Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ennyire siralmas a felhozatal társkeresőkön a férfiakból?

Figyelt kérdés
Budapesten élek, értelemszerűen innen keresek párt is.Tinderen vannak jól kinéző pasik, legtöbbjük kizárólag szexre hajt, vagy szimplán olyan, akivel nem lehet értelmes dolgokról beszélni, kizárólag az autók, motorok kérdéskörben mozog otthonosan. Más oldalakon még ennél is rosszabb a felhozatal,pedig nincsenek egetrengető, megugorhatatlan elvárásaim.

2021. márc. 28. 16:20
1 2 3 4 5 6 7
 21/65 anonim ***** válasza:
72%
Több kollégám, pár barátom és az én életem nők igényei,elvárásai és viselt dolgai miatti tönkretétele után azt mondhatom, akkora sz....g...a többségetek, hogy megérdemlitek,, hogy a pókok szőjenek be titeket..
2021. márc. 28. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/65 anonim ***** válasza:
41%
Biztos majd öntelt átlag proli nőként neked jár egy alfa állandóra. Mennyire kell hülyének lenni ehhez? Lehet nem kéne öntelt majomnak lenni és lenézni férfiakat.
2021. márc. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/65 anonim ***** válasza:
78%

Itt a gyk-n csak két kategória van:

-A top pasi, akiből kevés van

-Mindenki más incel


Lehet gond van itt az igényekkel is.

2021. márc. 28. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/65 anonim ***** válasza:
86%

Egy másik kérdésnél írja a csaj, hogy ő 100 férfiból 1-2-t húz tinderen jobbra és ez szerinte normális.

Megírja neki az ember, hogy túl magasan van mérce, erre leáll vergődni, meg nyomorékozni, a többiek meg helyeselnek neki és lepontoznak.

Úgy látszik, aki nem top pasi, az csak incel lehet, minősíthetetlen szar.

Még véletlenül sem arról van szó, hogy esetleg ők lennének túl válogatósak.

Ezt is le fogják pontozni a tinderhercegnők, mert fáj nekik az igazság.

2021. márc. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/65 anonim ***** válasza:
95%

Sajnálom de ha valaki a Budapesten fentlevő több ezer férfiból nem talál neki tetszőt akkor ott nem a felhozatallal van a hiba. Férfi vagyok, nőismerősök poénból megmutatták a tinderüket, percek alatt rengeteg normális, jó külsejű srác profilja jött szembe. Szóval a legkevésbé sem rosszból de nagyon eltorzította az igényeket a netes társkeresés és jó lenne visszatérni a realitásba.


De mondhatom a saját példám is, 25 éves vagyok élőben jópár bókot kaptam szép nőktől is az acomra, magas vagyok, sportos, igényes, olvasott, van humorom, magas presztízsű jól induló karrierem és tinderről kb 8 randi jött össze vagy 60 lányból akinek írtam. Szóval az igények valahol a tlejesen elszállt tartományban vannak.

2021. márc. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/65 anonim ***** válasza:
18%
Randiztál nyolc lánnyal, de kb úgy fel vagy háborodva, mintha nem lett volna egy sem:D
2021. márc. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/65 anonim ***** válasza:
87%
Utolsó: azt nem mondtam miylen lányok voltak. Mert nem éppen olyanok mint amilyennek a profiljuk mutatta őket. :)
2021. márc. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/65 anonim ***** válasza:
73%
Amúgy miért nem jöttél össze a jópár szép nővel, akiktől bókokat kaptál?
2021. márc. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/65 anonim ***** válasza:
20%
Erre egyszerű a válasz. Mert én évek óta nem vagyok társkeresőn. Vagyis egyszerűen arról van szó, hogy a normális pasik nagyon hamar elkelnek...
2021. márc. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/65 anonim ***** válasza:
85%

Hát kérdező, ha a 3 millió fős Budapesten nem találsz neked megfelelő pasit, akkor gyanús, hogy benned van a hiba. 🤷‍♂️


Ne aggódj, jut neked is macska öregkorodra! 🐱

2021. márc. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!