Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A pénz és az érdekek mindent...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pénz és az érdekek mindent befolyásolnak?

Figyelt kérdés

Mindenhol felső kategóriás autó mellett lehet látni a szép nőket.

Előbb látni őket gazdag öregemberrel, mint egy fiatal emberrel.

És még a nőknek van lelke, ők a jó emberek?

Az érdekek és a pénz! Semmi másról nem szól az egész.

Ha lenne lelkük, akkor érdekelné őket, hogy a férfi társadalomban kivel-mi van. Foglalkoznának azokkal is, akik mellett nem származik érdekük.



#gazdagság, pénz, szegénység, különbség, nők , férfiak
2021. máj. 30. 15:57
❮❮ ... 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 ... ❯❯
 201/589 anonim ***** válasza:
100%

Mi nem megyünk valószínűlet sehova, igazából évek óta nem nagyon nyaraltunk 😅

Szerintem utoljára gyerekként volt normális nyaralásunk, akkor Bulgáriában voltunk, de megbetegedtünk és haza kellett jönnünk. Azóta belföldre megyünk egy-egy helyre pár napra.

Kicsit amúgy hiányzik, meg meg is tehetnénk, hogy menjünk bárhova, csak nekem az utazások mindig hatalmas stresszel járnak, meg van egy elég öntörvényű kutyánk is 😅 imádjuk tényleg, de már idős, és nem igazán merném már egyedül hagyni, még anno megoldható volt azzal, hogy uncsim meg nagypapám etette meg foglalkozott vele, ha elmentünk valahova, de most már nem szívesen hagyjuk itthon. Van egy szőlőhegyi pincénk, oda szoktuk magunkkal vinni őt is, de az igazából tavasszal, esetleg ősszel élvezhető, nyáron tiszta bogár minden, és ott is nagyon meleg van. Szóval nálunk nincs nyaralás 😅

De azért remélem, ti jól fogjátok érezni magatokat, meg mindenkinek összejön majd, amit tervezett 🤗

2021. jún. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 202/589 anonim ***** válasza:
89%

Ha nem tud CSINOS LENNI A NŐ, akkor az sem kell, ami a lába között van.

Ugye, ugye?


Csak ugye a testet sajnáljátok adni... Csak úgy, érdekek nélkül (?!)


MONDATM, HOGY OTT A DUCI BARATNOM. Ő MIÉRT NEM JO? MERT ERDEKEMBER VAGY!

oda mesz, ahol az erdekeid vannak!


De persze erre sem fogok valaszt kapni tovabbra sem

2021. jún. 1. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 203/589 anonim ***** válasza:

Jajj nagyon aranyos vagy köszönöm :)


Nálunk a nagymama a kutyus-szitter:D Hát figyelj, én annyi ideget nyelek jelenleg emiatt, hogy nem éri meg a külföldi nyaralás:D Azt beszéltük anyummal, hogy ha a Wizz air visszaadná a repjegyek árát, akkor még ma lemondanánk az egészet...

2021. jún. 1. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 204/589 anonim ***** válasza:

Fú, a Wizzair miatt mondtuk le mi is tavaly az egészet...

Először úgy voltunk, hogy á, idén már csak nem lesz lezárva minden, biztos lesz vakcina is, foglaljuk le a repülőjegyeket. Erre így egyszer csak kapom az értesítést, hogy az odautat lemondták. Egy évvel előre. Na, írunk a Wizzairnek, hogy most ez így amúgy mi, nem idén (mármint ugye tavaly) akarunk utazni, hanem 2021-ben, meg amúgy is, visszaút meg van? Erre jött mindenféle sablonválasz, hogy covidhelyzet így meg úgy. Aztán így maguktól vissza is térítették a pénzt is, akkor is írjuk, hogy nem kértünk visszatérítést, erre se érkezett normális válasz, szerintük de :') Ja mondom jó. Szóval Wizz-számlára visszatérítettük a visszautat is, még szerencse, hogy azért biztosra mentünk, és azt a lehetőséget választottuk anno a jegyvételnél, amiben van ilyen visszatérítési lehetőség alapból is. És ahova mennénk, természetesen csak a Wizzair visz járatot :') De azért remélem, még ebben az évtizedben összejön az út, de őszintén szólva én még a jövő évi külföldi utazásokról is lemondtam, aztán hátha jön a csoda.


Szóval tényleg megértem, hogy mennyire bosszant ez a helyzet titeket is :/ De szerintem jó lesz majd minden, biztos elfogadják majd a papírokat, csak tényleg ez a bizonytalanság a legrosszabb.

2021. jún. 1. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 205/589 anonim ***** válasza:
Hova mentetek volna? Én márciusban jártam úgy, hogy már nagyon elegem volt a covidból. Belengettek egy csomó újraindult járatot. Foglaltam Szkopjéba lemondható szállást. Az volt a szerencsém, hogy még kivártam, mert nem bíztam a wizz-ben. Hát jól tettem, mert természetesen törölték kb az összes márciusi járatukat, talán egyedül Londont leszámítva.
2021. jún. 1. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 206/589 A kérdező kommentje:

199:


Lehetnek elvárásaid. Csak sajnos azok nem az átlagfizetésű ember teljesítő köréhez hivatottak. És ezt a gondolkodást tovább közvetítitek a fiatal nők körébe is. Azok már 18 évesen bele akarnak ülni a jóba és lenéznek embereket. Inkább vannak egyedül, minthogy legyenek egy olyannal, aki mellett nem kényelmes olyanféleképpen az élet. Így emberi kapcsolatok is szétszélednek, vagy éppen ki sem alakulnak. Mindez az egész állapot köszönhető a ti pénzéhségeteknek. Csupán erről van szó.


200:


Én is kapálok! Sőt. A férfi társadalom többet kapál, vagy végez kapálással egyenértékű munkát a társadalomban 1 év alatt, mint amit rendszerváltozás óta ti nők csináltatok 30 év alatt.

2021. jún. 1. 15:17
 207/589 A kérdező kommentje:

202:


A duci barátnődnek lehetne duci pasija, arra nem gondoltál?

vagy legyek én a barátja, mert amelyik nő szép, az lehet, hogy velejéig romlott énképpel bír és azzal azért nem lehet együtt lenni?


Társadalmunk újkori problémáját, mint például a nemek közötti különbözőségeket, miszerint egy férfi nem férfi pénz nélkül, de egy nő bután és agyatlanul, csak a jó testével is érvényesülni tud, ezt bizony nem fogja megoldani az az állapot, ha én a duci barátnődet választom.

Te mikor válaszolsz az én kérdésemre?

2021. jún. 1. 15:20
 208/589 anonim ***** válasza:
85%

Moszkvába mentünk volna 😊


Fú, azt tényleg jól csináltad, hogy lemondható szállást kerestél. Egy csomó ismerősöm megszívta a szállásokkal a tavalyi évet, mert hiába zárt le kb. az összes ország, meg mondták le a járatokat, egy csomó szállás ezt nem vette figyelembe 🙃 pedig akkor még tényleg senki nem számított ezekre, két barátnőm talán tavaly március végén ment volna Prágába... Hát nem tudtak 😅

2021. jún. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 209/589 A kérdező kommentje:

Fiúk, Lányok!


Ezt privátban kellene.

Csak mert a kérdésnek az a rendeltetése, hogy azzal összefüggésben vitassák meg az érveiket az emberek.

A frusztráltságotoknak köszönhetően ti ezzel szembe mentek.

2021. jún. 1. 15:26
 210/589 anonim ***** válasza:
91%
Nem frusztráltak, hanem kiröhögnek téged és széttrollkodják a kérdésedet. Nagyon helyesen. :-)
2021. jún. 1. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!