Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Félénk férfiak! Honnan lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félénk férfiak! Honnan lehet tudni, ha tetszik nektek valaki? Ha nem vagytok egyértelműek, például nem hívjátok randira az illetőt, azért van valami jele?

Figyelt kérdés
Máshogy viselkedtek azzal, aki tetszik? Ha igen, hogy? Szoktatok beszélgetést kezdeményezni vele?

2021. ápr. 20. 20:48
 81/97 A kérdező kommentje:

Nagyon vicces srác vagy te😂Mondjuk amúgy kicsit sajnállak is, hogy az életed öröme, hogy gyakorin próbálsz meggyőzni egy idegen nőt, hogy nem tetszik egy idegen srácnak🥱

Természetesen nem tartozik a kérdéshez, mivel a félénk férfiak megszólítás értelemszerűen a gyakorit olvasó félénk férfiakra, és az ő kezdeményező készségükre vonatkozik. Az általad említett férfi pedig nem tartozik ide, mivel nem gyakorizik. (Azonkívül szerinted nem is félénk, szóval nem értem, miért lovagolsz rajta.)

Semmit nem akartam bizonyítani, csak leírtam a tényeket. A te téveszméid marhára nem befolyásolnak.

A kérdésre pedig pont annyi válasz érkezett, amennyi egy ilyen kérdésre "várható". Nem több, nem kevesebb. A pipáid számából ítélve rutinos gyikes lehetsz, nem kevés idő ilyen alacsonyra húzni a százalékot. Bár, ebben lehet, hogy tévedek, ha mindenkinek ilyen haszontalan választ adsz, akkor megy ez gyorsan is. Ez esetben azt tudom ajánlani, hogy nézd meg, a hasonló kérdésekre mennyi válasz érkezik. Meg fogsz lepődni 😉

2022. jan. 16. 21:25
 82/97 anonim ***** válasza:
44%

"az életed öröme, hogy gyakorin próbálsz meggyőzni egy idegen nőt, hogy nem tetszik egy idegen srácnak"

Nekem oly mindegy mit csinálsz, csak elmondtam a véleményem

Mondtam hogy szeretek vitázni, írásban

"Semmit nem akartam bizonyítani, csak leírtam a tényeket"

Akárcsak én, csak téged zavarnak ezek a tények úgy làtszik

"A kérdésre pedig pont annyi válasz érkezett, amennyi egy ilyen kérdésre "várható""

Pontosan

Te valamiért mégis kiemelgetted jópárszor, azaz nem voltál elégedett a válaszokkal

Én csak arra voltam kíváncsi hogy miért és mit akarsz hallani

Nyilván a te eseted kapcsán, mert csakis abból szabad kiindulni

"A pipáid számából ítélve rutinos gyikes lehetsz..."

Eltaláltad, köszönöm!

Itt a kevesebb néha több

Főleg ha feszültséget is gerjeszt az ember

"ha mindenkinek ilyen haszontalan választ adsz"

Talán nem véletlen, de észrevehetted volna hogy amióta lepörgött a kérdésed a kiírása után, a kiemelések után már leginkább csak én adtam választ.

Ha engem is leírsz, akkor gyakorlatilag senki le sem tojta (érdemi neked tetsző válasszal) a kérdésedet, ennek nyilván oka van

2022. jan. 17. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/97 A kérdező kommentje:

A kettő között az a különbség, hogy én tudtam tényeket írni. Ha X személy kezdeményez, és én ezt leírom, az egy tény. Az hogy SZERINTED nem tetszem neki, az nem tény, csak egy találgatás a részedről, mivel nem tudhatod.

Bocs, de nagyon nehéz a felfogásod. 50x leírtam már, hogy nem azért emeltem ki, mert nem vagyok elégedett a válaszokkal, hanem a 8 válaszolón kívül érdekel 9.,10.is. Várható, hogy kiemelés után már nem érkezik sok új, ez minden kérdéssel így van. Mivel azonban nekem ez semmibe nem kerül, egy mozdulat, kiemeltem megadva az esélyt, hogy más ember válaszát is olvashassam. Egyébként írt is egy azóta, aki hasznos is volt.(Természetesen nem te.) De ha nem ír senki, akkor se dőlők a kardomba, mert nincs akkora jelentősége. Komolyan nem tudom elképzelni, milyen szánalmasan szar életed lehet, ha azt képzeled, én legalább annyit pörgök ezen a kérdésen, mint te. Megnyomtam egy gombot, ezzel kiemelődött. Élem az életem, ha látom, írtál valami új baromságot, elolvasom és kész. Nincs akkora jelentősége az életemben, mint a tiédben.

Mit nem fogsz fel azon, hogy voltak emberek, akik nem tojták le, hanem érdemi választ adtak, pont annyian, amennyi várható volt? Az, hogy te letojod-e tök mindegy, mivel nem írsz hasznos választ.(Még mindig nem az a hasznos, amit SZERINTED olvasni akarok, hanem, ami a kérdésre válaszol.)

2022. jan. 17. 10:04
 84/97 anonim ***** válasza:

"A kettő között az a különbség, hogy én tudtam tényeket írni."

Aha, például hogy félénk, de csüngnek rajta a nők, és te egész életedben rá vársz. Ezek a tények

Én pedig megírtam az ebből fakadó következtetéseket, amik neked úgy látszik mocskosul fájtak

"Bocs, de nagyon nehéz a felfogásod. 50x leírtam már, hogy nem azért emeltem ki, mert nem vagyok elégedett a válaszokkal"

A kérdés a "miért?"

Hogy mit szeretnél a válasszal, mire akarsz rájönni?

Erre nem kaptunk választ, na persze tudjuk: önigazolást keresel

"én legalább annyit pörgök ezen a kérdésen, mint te."

Én pörgök rajta?

Miből gondolod hogy nekem ez adja az örömöt? Már lassan hánynom kell amikor meglátom hogy megint erre a szánalmas önigazoló barom kérdéshez jött válasz, mert tudom hogy egy teljesen felesleges vitában találom magamat megint

Szerintem inkább zárjuk le, nyertél! Nem tudom mi a fenét, de te nyertél.

A lovagod egy szép napon, valamikor 2072 táján majd kimutatja az eltitkolt érzéseit, és boldogan éltek amíg meg nem...

Úgyis ezt akartad hallani

2022. jan. 17. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/97 A kérdező kommentje:

Igen, te nyilván jobban tudod, mit akarok hallani, mint én 😂

Arról nem tehetek, hogy neked ennyi válaszból se sikerült felfognod, hogy azt akarom megtudni, hogy kezdeményeznek a félénk férfiak. Csak fújod a saját hülyeségeid. Rajtad kívül senki nem érezte, hogy neki kéne megmondani a frankót, csak simán válaszolt, hogy kezdeményez. Pont ennyit vártam, se többet, se kevesebbet. Szerencsére ezt nálad értelmesebb emberektől meg is kaptam.

Az, hogy mi van, vagy lesz a "lovagommal" köztünk, az pont nem rád tartozik, hanem rá és rám. A jóslataidra sincs szükségünk.🤷🏼‍♀️

2022. jan. 17. 12:03
 86/97 anonim ***** válasza:

1-es akkor jol sejtem, hogy a kozeledben levo no hatasara szegyenkezve vonulsz ki egy kozertbol ha hosszabban nezted megfeledkezve arrol hogy o is latja es hasonloan visszahuzodo?


Ez amugy kivulrol nezve tok cuki. De adott helyzetben azt is gondolhatja a masik hogy: "Nem ismerem ezt a pasit de beleptem es szegyenkezve vonul ki. Fu basszus visszataszito lehetek ha ilyen a feje pedig en csak xy termekert jottem."


Mikozben a pasi szegyenkezve lesutott fejjel battyogva kifele azt motyogja magaba gondolatban, hogy:

" Csak eszre ne vegye! Csak eszre ne vegye hogy filulig belezugtam es hogy mennyire tetszik."


Kb. Ilyen tipus vagy? 😄


Szerintem ket visszafogott embernel ez tok cuki latvany barmennyire is kellemetlennek erzik a helyzetet.

2022. márc. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/97 anonim ***** válasza:
* fulig
2022. márc. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/97 anonim ***** válasza:

* fülig


Bocsanat az ékezet is javítva.

2022. márc. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/97 anonim ***** válasza:

#86 ilyen típus vagyok.


1. voltam.

2022. márc. 15. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/97 anonim ***** válasza:

89-es ne aggodj szerintem ez cuki.


Es lesz mit mesélned majd unokáidnak, mert tuti biztos nem mindennapi módon fogsz összejönni majd a társaddal. 😄

2022. márc. 16. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!