Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Félénk férfiak! Honnan lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félénk férfiak! Honnan lehet tudni, ha tetszik nektek valaki? Ha nem vagytok egyértelműek, például nem hívjátok randira az illetőt, azért van valami jele?

Figyelt kérdés
Máshogy viselkedtek azzal, aki tetszik? Ha igen, hogy? Szoktatok beszélgetést kezdeményezni vele?

2021. ápr. 20. 20:48
 11/97 anonim ***** válasza:
91%

régen félénk voltam, sehogy nem mutattam ki az érdeklődésem, sőt, elrejtettem

amikor nem látott, akkor néztem (pl. osztályban), de mást nem tettem


Persze ez semmire sem vezetett. Most sem vagyok bum-bele típus, megfontoltan, de aktívan keresem a kiszemelt hölgy figyelmét. Indítok beszélgetéseket, cseverészek vele

2021. ápr. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/97 anonim ***** válasza:
95%
Régebben, suliban csak néztem őket, meg próbáltam a közelükben lenni. Egyetemen azért már sikerült szintet lépni, például barátnőiknél akikkel beszélő viszonyban vagyok ritkán rákérdezek, hogy mi a helyzet vele. Ha beszélek is azokkal akik tetszenek, akkor is max pár mondat baráti témákban, tovább nem igazán jutott még soha senkinél a dolog, mivel nem tűnt úgy soha, hogy kölcsönös lenne, így aztán érdeklődés hiányában elvágtam magam tőlük, és maradt a nézés...
2021. ápr. 21. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/97 anonim ***** válasza:
100%

Én pl alig kezdeményezek bárkinél is viszont aki tetszett nála próbáltam beszélgetést kezdeményezni,nagyon ritkán dicsérek meg valakit mert nehezen bírok megszólalni de neki még ha cikinek is éreztem próbáltam bókolni hogy nagyon csinos vagy.

De leginkább elkerültem úgy mint a többieket. Mondjuk egyértelmű volt hogy nem jövök be neki nem hozzám hasonló pasikkal vette körbe magát.

A nőkénél egyébként is nehezen szólalok meg.

2021. ápr. 21. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/97 anonim ***** válasza:
100%

Régebben amikor felénk voltam sokszor csak néztem a kiszemeltem arckifejezéstelenül, amikor rám nézett elkaptam a fejem, zavarban voltam. Szerintem nagyon nehéz rájönni, hogy tetszel neki.


"Honnan lehet tudni, ha tetszik nektek valaki?"


Beszélgess vele. Idővel oldódni fog és kiderül.

2021. júl. 5. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/97 anonim ***** válasza:
100%
Nálam sehonnan. Nem mutatom semmi jelét, ha tetszik valaki. Túl sokszor okozott már nekem kellemetlenséget az ilyesmi. Meg nem is lenne értelme kimutatnom, úgysem lépnék semmit a félénkségem miatt.
2021. aug. 2. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/97 anonim ***** válasza:
100%

A "tetszik" azért nem annyira erős dolog, akkor meg főleg, ha kifejezetten külső megjelenésről beszélünk. Sok mindenki tetszik egyszerre, de az nem jelenti azt, hogy ténylegesen akarnék is tőle valamit. Van, aki "tetszik", de emberileg kifejezetten nem csípem, és kerülöm, mint a tüzet.


A randira híváshoz meg minimum visszajelzés kell, az ember nem rohan fejjel a falnak. Minimum egy beszélő viszony, azon belül is nem jópofizás, meg sablonok, hanem érdemi kommunikáció, meg "egy hullámhossz".

2021. aug. 2. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/97 anonim ***** válasza:
77%
Előveszem a félszemű kobrámat. XD
2021. aug. 3. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/97 anonim ***** válasza:
100%

"A randira híváshoz meg minimum visszajelzés kell, az ember nem rohan fejjel a falnak. Minimum egy beszélő viszony, azon belül is nem jópofizás, meg sablonok, hanem érdemi kommunikáció, meg "egy hullámhossz"."

Pontosan!

Akár félénk valaki akár nem, akkor is szükséges valami a nő részéről ami elindítja a kezdeményezést

Ez lehet akár még egy mosoly is, vagy bók, vagy érdeklődés a nő részéről, vagy bármi hasonló.

Legalábbis az egyértelmű kezdeményezéshez egy rendesebb normális férfinak ezekre van szüksége, a puszta létezésetek nem sok rendes embert fog értelmetlen nyomulós mutatványokra ösztönözni.

Ezt el is felejthetitek!

Kérdező! Mi a helyzet veled?

Még mindig a csávóka belépőjére vársz itt vagy mi?

2021. szept. 21. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/97 A kérdező kommentje:
#18! Az ő belépőjére egész életemben várni fogok😉
2021. szept. 21. 22:06
 20/97 anonim ***** válasza:

Jó várakozást.

Surgeon - Waiting for me :D

2021. szept. 22. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!