Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Félénk férfiak! Honnan lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félénk férfiak! Honnan lehet tudni, ha tetszik nektek valaki? Ha nem vagytok egyértelműek, például nem hívjátok randira az illetőt, azért van valami jele?

Figyelt kérdés
Máshogy viselkedtek azzal, aki tetszik? Ha igen, hogy? Szoktatok beszélgetést kezdeményezni vele?

2021. ápr. 20. 20:48
 41/97 anonim ***** válasza:
100%

"Hol látsz általánosítást?"

Jó, és te hol látsz félénk férfit?

Elmondásaid alapján ugyanis te egyáltalán nem a félénk férfiak miatt szorulsz tanácsra, hanem mert egyrészt te magad vagy félénk, másrészt egy szépfiú bűvkörében élsz. Ezen más nem tud neked segíteni, ezt neked magadnak kell kezelni. Hogy hogyan, erre is kaptál már tanácsot.

2022. jan. 14. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/97 A kérdező kommentje:

#41! A kérdésemre 8 embertől kaptam választ. Mivel nem általánosítok, írhatnak mások is, akik meg máshogy viselkednek🤷🏼‍♀️

Igen, magamhoz is kaptam használati utasítást, pedig az nem volt kérdés, szóval még mindig az eredeti kérdésemre várok válaszokat.

"Szépfiú bűvkörében élsz." Na és, ha "szépfiú" az mit befolyásol? A jó külső és a félénkség kizárja egymást? Vagy az zavar téged, hogy te nem nézel ki jól? Hát, sajnálom, de arról nem ő tehet.

2022. jan. 14. 23:54
 43/97 anonim ***** válasza:
48%

Láthatod kérdező: Hatalmas az érdelődés hogy megírják neked amit olvasni akarsz.

Te nyilván arra vágysz hogy valaki megerősítse neked: Az a srác csak félénkségből nem nyit feléd.

Eközben mindenki (talán még téged is beleértve) tudhatja hogy ez képtelenség. Ezért mindenki nagyívből tesz a kérdésedre, mert nem létezik rá tovább hasznos válasz. Ez van!

Én személy szerint nem jövök a képbe, úgyhogy hagyjál ki kérlek!

2022. jan. 15. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/97 A kérdező kommentje:

Mivel én se vagyok félénk férfi, én se jövök képbe 🤷🏼‍♀️

Nem fogják megírni, mivel ez egy kiemelt kérdés és éjszaka van.

"Nyilván arra vágysz..." Akkor az ezotéria kategóriába tettem volna fel. Honnan tudná itt bárki is, hogy egy idegen ember miért nem nyit egy másik idegen felé? Értem, hogy neked hihetetlen, de még mindig arra vágyok, hogy a kérdésemre válaszoljanak, semmi másra.

Egyébként honnan veszed, hogy nem nyit felém. Nyit.

2022. jan. 15. 00:25
 45/97 anonim ***** válasza:
22%

"A jó külső és a félénkség kizárja egymást?"



Altalaban igen.



37F incel

2022. jan. 15. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/97 anonim ***** válasza:
48%

"Mivel én se vagyok félénk férfi, én se jövök képbe"

Tied a kérdés, tehát hogy a viharba ne jönnél képbe?

"Nem fogják megírni, mivel ez egy kiemelt kérdés és éjszaka van."

Hónapok óta rendszeresen kiemeled, és csesznek is rá azóta is (kivéve 37/f barátunkat:)

Oka lehet nem gondolod?

"Egyébként honnan veszed, hogy nem nyit felém. Nyit."

Nagyon vicces vagy😂

Akkor minek ez a kérdés?

2022. jan. 15. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/97 A kérdező kommentje:

Úgy, hogy attól, hogy enyém a kérdés, még nem rólam szól.

Nem 37/f trollkodta szét, hanem te. Fogalmam sincs miért érzel kényszert rá, hogy válaszolj valamire, amire nem tudsz🤷🏼‍♀️

2022. jan. 15. 09:32
 48/97 anonim ***** válasza:

"Úgy, hogy attól, hogy enyém a kérdés, még nem rólam szól."

Akkor mégis ki a rossebről szól?

Kérlek áruld már el!

"Nem 37/f trollkodta szét, hanem te."

Láttam már pár széttrollkodott kérdést, ez nincs köztük.

"Fogalmam sincs miért érzel kényszert rá, hogy válaszolj valamire, amire nem tudsz"

Pont azért érzek késztetést, mert kaptál rendes választ, és te ezekkel mégsem vagy elégedett. Kíváncsi vagyok milyen választ vársz, ez az oka a "késztetés"-nek. Senki nem sérteget, senki nem támad, egyszerűen értetlenül szemléljük a kiemelt kérdésedet

2022. jan. 15. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/97 anonim ***** válasza:
48%
Az sem normális aki egy beszari szaralakkal kezd/akar tőle valamit
2022. jan. 15. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/97 A kérdező kommentje:

Kiről? Leírtam értelmesen, magyarul, félénk férfiakról, nem rólam.

Ha 20 haszontalan kommentet írsz, amiből egy se válaszol a kérdésre, az trollkodás.

Miért ne lennék elégedett? Leírtam, hogy 8 választ kaptam, teljesen elégedett vagyok velük. 9., vagy 10. emberét is elolvasnám, ha a kérdésre válaszolna. Tudod, ez a lényege ennek az oldalnak, nem csak 1 ember válaszolhat.

"Értetlenül szemléljük..."Kik? Hányan vagy?

2022. jan. 15. 11:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!