Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Félénk férfiak! Honnan lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félénk férfiak! Honnan lehet tudni, ha tetszik nektek valaki? Ha nem vagytok egyértelműek, például nem hívjátok randira az illetőt, azért van valami jele?

Figyelt kérdés
Máshogy viselkedtek azzal, aki tetszik? Ha igen, hogy? Szoktatok beszélgetést kezdeményezni vele?

2021. ápr. 20. 20:48
 21/97 A kérdező kommentje:
#20! Na,azért nem olyan rossz, mint az a recsegés, amit írtál 😂
2021. szept. 22. 15:58
 22/97 anonim ***** válasza:
100%

Azért ha már kérdést írtál ki róla, akkor nyilván oda vagy azért a félénk fickóért.

Vagy rossz helyen kapizsgálok?

Mesélhetnél egyet s mást azért a csávóról, mert a kérdésedet ugyan kitárgyaltuk rendesen, de hiányérzeted maradhatott, hiszen szót sem ejtettél a konkrét rejtett alanyáról a kérdésednek

Jól néz ki, nagyon félénk, egyedülálló?

2021. szept. 22. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/97 A kérdező kommentje:

Nem gondoltam, hogy bárkit is érdekelne, a kérdés szempontjából meg irreleváns infók.

Nagyon jól néz ki. Nem tudom, mennyire félénk, van-e egyáltalán a félénkségnek mértékegysége. Az biztos, hogy nem egy nyomulós típus.

Általában van párja, most talán épp nincs. Ezt nem tudom biztosan.

2021. szept. 22. 17:40
 24/97 anonim ***** válasza:
100%

A kérdésed megfordult kérdező!

Nekem nagyon úgy tűnik hogy ebben a helyzetben leginkább te magad vagy a félénk, és talán nem is a férfi.

Bátortalanság még az infók megosztása terén is, a vonzó egyed megismerésétől való tartózkodás, várva hogy mindenképpen ő lépjen, azt sem derítetted ki kije van neki most. Ezek mind mind egy félénk nőt mutatnak nekem.

Ez nem baj persze, de én a helyzetednél ebből indulnék ki.

Nem abból hogy most milyen mulya a pasas, mert ha ennyire félénk vagy akkor esélyes hogy nem adtad meg azokat a jeleket amik szükségesek ahhoz hogy ő lépjen feléd.

A férfi kezdeményez persze, de inkább a nőnek kell elérnie hogy ezt megtegye

2021. szept. 22. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/97 A kérdező kommentje:

Hát, én azt nem állítottam, hogy én nem vagyok félénk. Amúgy egyáltalán nem, kivéve, annál, aki tetszik. Na, szóval nyúl vagyok, igen.

Most, hogy így mondod, erre nem gondoltam, de igen, valóban azt se tudom, hogy én milyen jeleket, adok, ha adok. Nem tudom, tudja-e, hogy engem érdekel. Nagyon is.🤷

2021. szept. 22. 18:51
 26/97 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem akarod hogy tudja ezt, mert ugye minek teregesd ki magadat másnak amíg nem ismerkedsz vele?

Ez rendben van, teljesen

Viszont a te feladatod lenne hogy érdeklődj kicsit, csevegj, mosolyogj, feltűnősködj körülötte kicsikét, mert be kell dobnod magadat ha akarsz valamit

Aztán a férfi vagy lép erre, vagy nem. Ha te mindent megteszel részedről, akkor kár lesz azon gondolkoznod miért nem lép, mert ott ugye vége van.

Ha tényleg jól néz ki, akkor van is esély erre. Akkor nem te leszel az egyedüli jelentkező.

2021. szept. 22. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/97 A kérdező kommentje:
Ez így van. Nem akarom kiteríteni a kártyámat, de nem csak a kudarckerülés miatt. Olyan kapcsolatban vagyunk, hogy én nagyon rosszul járhatnék. Persze, hogy nem én vagyok az egyedüli. Ezért foglalt az esetek nagy részében. Mindenki odavan érte, valószínűleg úgy vannak kapcsolatai, hogy a nő kezdeményez.
2021. szept. 22. 19:18
 28/97 anonim ***** válasza:
De amíg várakozol feltétlenül szerezz be egy macskát. XD
2021. szept. 23. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/97 anonim ***** válasza:
100%
Egy jó vibri sem árt persze
2021. szept. 23. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/97 A kérdező kommentje:
A macskákat nem bírom. Utóbbi helyett meg akkor más pasit is szerezhetek. Nyilván bármelyiket megtehetem, ha akarom. De ez mit befolyásol? Attól még ő érdekel. Nem tudom, ti pasik miért gondoljátok, hogy adott személy bárkivel/bármivel helyettesíthető.
2021. szept. 23. 17:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!