Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A férfiaknak miért nem szimpat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiaknak miért nem szimpatikus a klasszikus családmodell? Mi történt a világban?

Figyelt kérdés
Őszintén szeretném tudni mikor alakultak úgy a dolgok, hogy a férfiak már nem akartak családfők, támaszok, oltalmazók, bástyák lenni. Csak kölykök.

#férfiatlan #klasszikus család
2020. dec. 17. 18:11
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/127 A kérdező kommentje:
49, nagyon köszönöm, ez így korrekt.
2020. dec. 17. 20:47
 52/127 anonim ***** válasza:
22%

És akkor minek diplomáztál le? ELvetted a lehetőséget olyantól, aki aktivan értéket is teremtett volna az adott területen.


AMúgy meg elsősorban nem a férfika nem akarnak, hanem a nők.

2020. dec. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/127 A kérdező kommentje:
Dolgoztam a szakmámban.
2020. dec. 17. 20:56
 54/127 anonim ***** válasza:
92%

49es, azzal semmi gond, hogy a kérdezőnek véleménye van, legyen is, ha ő így boldog akkor hajrá.

Szerintem az csapta ki a biztosítékot sokaknál, hogy a kérdésében mindenki mást derogált, és 'csak kölyök'nek nevezte azokat, akik nem arra vágynak amire ő. Ergo a saját véleményét egyetemes igazságnak állította be, mintha csak és kizárólag az számítana normálisnak.

Azóta ezen a kijelentésen finomított és módosított, így részemről személy szerint rendben van a szitu.

2020. dec. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/127 anonim ***** válasza:
96%

#49

Elfogadom a kérdező véleményét,noha nem értek egyet vele.

A bajom az arrogáns kijelentéseivel van,ti. aki nem osztja a nézeteit az szerinte kölyök,és nem vállalja a felelősséget.


Ilyen alapon én kijelenthetem,hogy nem leszek senkinek a stricije?(oltalmazó)

Hogy egyenrangú partnert szeretnék,nem egy tenyészállatot?

Hogy olcsóbb egy bejárónő,mint egy feleség?


Ezeket a kijelentéseket bántónak és lealacsonyítónak tartom.A kérdező éljen úgy,ahogy neki tetszik,de ettől még ugyanúgy nincs joga ítélkezni,ahogy nekem sem.

2020. dec. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/127 anonim ***** válasza:
25%

És a nőknek miért nem jó a klasszikus felállás?


Azaz: Apa leteszi a pénzt, cserébe anya vezeti a háztartást, és szexelnek.

2020. dec. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/127 anonim ***** válasza:
96%
oké kérdező megértem orvos ráadásul ausztriában,igy meglehet élni,a határ mentén de a magyar valóság sajnos nem ez.ha osztrák szinvonalon élnénk több ffi gondolkodna ugy ahogy elképzeled.az alacsony bérek,és az állandóan növekvő árak elehetetlenitik ez a családmodell elterjedését.a forint romlik,eúró egekbe,ingatlanárak egekbe,ez balkán.a családmodelledhez pénz kell nem is kevés.ebbe az országba hitel van amit nyögnek és ezért güriznek mindketten.a barátnőid is nyilván magaslovon ülnek,jóképű,okos,gazdag férj kell.igy nehéz lessz nekik és megvénülnek egyedül.egy ffi.
2020. dec. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/127 Alessandro10 ***** válasza:
79%

#49 vagyok.

Este van, fáradt mindenki, sok a stressz, aztán itt "éljük ki" magunkat...


Nekem az a véleményem, (ha már a feltett kérdésre válaszoljak) mindaddig szentül hittem a házasság-család egységben, míg a feleségem szerint nem való nekem a családosdi.

Pedig ők voltak a gyerekével számomra a legfontosabbak. Örök hűség, elköteleződés, bizalom, őszinteség...


Sokat értem el vele, jól kihasznált. :)))


Felneveltette velem a kislányát, aztán angolosan TÁVOZOTT egy másik pasihoz.


Na ezek után higgyek még a CSALÁDBAN?!


Sokan épp hasonló csalódások miatt nem szeretnének klasszikus felállást.

Vagy van aki alapból se.


Ezek után én is jól meggondolom összekössem-e ezek után valakivel az életem, vagy sem!


Tanulságnak mindenképp jó volt. 😄😄

2020. dec. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/127 anonim ***** válasza:
78%

Férfiként én azt gondolom, hogy a nőknek is joguk van dolgozni és dolgozzanak is. Ha jön a gyerek, ott a GYES, addig bárki lehet HTB, és férfiként kutya kötelességem támogatni a gyereknevelésben is ilyenkor.


De az nem célravezető, hogy szülnek és utána, mintha jól végezték volna dolgukat, 25 évesen ők otthon csak úgy elvannak. Van egy mondás, hogy tétlen kéznek ördög a munkaadója. Rengeteg otthon marat nő megy bele megcsalásokba, mert jó dolgában nem tudja mit csináljon.


És a férfiak sem supermanek, hogy mindent kibírnak. Nekem is jól tud esni, ha egyenrangú velem a nő és ugyanúgy tudok rá számítani én is anyagiakban.


Az ideális modell szerintem nem a klasszik, hanem a tökéletes egyenrangúság és munkamegosztás. Mindenki vállaljon ugyanannyit. 30f

2020. dec. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/127 anonim ***** válasza:
96%

Ja és arra reagálva, hogy a férjed orvos az osztrákoknál. EZ talán a lehető legszerencsésebb felállás. Ugyanis Euróban kapja a fizetését, de gondolom nálunk költitek el. Így azért könnyű kényelemben élni :)


Kicsit az az érzésem, hogy elefántcsonttoronyból prédikálsz. De ezt is megértem, mert te ezt már megszoktad. Viszont vedd észre, hogy nagyon nagyon kevesen vannak ilyen szerencsés helyzetben, mint ti.


Egyébként pedig nem csak itt nem jellemző a modern családmodell. Ezen az alapon a gazdag államokban csak HTB-k lennének a nők. Ennek ellenére a legsikeresebb karrerű nők mind ilyen helyeken vannak: USA, németek, angolok, svédek, dánok, hollandok, franciák, belgák, japánok.


Kicsit tekints is kifelé, és utána gondolkozz el a véleményeden. 30f

2020. dec. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!