Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A pénz és az érdekek mindent...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pénz és az érdekek mindent befolyásolnak?

Figyelt kérdés

Mindenhol felső kategóriás autó mellett lehet látni a szép nőket.

Előbb látni őket gazdag öregemberrel, mint egy fiatal emberrel.

És még a nőknek van lelke, ők a jó emberek?

Az érdekek és a pénz! Semmi másról nem szól az egész.

Ha lenne lelkük, akkor érdekelné őket, hogy a férfi társadalomban kivel-mi van. Foglalkoznának azokkal is, akik mellett nem származik érdekük.



#gazdagság, pénz, szegénység, különbség, nők , férfiak
2021. máj. 30. 15:57
❮❮ ... 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 ... ❯❯
 231/589 A kérdező kommentje:

224:


Hiába jössz ezzel a példával folyamatosan.

A külső kinézetet és az anyagi elvárást nem hozhatod egyensúly szerinti összhangba eredményesen. Én magam sem vagyok duci, úgyhogy ezt buktad.

Külsőleg igen is elférne mellettem egy szép nő. De ezt nem jelentem ki, inkább csak állapotként véleményezem.


226:


Ez egy két példa , amit te felhozol az életben.

Ez olyan mintha te azt mondanád nekem, hogy senki nem nyerheti meg a lottót, mire én azt mondanám, hogy egy ember megnyeri.

Valóban van egy valaki például, de ez nem releváns. Mert szerencse kérdése.

na most azért, mert van pár ember a hatalmas női társadalomból aki szépként normális, az nem oldja meg azt a problémát , ami kialakult.


Sosem az egység, hanem a többség a fontos.

Mert a férfi többség a szintén a női többségből tapasztal, nem az egységből. És ezért a helyzet továbbra is fenn áll. Beképzelt, pénzéhes , férfiakat lenéző, azokat elkárhoztató nők tömkelege.

Az idő megy, kapcsolat nulla.


Minden évben fejlődik az anyagiak utáni sóvárgásba a társadalom.

Ahogy megyünk előre, ez csak rosszabb lesz.

Ne példálozz kérlek olyannal, ami nem releváns, csak hiú ábránd alapú.


De az, hogy te zárójelben a csóróságot egyesíted és egyenlővé alapítod a lúzerséggel, ezzel csak önmagadat és a női nemet minősíted.

2021. jún. 1. 16:28
 232/589 anonim ***** válasza:
86%

"ha már egyenjogúság van és dolgozhatsz, te miért nem dolgozol?"


Szerinted Magyarországon a felnőtt, már nem oktatási intézményben tanuló, munkaképes nők hány százaléka nem dolgozik?

2021. jún. 1. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 233/589 anonim ***** válasza:
100%
Vicces amúgy, mikor egy olyan személy küldi el dolgozni a másikat, aki jól láthatóan egész nap értelmetlen kisregényeket írt, ahelyett, hogy dolgozott volna
2021. jún. 1. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 234/589 A kérdező kommentje:

232:


Nem az a lényeg, hanem az, hogy akár dolgozik, akár nem, beképzelt a fejük, ha jól néznek ki. Én dolgozom, csak a héten itthon vagyok, szabadságon. Bocsánat.


233:


Mi az értelmetlen kisregény?

Egy példa: Pszichológus Ágnes, aki olyan nő, amilyenre én mindig is vágytam. Ugyanúgy tartogatja magát a milliomosoknak.

Ő akinek a munkájából adódóan a legjobban meg kellene érteni az élet körforgását, semmivel nem jobb, mint bármelyik másik jól kinéző aranyásó.


Holott, ha egy ember jó ember, már pedig a pszichológusnak jónak kell lennie, hiszen másképpen hogyan is foglalkozhatna emberekkel?,

annak egészséges értékrendet kellene közvetítenie és sugároznia magából.

És akkor az én meglátásaimra nem az lenne a válasza, ami volt:


Én ilyen vagyok (van mellem , fenekem) de neked sosem lesz ilyen nőd stb...


HANEM AZ lenne a válasza, hogy gyere , ismerkedjünk meg , én nem aranyásó vagyok, építgessük együtt az életünket, számíthatunk egymásra stb.


Mert ezzel a húzásával csak és csupán azt igazolja be, hogy minden szavam igaz. Hiszem arra és azért pattog, mert a női nagy igényeket minősítem, ami nem tetszik, mert valójában ő is szeretne beleülni a jóba. És nem szimpatikus neki az a férfi, akinél ezt nem teheti meg.


Szóval itt mindegy milyen beosztású emberről van szó.

A pszichológus is dobhatja ki a diplomáját a kukába.

Emberileg ilyen módon egy nagy nulla.

Nyilván jobb egyetemen lézengeni, mint dolgozni.

Aztán nappali embereket meghallgatni és elemezni, mint lapátolni,

na de uram bocsásd meg.. Ez is egy proli, humbukk ember.

2021. jún. 1. 16:51
 235/589 anonim ***** válasza:
82%
208-as aaaaa Moszkva :)) Mi a sráccal, akivel randizgatunk Szentpétervárt beszéltük augusztusra, de sajnos Oroszország úgy néz ki, hogy ne mfog turistákat beengedni :( Egyébként egy tipp: Moszkvával ellentétben Szentpétervárra nem kell vízum :) (vagyis csak ingyenes e-vízumot kell igényelni). Azért szerintem nem mindegy az a fejenként 35000 Ft és Pétervár szerintem szebb is :) (már ha megnyitják a határokat újra..)
2021. jún. 1. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 236/589 anonim ***** válasza:
86%

"Pszichológus Ágnes, aki olyan nő, amilyenre én mindig is vágytam. Ugyanúgy tartogatja magát a milliomosoknak.


Ő akinek a munkájából adódóan a legjobban meg kellene érteni az élet körforgását, semmivel nem jobb, mint bármelyik másik jól kinéző aranyásó."


Oh, mint József Attila és Kozmutza Flóra :) de romi.

2021. jún. 1. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 237/589 A kérdező kommentje:
József Attila idejében azok a nők, akiknek melle és feneke volt, nyugodj bele, hogy a háborúból várták haza szeretett párjukat.
2021. jún. 1. 17:08
 238/589 anonim ***** válasza:
85%
És Magyarországon belül esetleg valami tipp, ahova érdemes ellátogatni? Külföld idén nem hiszem, hogy összejön.
2021. jún. 1. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 239/589 anonim ***** válasza:
89%
Hát a pszichológusodtól ne is várd, hogy összefekszik veled, mert tiltja a szakmai-etikai kódex. Sajnálom, hogy ezt így kellett megtudnod.
2021. jún. 1. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 240/589 A kérdező kommentje:

Tévedés. Én nem páciense voltam.

Rám ez nem vonatkozott.

Tudtam hogy kicsoda az illető.

Egyébként egy egyetemista nő.

24 éves volt akkor...

A szakmai etikai kódexet inkább hagyjuk.

2021. jún. 1. 17:13
❮❮ ... 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!