Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Félénk férfiak! Honnan lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félénk férfiak! Honnan lehet tudni, ha tetszik nektek valaki? Ha nem vagytok egyértelműek, például nem hívjátok randira az illetőt, azért van valami jele?

Figyelt kérdés
Máshogy viselkedtek azzal, aki tetszik? Ha igen, hogy? Szoktatok beszélgetést kezdeményezni vele?

2021. ápr. 20. 20:48
 31/97 anonim ***** válasza:
64%

"Nem tudom, ti pasik miért gondoljátok, hogy adott személy bárkivel/bármivel helyettesíthető."

Nem gondoljuk ezt

Azt gondoljuk hogy te most magányra ítélted önmagadat ezzel

Mert nem vagy képes lemondani arról aki úgyis elérhetetlen a számodra. Ezt jól látjuk eddig.

2021. szept. 23. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/97 A kérdező kommentje:
Értem, de csak ti hiszitek, hogy az egyedüllét egyenlő a magánnyal. Én nem vagyok magányos. Szeretek egyedül lenni, sokkal jobban,mint olyan társsal, aki nem az igazi. Ha zavarna, akkor bármikor választanék valaki mást, de nem zavar, ezért van így, mert így döntöttem.
2021. szept. 23. 17:45
 33/97 anonim ***** válasza:
100%

Te csupán egyvalakire vársz aki nem fog eljönni érted.

Azt értem hogy nem kell neked akárki (vonzalom kell nyilván) na de ha te nem adod fel a várakozást az elérhetetlenre (azaz nem szakítod meg vele teljesen a kapcsolatot) addig esélyt sem adsz magadnak arra hogy más iránt érzelem alakuljon ki. Az az egy vonja el a figyelmedet folyton, és addig nem lehetsz boldog

2021. szept. 23. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/97 A kérdező kommentje:
Tudom, volt már ilyen máskor is😂 Viszont ezt a kapcsolatot biztos nem fogom megszakítani, mert nagyon sokat veszítenék vele. Elég ritkán találkozunk amúgy, szóval szinte "meg van szakítva", de mással nem találkoztam még, aki érdekelne. Szóval nincs ki elől elvenni az időt.
2021. szept. 23. 19:54
 35/97 anonim ***** válasza:
25%
Szerintem mindenki pótolható és mindenkinél van jobb és szebb, éppen ezért nem is szabad megállapodni/leragadni soha senki mellett. :))
2021. szept. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/97 A kérdező kommentje:
Hát, lássuk.🤷Én még nem láttam nála se szebbet, se jobbat.
2021. szept. 23. 21:14
 37/97 anonim ***** válasza:
87%

"Elég ritkán találkozunk amúgy, szóval szinte "meg van szakítva", de mással nem találkoztam még, aki érdekelne. Szóval nincs ki elől elvenni az időt."

Tévedésben élsz!

Nincs teljesen megszakítva, legfeljebb csak ideiglenesen szüneteltetve. Én pedig azt írtam: a teljes kapcsolatmegszűntetés lenne szükséges, nem kevesebb.

Amíg ő ott van a képben, addig más nem kerül oda soha. Ez ennyire egyszerű. Esélyt sem adsz annak hogy más közel kerüljön hozzád, mert egy elérhetetlen alak bűvkörében élhetsz (vélhetően)

Erről a pasas nem nagyon tehet, csakis magadnak okozol fájdalmat így.

De nem akarlak kérni semmire sem, a te döntésed hogy mit kezdesz az életeddel, nem másé.

2021. szept. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/97 A kérdező kommentje:

Értem, tudom miről beszélsz. Mondom, ezen már végigmentem máskor mással.

Valóban a kapcsolat teljes megszakítása lehetne megoldás, erre írtam, hogy azt nem fogom megtenni más okokból. Lehet, hogy ez a probléma megoldódna, de más fronton pedig túl nagy veszteség lenne. Egyszerűen nem arányos. Hidd el, nem akadályoz semmiben. Ha lenne más, aki érdekel, észrevenném, de nincs. (Volt már párom azóta, mióta érte odavagyok.) Szóval ha megszakítanám a kapcsolatot, semmit nem nyernék, viszont nagyon sokat veszítenék.

2021. szept. 23. 21:48
 39/97 anonim ***** válasza:
Baromság általánosítani.
2022. jan. 14. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/97 A kérdező kommentje:
#39! Hol látsz általánosítást? Férfiaknak szól a kérdés. Ha félénk, leírhatja, ő mit csinál, nem kell az egész férfinem nevében nyilatkozni.
2022. jan. 14. 22:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!