. És sajnálom azokat az egyébként jóravaló barátnőimet, akiknek nem jut rendes társ, pedig minden vágyuk a család. És nem, még mindig nem értem miért nem érték ez rengeteg férfinak, de igyekszem rugalmas és nyitott lenni.
2020. dec. 17. 19:55
 34/127 anonim ***** válasza:
62%

Persze Micuka!

Aki boldog házasságban él az ittA GYK.-n játszik Sopánkát. Cicák?

2020. dec. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/127 A kérdező kommentje:
Nem értem mire jó ez a hangnem és stílus. Azt sem értem, hogy a házasságomnak mi köze a GYK-hez. Nyilván nem vagy házas, ha nem tudod, hogy attól az embernek ugyanúgy van saját élete. Kutyusunk van.
2020. dec. 17. 20:02
 36/127 Alessandro10 ***** válasza:
28%

Nekem minden vágyam a család,volt.

Túl jó voltam, ezért lettem unalmas.

Egyetlen vita nem volt köztünk soha.

Aztán egyszer csak olyanokat vágott a fejemhez, amik egyáltalán nem voltak igazak...

majd úgy elhagyott, szóhoz sem tudtam jutni.

Ezért küzdjön az ember a családért?!

2020. dec. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/127 anonim ***** válasza:
31%

Férfi vagyok. Mondanál esetleg egyetlen indokot arra, hogy szerinted nekem ezt miért kéne akarnom? Miért kéne akarnom egy olyan kapcsolatot, ahol mindenért én tartom a hátam, csak bizonyos érzéseim lehetnek és a másik bármikor leléphet úgy, hogy alig adott a kapcsolatba?

Amúgy, voltam már hasonlóban. Ez gyakorlatilag férfiszemszögből úgy néz ki, hogy a gyengeségeket nem lehet kimutatni, a nőnek meg előbb-utóbb unalmas lesz az egész.


Azt sem igazán értem, hogy jönnek ide a barátnőid, akik nem találnak ilyen jellegű férfiakat. Egy csomó ilyen férfi van, maximum nem néznek ki elég jól, nem elég menők és hasonló dolgok. Talán, ha a barátnőid valóban ilyen férfiakat keresnének és nem lenne még pár dolog, ami felülírja ezeket az elvárásaikat, akkor találnának is.

2020. dec. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/127 Alessandro10 ***** válasza:
27%

37!

Nagyon egyetértek Veled!

2020. dec. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/127 anonim ***** válasza:
74%
Micuka! Én nem leszek neked "családfő, támasz, oltalmazó, bástya" Neked persze mindez megvan. Evégget ajvékolsz itt, kijelentvén, hogy egy férfi sem vágyik az általad elvárt szerepkörre. kontradikció.
2020. dec. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/127 A kérdező kommentje:

39, neked szövegértési problémáid vannak. Nem csodálkozom a frusztrációdon. Vannak eredményes terápiák felnőtteknek is (nem viccből írom, ajánlom a szenzoros integrációs tréningeket).


37, nézd, én a férjemen azt látom, hogy minden vágya a család volt. Értsd: két gyerek, meleg otthon, szép hétköznapok. Megértem, ha neked nem ez a vágyad. De hidd el, hogy ez is tud szép lenni. Miből gondolod, hogy én teszek bele semmit a házasságomba, a családomba? Nem fárasztalak a napi teendőim felsorolásával, de ugye tudod, hogy ha valaki nem tessék-lássék módon látja el a családját, az nem kis munka? A férjem ezt értékeli és büszke rám. Ő nagyon sokat dolgozik, ha hazajön, én biztosan nem mondanám neki azt, hogy Édesem, kérlek pucold már meg az ablakot vagy főzz vacsorát a gyerekeknek. És nekünk ez a munkamegosztás így jó. Mert amit én csinálok, az is munka.

2020. dec. 17. 20:15
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!