Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A férfiaknak miért nem szimpat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiaknak miért nem szimpatikus a klasszikus családmodell? Mi történt a világban?

Figyelt kérdés
Őszintén szeretném tudni mikor alakultak úgy a dolgok, hogy a férfiak már nem akartak családfők, támaszok, oltalmazók, bástyák lenni. Csak kölykök.

#férfiatlan #klasszikus család
2020. dec. 17. 18:11
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
 121/127 anonim ***** válasza:
28%
#118 " meg sok sikert majd a gyerekekhez ha kamaszodni kezdenek egy elhanyagolt gyerekkor utan.😊" - na ya, anyámnak is ez volta peche, hogy kamasz koromban már átláttam a "családi idilljén", és azon, hogy hogy használja ki, meg nézi hülyének az apámat... nem véletlen, hogy az ilyen nőt a saját életemben kerülöm, mint a pestist... ha ma lennék csajozós helyzetben, valszeg olyan pólóban járnék ismerkedni, hogy "spermadonort és ATM-et kereső hölgyek, légyszi haladjatok tovább..." - annyira nem lehet az ember kiéhezett, hogy egy ilyennel is beérje, akinek nem ő maga kell, hanem csak a génjei meg az eltartóképeszsége...
2021. ápr. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 122/127 anonim ***** válasza:
0%

Epp ez a baj, hogy a mai vilagban senki nem akar megfelelni senkinek..

Amit meg ti "spermadonornak es atmnek" hivtok arra meg par evtizeddel ezelott azt mondtak hogy jo csaladapa.. szamotokra sajnos ismeretlen fogalom

2021. ápr. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 123/127 anonim ***** válasza:
82%

Bizony, mára az emberek többsége rájött, hogy 1 db élete van, és azt igyekszik úgy leélni, ahogy az számára a megfelelő...

Attól, hogy valaki jó családapa, még nem szükséges spermadonornak és ATM-nek lennie, sőt... ahhoz a gyerekeivel kell foglalkoznia, és jól bánnia. Az biztosan NEM JÓ családapa, aki a feleségére hagyja a gyereknevelést, őn meg csak az anyagiakkal foglalkozik. Én is roppant hálás lettem volna, ha annó apám néha leállítja anyámat a hülyeségeivel, hogy kicsit kevésbé érjen rá engem nevelni....

(most azt nem számítva, hogy én például nem is vágytam soha "konzervatív családi idillre", sőt, általában se vagyok oda a konzervativizmusért)

2021. ápr. 4. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 124/127 anonim ***** válasza:
0%
Hat igen, itt van a gond.
2021. ápr. 4. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 125/127 anonim ***** válasza:
76%
#124, ez valójában csak a nők egy rétegének - a magukat eltartatni szándékozóknak - gond. A többieknek inkább örömteli fejlődés... hidd el, az emberek ép lelkű többsége nem igazán azt élvezi, ha totálisan függő helyzetben van egy másik embertől...
2021. ápr. 4. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 126/127 Savlekotő ***** válasza:
34%
Nekem valamiért sose kellett olyan nő akinek csak egy rántás pelus cserére futja,mosónő lábtörlő nem kellett soha,ennél igényesebb voltam..
2021. ápr. 4. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 127/127 anonim ***** válasza:
34%

"Ha beszélsz nyelveket, legalább nem kell visszaadnom magyarul:

"The man who does not read has no advantage over the man who cannot read."


92. Én erre tudok mondani egy sokkal jobb angol nyelvű klasszikust.


"A Man Chooses, A Slave Obeys." csak mondjuk a Man-t kell kicserélni Woman-re. Jelen kérdés szerint.

Bár valszeg aki ezt a kérdést kiírta az még bemutatkozni sem tudd angolul.

2021. ápr. 4. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!