Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Félénk férfiak! Honnan lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félénk férfiak! Honnan lehet tudni, ha tetszik nektek valaki? Ha nem vagytok egyértelműek, például nem hívjátok randira az illetőt, azért van valami jele?

Figyelt kérdés
Máshogy viselkedtek azzal, aki tetszik? Ha igen, hogy? Szoktatok beszélgetést kezdeményezni vele?

2021. ápr. 20. 20:48
 61/97 anonim ***** válasza:

58#

Csak annyit hogy nem a szó bonyolult, hanem te.

Tudod a "félénk" szó általában visszahúzódó introvertált szótlan embert takar, te viszont a számodra vonzó férfi szinonimájaként használtad, ez zavart össze.

2022. jan. 15. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/97 A kérdező kommentje:
🤦🏻‍♀️ Menthetetlen vagy. Szó összetétel: félénk férfi. Ergo, bárki lehet, aki egyszerre félénk és férfi is, akár a számomra vonzó férfi is.
2022. jan. 15. 19:39
 63/97 anonim ***** válasza:
61%

Helyes kérdező!

Csak te valamiért kizárólag a számodra vonzó férfi esetében használod.

Mert ugye akire hajtasz az sosem volt igazán félénk, csak te erre fogtad azt hogy tesz rád.

Attól még nem lesz ő igazából félénk hogy te annak nevezed

2022. jan. 15. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/97 A kérdező kommentje:
De te honnan tudnád? Ismered? Miért "tenne rám"? Mondtam én ilyet?
2022. jan. 15. 19:48
 65/97 anonim ***** válasza:
48%

Most idézzem miket írtál róla kérdező?

Nem ismerem szerencsére, de talán te sem. Semmi problémája a nőkkel való kapcsolatteremtésben, te magad írtad. Azt tudom hogy te belebetegedtél, és epedsz utána.

Hát sok sikert, mégha borítékolható is hogy nem lesz!

2022. jan. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/97 A kérdező kommentje:

Hol írtam azt, hogy semmi problémája a nőkkel való kapcsolatteremtésben?

Hol írtam azt, hogy nem ismerem? Nálad biztos jobban.

Végképp nem látom, hol írtam, hogy belebetegedtem volna.😂

2022. jan. 15. 19:59
 67/97 anonim ***** válasza:
65%

"Ezért foglalt az esetek nagy részében. Mindenki odavan érte, valószínűleg úgy vannak kapcsolatai, hogy a nő kezdeményez."

Most azt szeretnéd hogy oldalakat idézgessek tőled és ízekre szedjem a szövegedet?

Komolyan ez a célod?

2022. jan. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/97 A kérdező kommentje:
Értem. Tehát, ha a nő kezdeményez, akkor a férfinak nem okoz gondot a kezdeményezés. Logikus gondolkodásra vall.😉
2022. jan. 15. 20:15
 69/97 anonim ***** válasza:
71%

Pont hogy nem érted kérdező

Ha egy férfinál a nők kezdeményeznek, és ő feléd nem lép, akkor az nem férfi félénkség.

Egyrészt neki nincs szüksége kezdeményezésre, mert özönlenek rá a csajok, azaz nem fogja törni magát egy láthatóan valóban félénk csaj miatt.

Másrészt azért nem fog kezdeményezni mert nem érdekled. Ha érdekelnéd még félénken is közeledett volna, és valamiképpen továbbviszi a dolgot, ha látja hogy érdekel téged.

De ilyen nincs amit te képzelsz, hogy majd a csajok gyűrűjében éppen rád vágyik csak, csupán fél bevallani neked. Ezt képzelni akkora butaság, hogy teljesen nevetségessé is teszed magadat.

2022. jan. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/97 A kérdező kommentje:

Figyelj, nekem mindegy, hogy te mit gondolsz, de már kb.100x leírtam, hogy kezdeményezett nálam.

De írhatom magamat is, bár én nő vagyok. Nekem sincs szükségem kezdeményezésre, hisz "özönlenek rám" a pasik, attól még tetszhet más, és félénk is lehetek. Miért zárná ki?

2022. jan. 15. 21:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!