Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A férfiaknak miért nem szimpat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiaknak miért nem szimpatikus a klasszikus családmodell? Mi történt a világban?

Figyelt kérdés
Őszintén szeretném tudni mikor alakultak úgy a dolgok, hogy a férfiak már nem akartak családfők, támaszok, oltalmazók, bástyák lenni. Csak kölykök.

#férfiatlan #klasszikus család
2020. dec. 17. 18:11
 81/127 anonim ***** válasza:
78%

Szóval te orvosként (ha igaz egyáltalán), ahelyett, hogy dolgoznál jópénzért, padlót sikálsz és levest főzől minden nap.

Szerintem meg egy hatalmas kamu vagy. Egy doktornő sem fog otthon maradni eltartottjként. Ezzel kicsit túltoltad. Te macx. ápoló vagy, mér ha valami is igaz az egészből.

2020. dec. 18. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/127 anonim ***** válasza:
96%
Ismétlem: apát nem tudod a csillogó padlóval magad mellett tartani.
2020. dec. 18. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/127 anonim ***** válasza:
95%
Apát, a pénzeszsákot.
2020. dec. 18. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/127 anonim ***** válasza:
82%

Doktorkent htb vagy:D hat ez nagyon jo. Azert tanultal eveket.

Menjel kavargasd meg a levest.

2020. dec. 18. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/127 A kérdező kommentje:
Nem vagyok orvos, PhD-m van.
2020. dec. 18. 11:28
 86/127 anonim ***** válasza:
98%
Azt irtad doktorno vagy es valszeg egy unatkozo gyerek is akinek annyira lelkiszegeny az elete, hogy kamu kerdesek kiirasaval szorakoztatja magat.
2020. dec. 18. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/127 anonim ***** válasza:
98%
Vagy tenyleg annyira buta vagy, hogy nem tudod mi a különbség az orvos es a phd kozott. Jobban epitsd fel a kamudat legközelebb ez igy eleg gyengusz volt :(
2020. dec. 18. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/127 A kérdező kommentje:

Valaki itt írta, hogy jön egy csinos, 30-as doktornő és elviszi a férjemet. Erre írtam hogy én is csinos 30-as doktornő vagyok, technikailag ugyanis az én nevem előtt is ott van a két betű :D Nem kell mellre szívni, gyanítom magasabb tudományos fokozatom van, mint az írogatók jelentős többségének. Süt belőletek a feszültség, szinte érzem a frusztrációtokat és visszaolvasva nektek az fáj, hogy a férjem úgy keres, hogy nekem nem kell dolgoznom. HA ez az igazság: a tanulás mindenki előtt nyitott lehetőség. Képezzétek magatokat és lesz jobb munkátok, ennyi a titok. Én a gyerekeimet is erre nevelem.

nekem inkább úgy tűnik, hogy itt sokan nem fogják fel még azt sem, mi az a PhD, mivel jár, mit ad és hogy nem csak az orvos, az állatorvos és az ügyvéd lehet dr. De akkor legalább a Google-t használnátok :( Ez az a gyakorlati intelligencia, amit otthon kellett volna megkapnotok. De gondolom anyu inkább a konzerveket pakolta a polcra minimálbérért. Megérte!

2020. dec. 18. 12:19
 89/127 anonim ***** válasza:
91%
Kamu vagy, hazudsz itt össze-vissza.
2020. dec. 18. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/127 anonim ***** válasza:
100%

Én is gondoltam a jogra, de pár oldallal előbb írtad, hogy "Nem a felmosáshoz tanultam, hanem egészségügyi munkához."


Ki az, aki az egészségügyben doktor, de nem MD? Azt tudom, hogy USA-ban a pszichiáter MD, a pszichológus meg PhD, de itthon nem tudom, ez hogy van. Azt tudom, hogy a pszichológus, akihez én járok, nem doktor.

2020. dec. 18. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!