Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ennyire siralmas a felhozatal társkeresőkön a férfiakból?

Figyelt kérdés
Budapesten élek, értelemszerűen innen keresek párt is.Tinderen vannak jól kinéző pasik, legtöbbjük kizárólag szexre hajt, vagy szimplán olyan, akivel nem lehet értelmes dolgokról beszélni, kizárólag az autók, motorok kérdéskörben mozog otthonosan. Más oldalakon még ennél is rosszabb a felhozatal,pedig nincsenek egetrengető, megugorhatatlan elvárásaim.

2021. márc. 28. 16:20
1 2 3 4 5 6 7
 61/65 anonim ***** válasza:
65%

És az a siralmas igazából 60#, hogy ezek után a gáz alakok után kéne futnia az embernek (mindkét nem esetében, ha a felhozatalt szörnyűnek találja), persze hogy nem működnek a netes társkeresők

Ezért és a durva netes férfitöbblet miatt, ami társkeresőkön hatványozott (csak a társkeresőkről van szó, tény), és szinte használhatatlanná teszi az egészet

2021. ápr. 8. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/65 anonim ***** válasza:
100%
Az 53 as vagyok. Mióta egy külföldi modell képét tetem ki profilképnek rengetek levelet kapok lányoktól hogy szeretnének ismerkedni meg beszélgetni sőt még emailt meg telefonszámot is megadtak. Mivel én nem vagyok az az átverős ember ezért nem fogok velük beszélgetni, de innen látszik az és bárki bármit mond a nők a kinézetre mennek. Nem a személyiségre nem a belsőre nem az IQ-ra hanem a külsőre. A külsőre a sármra meg a pénzre. Erre mennek a mai lányok. És le lehet tagadni akkor is a normál képemmel mármint az igazi képemmel egy levelet sem kaptam és válaszokat sem. A másik képpel azzal a "kamu" képpel meg nem csak hogy válaszolnak hanem még ők írnak nekem a lányok. Ez a nagy helyzet.
2021. ápr. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/65 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem nem az a lényeg, hogy siralmas a felhozatal. Hanem az, hogy nem találkozik az a két ember, aki intellektuálisan, érzelmileg és nem utolsósorban, hanem elsősorban külsőre tetszik egymásnak. Kölcsönösen.

Én például csúnya nőként nyilván nem írhattam jól kinéző férfiaknak. Átlagosaknak nyilván, de egy idő után már nem, mert kinek van kedve pofára esni újra és újra? Aztán egyszer írtam egy pasinak, aki fényképen egészen helyes volt. Korban, magasságban illett hozzám. Írtam neki. Találkoztunk párszor. És akkor jött a csavar. A való életben én tetszettem neki, ő meg nekem nem. Irtó rossz volt, mert kb. mindenben stimmeltünk. És nagyon kedves volt velem, stb. De ahányszor puszit adtunk egymásnak (csók nem volt), éreztem vmi nagyon rossz szagot. Többekkel is beszéltem és mindenki azt mondta, hogy sajnos ez nem fog változni és kizáró ok.

Rengeteg randim volt, de szinte említésre sem méltóak. Vagy én nem tetszettem, vagy nekem nem tetszettek. Elképesztő dolgokat műveltek egyébként emberek. Kizárólag a kutyáiról beszélő ffi, végig telenfonáló ffi, aki a legvégén úgy magához rántott, hogy fájt tőle a mellem, a randi közben a pincérnőt stírölő ffi, a ffi, aki azt mondta, hogy inkább otthon kellett volna maradnia, mert olyan jól be volt kuckózva... és sorolhatnám. Nagyon sajnálom, hogy nem írtam le ezeket a sztorikat.

2021. ápr. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/65 anonim ***** válasza:
100%
62: igaz, mint a Szentírás!
2021. ápr. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/65 anonim ***** válasza:
61%
Én is Tinderen próbálkozom. Ki kell tapasztalni. A modell külsejű, vitorláson (de behelyettesitheto bármilyen menő autóval) pozolo férfiakat már alapból balra húzom, de azokat is, akiknél 0 leírás van, vagy egy virág/tó a képe. Az esetleges online beszélgetésekből is sok minden kiderulhet. Van, akivel 2 mondat után befullad a dolog, annyira semmitmondó, vagy úgy indít, hogy "szia édes" pff. Van, akivel meg nagyon jót lehet chatelni (aztán eloben meg kölcsönös kiabrandulas). Nagyon lutri :D 4 randit bonyolítottam le idáig, mindegyik megjelent a találkozón, de egyikkel sem lett folytatás. Van amelyik csak szexet akart volna, a másik a képhez képest bena volt eloben, ilyenek. Aztán most megint beszélgetek valakivel, meglátjuk mi lesz személyesen.
2021. jún. 15. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!