Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ennyire siralmas a felhozatal társkeresőkön a férfiakból?

Figyelt kérdés
Budapesten élek, értelemszerűen innen keresek párt is.Tinderen vannak jól kinéző pasik, legtöbbjük kizárólag szexre hajt, vagy szimplán olyan, akivel nem lehet értelmes dolgokról beszélni, kizárólag az autók, motorok kérdéskörben mozog otthonosan. Más oldalakon még ennél is rosszabb a felhozatal,pedig nincsenek egetrengető, megugorhatatlan elvárásaim.

2021. márc. 28. 16:20
1 2 3 4 5 6 7
 31/65 anonim ***** válasza:
85%
Most attól eltekintenék, hogy részletezzem mennyire gyenge a felhozatal férfi szemmel nőkből ugyanezeken a társkeresőkön, mert nem ez volt a kérdés. Azon kellene elgondolkozni, hogy a több száz (ezer?) társkeresőre regisztrált, budapesti, korban hozzádillő férfi mind selejt? Nem hiszem el, hogy nem kapsz napi 2-3 levelet, de inkább többet, ha legalább átlagos képeket töltesz fel. Hogy lehet, hogy a heti 15-20 jelentkezőből nincs egy, akivel a hétvégén elmennél sétálni, beszélgetni? Tényleg MINDENKI nyomorék? Vagy lehet, hogy veled nincs rendben valami?
2021. márc. 29. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/65 anonim ***** válasza:
76%
Es akkor ott vannak a sracok ezrei, akik szivesen beszelnenek nem csak kocsikrol, de a kis lanyka olyan magas lovon ul, hogy matchelesnutan keptelen valaszolni... 🤔🤔🤔
2021. márc. 29. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/65 anonim ***** válasza:
100%

Make up, photoshop kombóval nem nehéz jó csajnak lenni, főleg egy beállított képen.

Smink és mindenféle filter nélkül meg más a helyzet.


Ha 100-ból 2 pasi felel meg az nem azt jelenti, hogy ennyi lúzer van, hanem hogy ilyen magasak az igényeid. Ha a olyan pasit keresel aki legalább 1 milliót keres és mondjuk ez a magyarság 0,1%-a akkor sem az emberek hibája, hogy te alig találsz valakit

2021. márc. 29. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/65 anonim ***** válasza:
100%
2 milliós városba nem találsz normális férfit, mi lenne ha az elvárásaid is magasak lennének? :D
2021. márc. 29. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/65 anonim ***** válasza:
80%
Hány éves vagy? :)
2021. márc. 29. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/65 A kérdező kommentje:
28 éves vagyok. Anyagi biztonságot nem pasitól várok el, megteremtem magamnak azt, amire ilyen téren szükségem van. Azt nem tolerálnám, ha a másiknak egyáltalán nem lenne munkahelye, és szülei tartanák el, vagy tőlem várná el mindezt. Azokkal szintén nem egymást keressük, akik anyagi helyzetükkel, materiális javaikkal próbálnak felvágni, értelmes ember ilyennek nem kérkedik, főleg nem az ismerkedés legelején. Ami talán a legfontosabb számomra, hogy sportos, aktív életet éljen, ne legyen elhízva extrém mértékben. Én is általában minden nap járok futni vagy szabadtéren mozogni, hétvégente kirándulni, egy otthonülő sráccal hamar egymás agyára mennénk. Társkereső oldalon 2 napot voltam fenn részletesen kitöltött adatlappal, képekkel, ezalatt több, mint 400 levelet kaptam, ennyire képtelenség válaszolni egyesével. Főleg úgy, hogy az adatlapomon szerepelt, hogy 28-35 közöttiekkel szeretnék ismerkedni, erre megtalált számos 40-70 év közötti, illetve 20-as évei elején járó férfi. Egyik levélíró nagyon szimpatikus volt, vele hosszabban beszélgettünk később Messengeren is, végül csak kiderült, hogy ellaposodott kapcsolatát szeretné velem feldobni. Tnder abból a szempontból jobb, hogy be tudom állítani milyen korúakat dobjon fel, illetve milyen távolságra levőket, és csak match esetén tudunk beszélni, de itt a többség tényleg csak kötöttségek nélküli kapcsolatot, egyéjszakás kalandot keres.
2021. márc. 31. 10:31
 37/65 anonim ***** válasza:
69%
Tehát 400 jelentkező közül egy se felelt meg?
2021. márc. 31. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/65 A kérdező kommentje:
Ahogy írtam is, nem volt kaapcitásom mindenki levelét egyesével elolvasni és válaszolni rá, kénytelen voltam erősen szelektálni köztük. Legtöbbjük teljesen figyelmen kívül hagyta az adatlapomon szereplő információkat, akik szóbajöhetőek között voltak, róluk is pár üzenetváltás után kiderült, hogy nem egymást keressük.
2021. márc. 31. 10:45
 39/65 anonim ***** válasza:
62%

Nők: 400-ból egy ferfinak hajlandok visszairni


Szintén nők: MiErt NiNcsEnEk NoRmAlIs fERfiAk?

2021. márc. 31. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/65 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is borzalmas a tapasztalatom, de!!!

2 ismerősömnek is a tinderrol lett nagyon komoly kapcsolata. Az egyik mar házas is, a masik lany most tervezi az eskuvot a pasival. Szoval nem lehetetlen, csak nehez.:)

2021. márc. 31. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!