Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A pénz és az érdekek mindent...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pénz és az érdekek mindent befolyásolnak?

Figyelt kérdés

Mindenhol felső kategóriás autó mellett lehet látni a szép nőket.

Előbb látni őket gazdag öregemberrel, mint egy fiatal emberrel.

És még a nőknek van lelke, ők a jó emberek?

Az érdekek és a pénz! Semmi másról nem szól az egész.

Ha lenne lelkük, akkor érdekelné őket, hogy a férfi társadalomban kivel-mi van. Foglalkoznának azokkal is, akik mellett nem származik érdekük.



#gazdagság, pénz, szegénység, különbség, nők , férfiak
2021. máj. 30. 15:57
❮❮ ... 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 ... ❯❯
 251/589 anonim ***** válasza:
100%
Figyi. Definiáld már a gazdagot
2021. jún. 1. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 252/589 anonim ***** válasza:
91%

"Pszichológus Ágnest is érinti 1920 óta az egyenjogúság, ...

élősködni szeretne, a munkáját meg szeretni akarja, miközben a magánéletében mindent alátesznek a melléért, meg a fenekéért, mert egyébként agyilag és lelkileg egy nulla"


Egy példa: Pszichológus Ágnes, aki olyan nő, amilyenre én mindig is vágytam.


Szóval egy olyan nő álmaid nője, akit agyilag és lelkileg nullának tartasz. Viszont nagy mellett és feneket növesztett neki az anyatermészet, és ez minden felülír.


És közben 25 oldalon keresztül próbálsz érveket felhozni a nők felszínességét bizonygatva.


Ez már átment paródiába, én is azért olvasom, mert már annyira abszurd ez az egész, hogy vicces.

2021. jún. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 253/589 A kérdező kommentje:

A gazdag az egy tág fogalom.

Húzhatnánk ehhez mércét több ízben.


Én élek egy hitelmentes házban, ami szülői tulajdon, de különálló lakrészben vagyok, ellátva fürdővel, kis teakonyhával.

Van egy egyszerű autóm. A velem való együttélés alatt eltudnám tartani a szép nőt, ami abban értendő, hogy rezsit, meg étkezést nem kellene fizetnie. De többet valószínűleg különösebben nem tudnék nyújtani.

Holott mennyi nő van, aki jól néz ki és dolgozik, de ahogy már többször leírtam és te is tudod, inkább van egyedül, ha nincs habzsi -dőzsi, minthogy közösködjön valakivel. Inkább becuccol anyucihoz, apucihoz, ha azok még élnek, ott félrerakja a fizetését.


A szép nőtöl hogy is lenne elvárható az,.hogy közösen vállaljon terheket az együttélés alatt? Hiszen ő neki ha van melle feneke, úgy gondolkozik, hogy akibe nem járnak minden nap a férfiak és nem éri el az ő szintjét testileg, az is megkeresi a kenyerét prostiként. És ámbár az prosti, a szép nő pedig nyilván nem az, már aki magára nézve ezt sértőnek gondolja, de mégis nagyobbra tartja magát, ami anyagiakban mérhető. És a lényeg az, hogy neki az átlagfizetésű ember, akiből nem húz nagy érdeket, az senki.


Tehát annak nem ad testet, sem lelket(ami nincs különösebben manapság neki).


Tehát nem is az a kérdés, hogy ki a gazdag. Hanem mi férfiak szempontjából magunkhoz mérve ki az, aki nem gazdag.


Aztán persze írhatnám neked, hogy hol és miképpen érné meg a pszichológus Áginak és társainak is. Amelyik nő egyetemen tanul és jól néz ki, az igyekszik betenni a lábát egy olyan szervezetbe, ahol kényelmes nappali munkát végez irodában és ahol főnöki cumival előrébb léphet a ranglétrán.


Aztán persze a női nemet illetően minden élethelyzettől függetlenül

beszélhetünk több száz ezres, vagy milliós igényekről is.

2021. jún. 1. 18:07
 254/589 A kérdező kommentje:

252:


Most mindegy az, hogy én minek tartom.

Ő egy érdekember és kész. A többi szép nővel együtt.

Mert ha ez nem így lenne, akkor ez a kérdés sem alakult volna ki, ami alá te beírhatsz.


Agyilag attól nulla és lelkileg, hogy a pszichés terhelhetősége és stressz tűrőképessége alacsony és nem árad belőle nagyobb értelem , mint azokból a nőkből, akik életükben meg sem közelítették az egyetemet.

Innentől kezdve szerinted mivel becsülendő jobban?


Ettől függetlenül majd hidd el, ha egyszer rátalálok egy nőre, aki külsőleg úgy néz ki jól, hogy közben nem korcsosult el, hidd el, még talán én is lehetek boldog és a véleményem változhat egy adott nőröl.


Egy biztos. Ezt tanuld.

Nincsenek már jók vagy rosszak a nők szemében, mint kivetett értékelés a férfi társadalomra.

Itt érdekek vannak.

És amíg azt látom, hogy egy személyiségben durva törvénnyel többször ütköző embernek is előbb van nője, mint másoknak, akkor el kell gondolkozni, hogy vajon hol is van az a női jó lélek?


Az már nincs.

2021. jún. 1. 18:11
 255/589 anonim ***** válasza:
91%
Elárulok egy titkot. A minket körülvevő világ, a saját belsőnket tükrözi. Ha körülötted mindenki érdek, lelketlen, az azért van, mert te magad is az vagy. Amikor azt hittem, hogy “nincs normális pasi a világon” akkor tulajdonképpen magammal nem voltam kibékülve. Ahogy megszerettem magam, a normális pasik is felbukkantak. Ennyire egyszerű lenne, de ezt valószínűleg sosem fogod sajnos megérteni.
2021. jún. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 256/589 anonim ***** válasza:
89%

"Innentől kezdve szerinted mivel becsülendő jobban?"


Nem arra voltam kíváncsi, hogy ő mivel becsülendő jobban, hanem arra, hogy te tényleg ennyire elfogult és elvakult vagy, hogy a szép nőket egy kalap alá veszed, őket vádolod felszínességgel, aztán leírod SAJÁT MAGADRÓL, hogy egy általad agyatlannak és lelketlennek tartott nő után vágyakoztál, mert kellőképpen dudorodott és domborodott elöl-hátul?


És nem érted, hogy ez akkora ellentmondás és kettős mérce, hogy már a vicc kategória.


Hogy te nem vagy ettől felszínes, és persze te - a szép nőkkel ellentétben - nem vagy "lelketlen" sem attól, hogy csak a mellei és a feneke miatt képes lettél volna vele lenni, miközben ő a te véleményed szerint lelketlen, ráadásul még agyatlan is.


Ez nálam a f.ck logic kategória.

2021. jún. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 257/589 A kérdező kommentje:

Elárulok én is egy titkot. Nem csak te miattad.

Hanem a 252-es hozzászóló miatt is.

Mert látom nagyon gyerekesek vagytok. Ez neked is szól 255!!!!!!


252:


Ugye te arra próbálod kihegyezni a dolgokat, hogy én felszínes vagyok.

Mit számít az, hogy te mit gondolsz? Mit számít az, hogy én vagy a többi férfi mit gondol, akinek NEM jut szép nő olyan, amilyet akar?


Elárulok valamit: Semmit!


Itt egyetlen dolog számít. Ez pedig az, hogy a szép nő mit gondol. Nehogy már úgy akard kihozni megint, hogy a szép nő azért nincs együtt velem és sok más férfival, mert olyannak gondoljuk őt, amilyenek valójában sajnos.


Ez csak egy jó kifogás , amibe kapaszkodni lehet, mint elutasítás tényezője. Előtte , amikor ilyen alapok nem születtek a kifogáshoz, akkor mi volt a problémája a melles-fenekes nőnek? Elárulom:

Mindenki fogja be a száját, mindenkinek legyen kuss, ő ott van, ahol a pénz van. Ha ezt valaki minősíti , akkor abba bele köt álszent módon.


A melles-fenekes nő és a többi szép nő, nagyon jól tudja/tudják, hogy őket akarja nagyon sok férfi, belőlük kellene egy olyan személyiség, aki nem romlott velejéig. Ha ők nem lennének emberileg romlottak, akkor érdekelné őket, hogy a másik oldalnak mi az igazi problémája és azt csettintésre megoldanák.


Társadalmunk egyik legnagyobb problémája a megkülönböztetés, ami az anyagi és egzisztenciális forrásokon alapszik. Azért melegágya a rendszernek a bűnözés, hogy abból minél több pénzt lehessen kihúzni, amiből meg minél többet lehet költeni az igények kielégítésére. Az igény javarészt egy szép nő, egy szép ház, egy jó élet, amiben az embereknek mindenük megvan.

A női nem tagja azért puncsol és cumizza le a vezetőjét, hogy nagyobb hatalma, kényelmesebb és jobban fizető állása legyen.


Ebben nincs semmi emberi. És az élet körforgása erről szól.


Nem számít az, hogy a saját lelki békénket mennyire helyezzük előtérbe.

Lelki békén és pozitív életszemléleten és optimizmuson alapult minden, amikor is a férfiaknak rá kellett jönnie arra, hogy a szép nő lenézi őket és felsőbbrendűnek hiszi magát. Ő okozta azt az állapotot, amiért most a vélemények kialakultak. Ő okozza azt a hiányt, ami szex jó társ és szerelem, valamint szeretethiány is egyben.


Nektek ilyen himi-humi megmagyarázásaitok vannak.

De ahogy kiléptek az utcára, ez a tendecia folytatódik.

És maximum akkor nem látjátok ha becsukjátok a szemeket.

És akkor nem érzitek ha alszotok.

De nincs kizárva , hogy a társadalmi rendszer álmotokban is vissza köszön.

2021. jún. 1. 18:33
 258/589 anonim ***** válasza:
89%
Blablabla.
2021. jún. 1. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 259/589 A kérdező kommentje:

256:


Fac-logic kategória: Még mindig nem érted!

Meg kéne változni a szép nőnek és akkor nem ilyen vélemények alakulnának ki róla. Nekem a szexhez , a szerelemhez, olyan nő kell , aki tetszik.

És aki tetszik, az velejéig romlott, ez a baj.

olyannal pedig nem tudok összeállni , aki ronda, mert egyébként jó fej , de másért sem jó fej , csak mert leadta az arcát, mert a kutyának nem kell, egyébként ő maga is olyan lenne, mint az ördög.


Társadalmunk egyik legnagyobb érdeke az lenne, hogy ember legyen az is, aki szép nő. És nem csak az a szép , akinek nagy mellei és legjobb feneke van. Vannak szép lányok és nők összességében más kategóriában is.

De ugyanolyan beképzeltek.

Aki nem beképzelt , az a Mariska, aki senkinek nem kell,de csak azért ilyen, mert nem felkapott.


A kérdés az, hogy mikor jó emberek, egészséges értékrendekkel a nők között. mert ez undorító, hogy nagy az arca egy nőnek azért, mert jól néz ki. Főleg olyan férfival szemben aki szintén nem néz ki rosszul.

2021. jún. 1. 18:38
 260/589 anonim ***** válasza:
100%

257


Sajnos az ilyen szófolyamokkal és nem tudod leplezni, hogy sokadjára menekülsz a lényegi kérdések megválaszolása elől, még azok elől is, amit olyan egyszerűen fogalmaztak meg, hogy egyszerűen nem lehet nem érteni.


De persze megpróbálhatod eljátszani, hogy nem érted őket, nem pedig azért léped át őket, mert nem akarsz szembenézni azzal, amivel szembe kéne nézned a megválaszolásukhoz.

2021. jún. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!