Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A pénz és az érdekek mindent...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pénz és az érdekek mindent befolyásolnak?

Figyelt kérdés

Mindenhol felső kategóriás autó mellett lehet látni a szép nőket.

Előbb látni őket gazdag öregemberrel, mint egy fiatal emberrel.

És még a nőknek van lelke, ők a jó emberek?

Az érdekek és a pénz! Semmi másról nem szól az egész.

Ha lenne lelkük, akkor érdekelné őket, hogy a férfi társadalomban kivel-mi van. Foglalkoznának azokkal is, akik mellett nem származik érdekük.



#gazdagság, pénz, szegénység, különbség, nők , férfiak
2021. máj. 30. 15:57
❮❮ ... 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 ... ❯❯
 211/589 anonim ***** válasza:
86%
Egy tipp ha esetleg le szeretnétek mondani egy szállást ami mondjuk olyan feltételhez van kötve, hogy ha az utazás előtt 48 órán belül kerül lemondásra akkor nem jár visszatérítés vagy kevesebb. Ilyenkor rakjátok át későbbi időpontra és pár nap múlva pedig mondjátok le :)
2021. jún. 1. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 212/589 A kérdező kommentje:
210: Nem trollkodják szét, hanem próbálnak ráépíteni forráspontokra, teríteni a felesleget bosszantási célzattal, mert ész érvekkel nem rendelkeznek és az igazság sokszor fájdalmas.
2021. jún. 1. 15:38
 213/589 anonim ***** válasza:
86%
Valakinek valami tuti receptje amit megfőzhetnék vacsorára? Nincs ötletem
2021. jún. 1. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 214/589 anonim ***** válasza:
85%
212 Nem fáj az igazság mert te egy beteg agyú, hazug, buta kamugyáros vagy. Ezért trollkodják szét a kérdésedet.
2021. jún. 1. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 215/589 A kérdező kommentje:

Én vagyok a beteg agyú, hazug, buta, kamugyáros? Miért Mesélj...

Melyik szó nem igaz abból, amit leírtam idáig?

2021. jún. 1. 15:43
 216/589 anonim ***** válasza:
86%
Ez csapda!!! Nehogy energiát fektess abba, hogy ezt megválaszolod, úgysem lesz igazad szerinte :D
2021. jún. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 217/589 anonim ***** válasza:
80%
Tudom, már választoltam neki, de érveket meg sem hall. Nem értem, az ilyen beteg emberek miért lehetnek szabad lábon, de mindegy is....
2021. jún. 1. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 218/589 anonim ***** válasza:
88%
#213, nekem mostanában az a kedvencem, hogy csirkemellt felcsíkozok/felkockázok, kevés megpirítom, aztán vagy sajtszószt csinálok hozzá, és abba belerakom; vagy pedig "rárottyantok" egy kis főzőtejszínt, fűszerezem, majd azt is főzöm kicsit. A sajtszószoshoz bármilyen köret jó igazából, a főzőtejszíneshez tésztát főzök ki (pennével és farfallével próbáltam eddig, mindkettővel nagyon finom lett). Ha tetszik valamelyik, szívesen írok részletesebb receptet is :D
2021. jún. 1. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 219/589 anonim ***** válasza:
80%

"Teljesen elvannak rugaszkodva a valóságtól."


Társkeresés témában szerintem inkább az van elrugaszkodva a valóságtól, aki hosszabb távon nem talál olyan férfit/nőt, amilyet szeretne, és akit magához illőnek gondol, nem pedig az, akivel másoknak az a problémája, hogy szabad emberként a számára fontos szempontok alapján választ társat.


Nyilván lehet lázadni a valóság ellen, de nem lehet, hogy érdemesebb lenni elfogadni a valóságot, alkalmazkodni hozzá, és azt nézni, hogy mit tudsz kihozni a saját lehetőségeidből, mit tehetsz te azért, hogy olyan életed legyen, amilyet szeretnél?

2021. jún. 1. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 220/589 anonim ***** válasza:
88%
Jaj azt kihagytam, hogy mielőtt elkezdeném pirítani a csirkét, előtte egy kis szezámolajban megforgatom, illetve sózom-borsozom :D
2021. jún. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!