Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Félénk férfiak! Honnan lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félénk férfiak! Honnan lehet tudni, ha tetszik nektek valaki? Ha nem vagytok egyértelműek, például nem hívjátok randira az illetőt, azért van valami jele?

Figyelt kérdés
Máshogy viselkedtek azzal, aki tetszik? Ha igen, hogy? Szoktatok beszélgetést kezdeményezni vele?

2021. ápr. 20. 20:48
 71/97 anonim ***** válasza:
72%

"már kb.100x leírtam, hogy kezdeményezett nálam."

Ha így lenne, nem itt tobzódnál bő fél éve ezen a kérdésen. Nyilván beszéltetek egymással, aztán most ennek is örülsz mint majom a farkának. De nem érdekelne téged a kérdés ha több is összejön.

De akkor játszál nyílt lapokkal!

Összejöttetek a "félénk" sráccal vagy valaki más játszik a szerszámával?

"Miért zárná ki?"

Hol írtam hogy kizárja?

Egyszerűen nem azt mutatja hogy a félénkség közrejátszik. Akár az akár nem

"Nekem sincs szükségem kezdeményezésre, hisz "özönlenek rám" a pasik, attól még tetszhet más, és félénk is lehetek."

Kapcsolatai is vannak

Azt hogy mit akarsz egy kapcsolatban élő férfitól azt most hagyjuk is, de ez is egy érdekes kérdés. Talán most nincs kapcsolatban nem tudhatom.

Szóval rendszeresen nők által felszedve kapcsolatban van, de olyan félénk hogy nem mer ő maga egy lépést se tenni. Ezt te amúgy el is hiszed? És ha ezt hiszed te miért nem mersz lépni helyette?

Olyan szinten elvont a gondolkodásod hogy lefáraszt

Szeretek vitázni mint látod, de ez kezd sok lenni

2022. jan. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/97 A kérdező kommentje:

Itt szerintem neked fura a gondolkodásod, de nagyon. Azért állom még a sarat, mert pedagógus vagyok és van türelmem mindenkihez. Még a nagyon...butákhoz is. Szakmai ártalom.

Persze tisztában vagyok vele, hogy teljesen fölöslegesen magyarázok, hisz fogalmad nincs róla, hogy működnek az emberi kapcsolatok. Gondolom, egész nap a gép előtt kockulsz.

"Nem érdekelne a kérdés, ha több is összejön." Ez éles elmére vall. Igen, ha együtt lennénk, valóban okafogyottá válna a kérdés, hisz megkérdezhetném tőle is.

"Hol írtam, hogy kizárja?" Eddig minden hozzászólásodban. Most például itt: "Ezt te amúgy el is hiszed?" Ha nem zárja ki, akkor nem merülne fel ez a kérdés, hisz igen, benne van a pakliban. Tehát szerinted kizárja. Úgy adod elő, mintha neked személyesen mondta volna, hogy ő nem félénk, nem akar tőlem semmit. Miközben egyikről sincs fogalmad, hisz nem is ismered. Jó magabiztos vagy.

Nem akarok semmit kapcsolatban lévő férfitól, mivel nincs kapcsolata.

Igen, mivel nekem is voltak rendszeresen kapcsolataim, ahol "engem szedtek fel" és ennek ellenére, én magam egy lépést se merek tenni. Hú, de furcsa. Biztos nincs többmillió ember ugyanígy. Amúgy százegyedszerre, ő mert azért lépést tenni.

"Te miért nem mersz lépni helyette?"🤦🏻‍♀️ Hú, b+, azt hittem, legalább ennyit már sikerült felfogni. Félénk ember nem mer lépni. Én félénk vagyok. Tehát?

Egyébként egyszerűbb lenne, ha végig néznéd a többi válaszolót, akiknek elsőre is sikerült értelmezni a kérdést és válaszolni is tudtak. Csak valahogy neked nem sikerült megugrani. Kétlem, hogy én vagyok az elvont.

2022. jan. 15. 22:15
 73/97 anonim ***** válasza:
100%

"Persze tisztában vagyok vele, hogy teljesen fölöslegesen magyarázok, hisz fogalmad nincs róla, hogy működnek az emberi kapcsolatok. Gondolom, egész nap a gép előtt kockulsz."

Neked legalább van fogalmad ugye?😂

Személyeskedő támadásnak gyenge, és nem támadtalak, a kérdésedre válaszolok baszki, az egyetlenként érdemben. Nem várok érte semmit, de illő volna az ilyet kerülnöd itt.

"Nem érdekelne a kérdés, ha több is összejön." Ez éles elmére vall. Igen, ha együtt lennénk, valóban okafogyottá válna a kérdés, hisz megkérdezhetném tőle is."

Szóval nem jött össze semmi, pedig kezdeményezett. Te nem érzed hogy valami nem kerek a történetben?

Vajon miért várod itt a csodaválaszt hónapok óta, ha jól alakul a kapcsolat, és ha mégsem alakul semmi, akkor miféle kezdeményezés történt és kinek a hibájából fulladt ki?

Ez itt a kérdés, és nem az hogy "félénk" srácok hogyan viselkednek

"Amúgy százegyedszerre, ő mert azért lépést tenni"

Tehát százkettedszerre is: Itt is latszik hogy a srác valószínűleg nem kifejezetten félénk. Lépést is tett feléd, valamiért mégsem jön össze.

Az én hibám netán kérdező?

2022. jan. 16. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/97 A kérdező kommentje:

Milyen kérdésre? Akkor gyengébbek kedvéért még egyszer. A kérdésem a következő: Ha és amennyiben TE félénk férfi vagy, írd le kérlek, hogy jelzés egy nőnek, ha tetszik neked. Ha nem vagy félénk férfi, ez nem a te kérdésed, haladj tovább. Más, számodra ismeretlen férfi (Ő), vagy nő (én) elemzését, jósolgatásokat nem kértem.

Képzeld, a minden és a semmi között vannak fokozatok. Ennyivel biztos jobban érték az emberi kapcsolatokhoz. Te ezt a két szót tudod hajtogatni.

Ki mondta, hogy a te hibát? Neked semmi közöd hozzá, azon kívül, hogy beleokoskodsz, mintha lenne.

2022. jan. 16. 09:55
 75/97 anonim ***** válasza:
100%

Némileg én is félénk vagyok

Nem túlzottan, de a kezdeményezés igen nehezemre esik, és csakis akkor teszem meg, ha erős szimpátiát, jeleket kapok a nőtől.

És nem, nem én adok jelzést, hanem a nőnek kell adnia (félénk férfiként), az én dolgom az hogy ha adott, akkor leküzdjem a félénkségemet.

Részemről ennyit tudok a kérdezett témában hozzászólni, hamár annyit csörtéztünk.

2022. jan. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/97 A kérdező kommentje:
#75! Na, végre az első válaszod, aminek legalább van értelme 👏
2022. jan. 16. 19:36
 77/97 anonim ***** válasza:
92%
Az összesnek volt, minden szavam jogos!
2022. jan. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/97 A kérdező kommentje:
Dehogy volt! Hát, eleve olyasmiről írtál, ami kicsit se tartozik a kérdéshez, ráadásul amiben nem lehetsz kompetens, hisz nem is ismered az érintetteket.
2022. jan. 16. 20:23
 79/97 anonim ***** válasza:
100%

Ez érdekes!

Szóval szerinted a kérdésed tárgya nem tartozik a kérdéshez

De azért veszettül igyekeztél bizonyítani azt amit hallani szeretnél. De ugye nem tudtad bizonyítani

A kérdésedet nem véletlenül tojják le, de ha nem így lenne, akkor sem lennél előrébb, mert az illetővel vélhetően nem állsz egy szinten, legalábbis nem vagy az esete.

Ha nem így volna, akkor bizony még félénken is megtalálja a lehetőséget hogy igazán közel kerüljön hozzád

De nem vagy az egyetlen aki elérhetetlen srác után áhítozik

2022. jan. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/97 anonim ***** válasza:
Ja amúgy sok sikert!
2022. jan. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!