Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ennyire siralmas a felhozatal társkeresőkön a férfiakból?

Figyelt kérdés
Budapesten élek, értelemszerűen innen keresek párt is.Tinderen vannak jól kinéző pasik, legtöbbjük kizárólag szexre hajt, vagy szimplán olyan, akivel nem lehet értelmes dolgokról beszélni, kizárólag az autók, motorok kérdéskörben mozog otthonosan. Más oldalakon még ennél is rosszabb a felhozatal,pedig nincsenek egetrengető, megugorhatatlan elvárásaim.

2021. márc. 28. 16:20
1 2 3 4 5 6 7
 51/65 anonim ***** válasza:
74%
Ne aggódj ha férfi oldalról nézzük en ugyanezt tapasztaltam. Sajnos azt kell mondjam hogy egyik oldal se jobb mint a másik. Mindkét oldalon vannak lúzerek. Ráadásul az online ismerkedés szerintem már csak a legalja. Én is jó párszor próbáltam ott szerelmet találni ám a nők között is rengeteg sajnos a defektes ha érted. Nem csak a férfiak hanem a nők is tudnak érdekesek lenni. Szóval aki ott próbál keresni annak az esélye k 5% hogy talál és 0,5% hogy tartós is marad. Félre értés ne essék vannak mindkét oldalon normális emberek de online szinte biztos hogy csak rosszba nyúlsz sajnos. 😧
2021. ápr. 1. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/65 anonim ***** válasza:
100%

Én férfiként azzal küzdök 16 éves korom óta, hogy hiába nem tudott egy nő sem semmiféle indokot felmutatni arra, hogy visszavonulót fújjon a járás előtt, pedig nem agresszíven kértem, mindegyik azt mondta, nem tud bízni bennem, korai, adjak még időt, meg hasonló.


Pl. chateltem egy lánnyal, négy hónap után azt mondta, korai a randi/videochat, meg hogy megijedt... Wtf? Erre nem írtam többet.


Ezzel azt akarom momdani, hogy nem feltétlenül csak a felhozatallal lehet baj, hanem veled is, mert vagy túl magasak az elvárások, vagy használati utasítást akarsz a pasiból készíteni az első nem csak chatre, ami nevetséges.

2021. ápr. 1. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/65 anonim ***** válasza:
84%
Az én tapasztalatom a következő: Regisztráltam normális képet tettem fel társkeresőre magamról. Soha nem volt amúgy barátnőm. Normális vagyok nem élek káros szenvedélyeken szeretek kirándulni csak nincs kivel meg sok mindent mást is csinálni. Sok lánynak írtam társkeresőkön SENKI nem írt vissza hiába vagyok normális. Kirpobáltam úgy aztán hogy egy külföldi viszonylag ismeretlen férfi modell képét tettem fel profilképnek és egyből írtak nekem lányok. Tehát kérdezem én? Miről szól a társkeresés? Arról hogy nőknek csak a jóképű pasi kell a belső már nem is szemáít még esély sincsen viszont minden nőnek csak a jópasi kell és ha ráhajt 1000 nő egy jóképű pasira abból meg versenyzés lesz. A többi pasi meg le van. sza..va nagy ívben. Én ezt tapasztalatom én nem nézek ki jól meg hiába sportolok akkor sem vagyok sovány sem és nem vagyok nagyon okos nincsen sok pénzem viszont nekem is szükségem lenne egy barátnőre ami lassan 29 évemben még soha nem volt de ezáltal hogy ezek a tulajdonságaim nem akarnak velem ismerkedni. Hiába lennék becsületes meg megadnám a lánynak a szeretetet de esélyt sem kapok. Ezért nem értem a lányokat hogy nekik miért mindig a legjobb kell aztán panaszkodnak hogy nem találnak hiszen nem mindenki lehet a legjobb.
2021. ápr. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/65 anonim ***** válasza:
70%
Jó válogatást kívánok neked is, remélem kitart még vagy 10-20 évig és utána már egyetlen adonisz sem akar majd tőled semmit. :))
2021. ápr. 1. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/65 anonim ***** válasza:
91%
A magyar tarskereson.
2021. ápr. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/65 anonim ***** válasza:
100%

"Budapesten élek..."

-Szép, nagy virágosrét.


A réten sok virág van, és mindegyik elég változatos. A Te feladatod: válaszd ki a legszebbet, találd meg a legjobbat! Fog menni? Mindig leszakítasz egy virágot, de annál is jobbat fogsz találni, és az előző virágot eldobod. A végén, amikor a virágok elfogytak üres marad a kezed.

2021. ápr. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/65 A kérdező kommentje:
Az üzenetek közül számtalam mindössze ennyit tartalmazott: "De megba*nálak/megkúrnálak!" Hozzátenném semmilyen kihívó, sokat mutató képet nem tettem fel magamról, de ha tettem volna is, akkor sem kellene így indítani. Ezekkel mégis mit kellett volna kezdjek? Írtam volna meg mindegyiküknek, az őszinte véleményem, hogy remélem egyszer lányuk fog születni, akiknél hasonló módon fog majd valaki kezdeményezni?!
2021. ápr. 4. 14:09
 58/65 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg nem az üzenetek 100%-a volt ilyen tartalmú. Sajnos egy valós probléma, hogy a nőket elárasztják ilyen stílustalan üzenetekkel, az meg mégnagyobb probléma, hogy ezután a normálisakra nem marad energia, vagy a sok normális közül is csak egy aktuális lesz kiválasztva, a többi pedig válasz nélkül marad.

A sok év alatt a válasz nélküli üzenetekbe is bele lehet fáradni, különösen ha az adott férfi mindent megtett, hogy személyreszabott üzenetet tudjon küldeni az illetőnek, adatlapját nagyon lelkiismeretesen áttanulmányozva.nehéz ez is.

2021. ápr. 4. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/65 anonim ***** válasza:
26%

57.


Igen a 400bol mind ilyen volt. Ja hogy végig se nézted ugye? :)

2021. ápr. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/65 anonim ***** válasza:
100%

A társadalom többsége selejt, férfiak, nők, egyebek egyaránt, így a matematikai ismereteinket alapul véve nem meglepő, hogy ez a társkeresőkön is érződik.


Én férfi vagyok, de nekem is herótom van az ezeken a felületeken regisztrált nők többségéből: Badoon jellemzően iskolázatlan, két értelmes mondatot leírni nem tudó buta lányok szerepelnek, míg Tinderen jellemzően ostoba, magukat a valós értéküknél jóval többre tartó 3,14csák.

2021. ápr. 8. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!