Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ennyire siralmas a felhozatal társkeresőkön a férfiakból?

Figyelt kérdés
Budapesten élek, értelemszerűen innen keresek párt is.Tinderen vannak jól kinéző pasik, legtöbbjük kizárólag szexre hajt, vagy szimplán olyan, akivel nem lehet értelmes dolgokról beszélni, kizárólag az autók, motorok kérdéskörben mozog otthonosan. Más oldalakon még ennél is rosszabb a felhozatal,pedig nincsenek egetrengető, megugorhatatlan elvárásaim.

2021. márc. 28. 16:20
1 2 3 4 5 6 7
 11/65 anonim ***** válasza:
68%
szánalom az összes társkereső. Szerintem nincs normális férfi már ezen világon
2021. márc. 28. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/65 anonim ***** válasza:
93%
Én találtam normálisat sok nemnormális után. Kitartás kérdése.
2021. márc. 28. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/65 anonim ***** válasza:
82%
Sajnos nagyon nehéz olyan férfit találni, aki néz is ki valahogyan és nem egy bunkó. Kitartást.
2021. márc. 28. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/65 anonim ***** válasza:
5%
#12 a kérdés már csak az mennyire kellett megalkudnod
2021. márc. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/65 anonim ***** válasza:
91%
#13 ugyanez igaz a nőkre is sajnos. :(
2021. márc. 28. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/65 anonim ***** válasza:
100%

Próbálj olyan pasikra ráírni, akik nem profi fotosorzattal szerepelnek ott. Nézd meg a szöveges leírásukat, ha nincs, már kukázhatod is.

Akinek túl jók a képei, nem ma kezdte. Rutinos Tinder használók meg nem arra vágynak, mint te.


Egyébként ne félj, női felhozatal semmivel sem jobb. Tele van cicababákkal, kacsaszáj-szindrómás nőkkel, mind agyon retusát képekkel. Komolyan, mintha 10-ből 8 magyar lány modell lenne. Leírásuk meg nincs, így üresben tapogatózhatsz, ha rá akarsz írni egyre.

2021. márc. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/65 anonim ***** válasza:
23%
#15 LOL hogy besértődtek a nők. :DDD
2021. márc. 28. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/65 anonim ***** válasza:
100%

12-es vagyok. Csak olyan dolgokban, amik annyira nem is lényegesek.

Például: nekem tetszik a magasság, ő 2 centivel alacsonyabb nálam. Nem szereti az irodalmat, én pedig nagyon. Ezzel tudok együtt élni.

Esküszöm, nem tudok többet felhozni, pedig gondolkoztam rajta.

2021. márc. 28. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/65 anonim ***** válasza:
84%
Nézd meg pl. randivonal.hu oldalt is, lehet hogy más tapasztalataid lesznek, mint Tinder-rel.
2021. márc. 28. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/65 anonim ***** válasza:
56%
Egyszerűen brutális milyen nők léteznek! Beírják hogy Budapesten (!) azaz a fővárosban ahol azért él párszázezer férfi, nem talál normális palikat, de azért az ő elvárásai az persze nem, semmiképpen nem magasak. Hát persze hogy nem aranyom, az összes férfi a világon sz@r, és csak te vagy a nagy szám. Úgyhogy ajánlom a vibrátort, ha már párt találnod esély sincs ilyen hozzáállással.
2021. márc. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!