Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Félénk férfiak! Honnan lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félénk férfiak! Honnan lehet tudni, ha tetszik nektek valaki? Ha nem vagytok egyértelműek, például nem hívjátok randira az illetőt, azért van valami jele?

Figyelt kérdés
Máshogy viselkedtek azzal, aki tetszik? Ha igen, hogy? Szoktatok beszélgetést kezdeményezni vele?

2021. ápr. 20. 20:48
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 91/97 anonim ***** válasza:
100%

Mérnök férfi vagyok mellette humoros és bőbeszédű.


Sajnos nők közelében viszont ennek az ellenkezőjét produkálom. Egyszerűen lekapcsol az agyam mivel mind az iskolában mind a munkahelyen szinte 100%-ban csak férfiak vesznek körbe így szociálisan egy 14 éves-nek a gyerek szintjén vagyok ami a nőket illeti.


Világi ritkaság amikor egy nőt megszólítok élőben.

Ha valaki nagyon tetszik akkor 2 dolog történik.


1: Csak messziről kicsit bámulom de nem merek odamenni.

2: Odaszólok hozzá valamivel kapcsolatban de úgy mint valami világi fogyatékos :D


Azt vettem észre magamon hogy akkor a legkönnyebb egy nővel beszélnek ha úgymond természetes az egész. Teszem azt egy nő mindig ott volt a buszmegállóban és egyszer a busz nem jött. Ekkor odamentem hozzá ezzel kapcsolatban és 1000-szer könnyebben tudtam vele beszélgetni. Ekkor minden könnyed volt.


Viszont amikor tervezetten megyek oda egy kiszemelt nőhöz akkor olyan szinten lámpalázas vagyok meg agyhalott hogy az mindig rosszul végződik :D


Szegeden az Árkádban még próbáltam úgy fejleszteni magam hogy odamegyek egy idegen nőhöz pl a Spar-ban és csak valamiben segítséget kérek. (csak hogy szokjam az hogy egy nőhöz kell beszélni)


Aztán jött a Covid és abba maradt ez az egész. De lehet hogy utána is folytatom mert nem fogadom el hogy csak a Tider-en lehet ismerkedni élőben meg nem.


Szóval nem egyszerű... Egy nő talán ezt el sem tudja képzelni.

2022. márc. 16. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/97 A kérdező kommentje:

#92! Pedig egyszer én is ezt tanácsoltam egy béna srácnak. Először tét nélkül kell random, nem tetsző nőknek. Pl.útbaigazítást kérni, aztán, ha jól megy, lehet szintet lépni, mindig csak egyet.

Mondjuk magammal szemben nem vagyok ilyen okos😂 Ugyanezt nyomom nőben, azzal a különbséggel, hogy én nekem nem tetsző férfiakkal bármikor beszélek, de aki tetszik...Á, nem, hogy nem merek megszólalni, rá se merek nézni.

2022. márc. 16. 17:52
 93/97 anonim ***** válasza:

#90 Örülök hogy valaki cukinak tartja, de én már lassan tehernek érzem. 😂 Boltos sajnos megesett, bár nem teljesen így. Lánnyal egy út vonalon megyünk reggelente, mert egy településen lakunk, és a munkahelyünk is egymás mellett van.


Többször mikor velem szembe jön, akkor zavarba jövök, összevissza nézelődök, vagy fixen elnézek más irányba, még elsétálunk egymás mellett. Volt mikor velem szembe ült le, aztán már el is pirultam, meg nézelődtem összevissza. Illetve, ha túl közel ülünk egymáshoz, akkor inkább átülök máshova. (tudom ez érdekes) Boltos pedig úgy volt, hogy később mentem be, mint ő. Ő a péksütiknél kavart, nekem pedig onnan kellett volna a szokásos reggelim. Gondoltam megvárom még elmegy onnan, de sokáig nézelődött ott. Így hát bátorságot gyűjtöttem, és odamentem. Odaböktem egy "bocsit" gyorsan kiszedtem ami kell, aztán gyors léptekben mentem a pénztárhoz. Közbe pedig gyorsan előkapartam annyi aprót amennyibe a vásárolni kívánt termék került. Kifizettem, aztán szinte már rohanva mentem ki a boltból. 😂

2022. márc. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/97 anonim ***** válasza:
63%
Kemény, hogy lassan egy éves ez a kérdés, és még jönnek rá válaszok.
2022. ápr. 3. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/97 anonim ***** válasza:
meg kell tippelni az mbti típusát, es angolul rákeresni, hogyan tudom hogy tetszem neki +típus. leginkább introvertált lehet😉
2022. jún. 21. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/97 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként tenyleg, azóta se történt semmi extrém előre lépés?


"de aki tetszik...Á, nem, hogy nem merek megszólalni, rá se merek nézni."

Na és itt a baj. Ha valóban csak félénk és azért nem lép, akkor azzal, hogy beszélgetni is alig mersz vele, nem bátorítod. Ő nem azt látja, hogy na ennek a nőnek annyira tetszem, hogy ilyen zavarba jön tőlem.

Hanem, hogy nem tartod annyira szimpatikusnak, hogy nyíltan beszélgess vele, felszabadultan.


A kérdésre válaszolva (igaz, nőként) én még olyan férfit nem láttam aki valahogy ne lépne olyan nő miatt akiért tényleg oda van.

Ha idővel és csak akkor, ha elég jelet kapott (mégha csak bele beszélik is, hogy ez jel), de lépnek. Aki nem, az nem is akar.


De azért mondd el, azóta hogyan alakultak a dolgok.

2022. jún. 22. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/97 A kérdező kommentje:
#96! Van egy másik kérdésem, amiből kiderül, mik voltak, de ha nem baj, privátban küldöm el, mert nem akarom befolyásolni a válaszokat egyik kérdésnél se.
2022. jún. 22. 10:04
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!