Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ennyire siralmas a felhozatal társkeresőkön a férfiakból?

Figyelt kérdés
Budapesten élek, értelemszerűen innen keresek párt is.Tinderen vannak jól kinéző pasik, legtöbbjük kizárólag szexre hajt, vagy szimplán olyan, akivel nem lehet értelmes dolgokról beszélni, kizárólag az autók, motorok kérdéskörben mozog otthonosan. Más oldalakon még ennél is rosszabb a felhozatal,pedig nincsenek egetrengető, megugorhatatlan elvárásaim.

2021. márc. 28. 16:20
1 2 3 4 5 6 7
 41/65 A kérdező kommentje:
Nem egy férfinak írtam vissza, ezt nem tudom, melyik mondatomból sikerült megállapítanod. Hangsúlyozom, nem azért keresek társat, mert mihamarabb férjhez menni és szülni szeretnék, nem vagyok erre egyáltalán rágörcsölve, sokkal inkább azért, hogy legyen mellettem valaki, akivel bármit meg tudunk beszélni és érzelmi téren is kielégít.
2021. márc. 31. 11:01
 42/65 anonim ***** válasza:
73%

A lényeg az hogy a társkeresőn lévő választékot átnézni rendesen sem volt módod, mert túl bőséges volt a kínálat, erre pedig fikázni kezded a kínálatot, amit végig sem néztél ezek szerint. Vagy átnézted és a többszáz jelentkező közül egy sem felelt meg a kényes ízlésednek.

Ne haragudj drága kérdező, de ebből már nem jössz ki jól.

Nem kell neked férfi, hagyd a fenébe a társkeresést ennyi erővel!

2021. márc. 31. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/65 anonim ***** válasza:
75%
Kemény 2 nap alatt elődöntötted, hogy nincs ott normális férfi :D
2021. márc. 31. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/65 anonim ***** válasza:
77%

Ne aggódj! Ugyanezt a kérdést feltehetném én is. Miért van ennyire siralmas felhozatal nőkből?

A fele csak lkeokat gyűjt, egy részük a tinderen el van szállva, a másik fele meg vissza se ír, vagy besértődik valami xaros jelentéktelen poénon, mert rossz napja volt,vagy mert sokat irtál, vagy mer keveset írtál, vagy mert volt sapka rajtad, vagy mert nincs sapka rajtad.

2021. márc. 31. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/65 anonim ***** válasza:
66%

Na mivan? Bántja egyesek lelkecskéjét a forditott tükör?

Ahh.. oda ne rohnjak!

:D

44#vok.És totál nem érdekel, ha egyeseknek az igazság, vagy az egyenlőség elve alapjáni mérce nem tecccik!!!Osztom az előttemszólók véleményét amúgy. Ebből is leszűrhető, hogy mennyire nem a földön jársz királylány!

2nap után, 400 ból egy vicc vagy, ha ilyet írsz ki amúgy.

Aztmondja nincs megfelelő, de végig se tudta nézni!!Azért előre is gratulálok a leendő szerencsés lottó ötös nyertesének!

Viszont nem az eszedért fognak majd szeretni, az biztos!

2021. márc. 31. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/65 anonim ***** válasza:
100%

Nekem olyan tapasztalatom volt, hogy hiába voltam fent sok évig és naponta hiába küldtem sok nőnek (adatlapja szerint személyreszabott üzenetet), szinte sose kaptam választ. Maximum kéthavonta egy-két "nem" válasz jött és annyi.

Így elég nehéz. Én is azt sejtettem, hogy többszáz levél zúdul a nőkre, vagy esetleg már valakivel elkezdett ismerkedni, de ezt mindenkivel elfelejti közölni, akivel ismerkedik.

Adatlapok többsége egyébként ilyen "Nem írok ide semmit, ezt a részt senki se tölti ki, úgyse olvasnád el bármit is írnék ide", "Minek is írnék ide bármit, ismerj meg és megtudod". Így aztán nagyon nehéz személyreszabott üzenetet küldeni. Ha meg sablonos az üzi, akkor az a probléma.

Nehéz egy idő után nem belefáradni és kiábrándulni, vagy érzelmileg nem leragadni egy-egy (nagyon nehezen összejött) "miért nem sikerült", "miért tűnt el bármiféle magyarázat nélkül 3 levélváltás után?" esetnél,

Férfi szemszögből a társkeresés (nem én írtam):

[link]

2021. márc. 31. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/65 anonim ***** válasza:
37%
Nem kéne úgy válogatni.
2021. márc. 31. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/65 anonim ***** válasza:
72%
Legyél türelmes, de vadul üsd az ismerkedés vasát, fiatal vagy még.... Én idősebb barátnőt keresek! ;)
2021. márc. 31. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/65 anonim ***** válasza:
100%
És most már tudjuk, hogy melyik nem képviselteti magát itt nagyobb százalékban.
2021. ápr. 1. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/65 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj, hogy a leírásodból szinte sugárzik az irreálisan magas igényszint. "Vannak jól kinéző pasik", meg nyilván legyen saját tehermentes lakása is.


Én nem hibáztatlak az igényeidért, elvégre az ösztöneit nem maga választja az ember, azonban el kell keserítselek: akiket te keresel, azokra nem nagyon van esélyed.


Az ilyen magas szinten álló pasik sokszor csak falni akarják a nőket egymás után. Ha pedig tényleg párt keresnek, azt olyan nők közül fogják kiválasztani, amilyen te nem hiszem, hogy lennél. Nyilván ők külsőre szintén a felső kategóriás nőkből választanak. Személyiségre pedig elvárják a törődő, odaadó, hagyományos női értékeket nyújtó nőket. Nem egy versenyző típusú követelőző modern csaj kell nekik.


Plusz ha jól olvastam 28 vagy. A te célcsoportodba tartozó férfiak jelentős része, ha el akart köteleződni, már megtette. Persze vannak válások és szakítások, de azért nem olyan sok.


Nyilván, hogy hogyan fogod intézni a párkeresésedet, az a te dolgod, a te felelősséged. Én csak annyit tanácsolok, hogy próbáld meg reálisan, külső szemmel felmérni magad és e szerint mérlegeld a döntéseidet.

2021. ápr. 1. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!