Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A pénz és az érdekek mindent...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pénz és az érdekek mindent befolyásolnak?

Figyelt kérdés

Mindenhol felső kategóriás autó mellett lehet látni a szép nőket.

Előbb látni őket gazdag öregemberrel, mint egy fiatal emberrel.

És még a nőknek van lelke, ők a jó emberek?

Az érdekek és a pénz! Semmi másról nem szól az egész.

Ha lenne lelkük, akkor érdekelné őket, hogy a férfi társadalomban kivel-mi van. Foglalkoznának azokkal is, akik mellett nem származik érdekük.



#gazdagság, pénz, szegénység, különbség, nők , férfiak
2021. máj. 30. 15:57
❮❮ ... 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 ... ❯❯
 261/589 A kérdező kommentje:

Nem relevánsak azok a válaszok.

Pszichológus Ági és a szép nők nem változnak meg még attól, hogy én szépen tekintek rájuk, vagy szép szavakkal ösztönzöm őket.

Könyörtelenül kategórizálják a férfiakat.


A jelenlegi állapotot rendszer-változással lehetne átalakítani.

Nem a ti szavaitokkal.

Amit ti írtok azok még a kérdés alá is kevesek.

Mert eddig és korábban fordultak meg viszonylagos keretek között releváns válaszok is az ügyhöz.

De most csak a hülyeség megy.

2021. jún. 1. 18:47
 262/589 anonim ***** válasza:
85%
Valóban a hülyeség megy, de a kezdetek óta, egy embertől. Ki találja ki, ki az?
2021. jún. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 263/589 anonim ***** válasza:
86%

"Nem relevánsak azok a válaszok."


A kérdések relevánsak, amikre szemmel láthatóan nem akarsz vagy nem mersz válaszolni.

2021. jún. 1. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 264/589 anonim ***** válasza:
89%

"Pszichológus Ági és a szép nők nem változnak meg még attól, hogy én szépen tekintek rájuk, vagy szép szavakkal ösztönzöm őket."


Én azt kérdeztem, hogy szerinted miért nem felszínesség a részedről, hogy egy agyatlannak, lelketlennek tartott nő álmaid nője, mert jó nagy melle és feneke van.


Ennél egyszerűbben tényleg nem lehet megkérdezni.


Így most érted a kérdést?

2021. jún. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 265/589 A kérdező kommentje:

Akkor felteszek én egy kérdést. Lépjünk eggyet. Csak mert marhára nem számít a kérdésed.


Hogyan tovább? Hol vannak azok a nők, akik úgy fekszenek, hogy nem várnak érte cserébe semmit? Hol vannak azok a nők, akik úgy szállnak be egy kapcsolatba, hogy nem várnak irreális kereteket?


Az számít, hogy az élet működjön és úgy ahogy azt, mi emberek akarjuk.

Pszichológus Ági is változhat és változott is , de alapból nem volt olyan amilyen most, abban a régi-régi rendszerben, ahol rákényszerült a család tisztelésére.

2021. jún. 1. 19:03
 266/589 anonim ***** válasza:
100%

"Csak mert marhára nem számít a kérdésed."


De számít, csak nem tudsz rá válaszolni, azért hárítasz.

2021. jún. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 267/589 anonim ***** válasza:
85%

Nos mivel szerintem meg az ő kérdése az, ami marhára nem számít, szerintem is lépjünk egyet.


Kinek milyen háziállata van? :)

2021. jún. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 268/589 anonim ***** válasza:
100%

Nos, az általam ismert pszichológusokat tekintve az egyiknek tanár a férje, a másik egyedülálló, elvált anyuka.

Az általam ismert szép nők hozzájuk illő anyagi helyzetű férfiakkal vannak együtt, sok éve már.

Én nem vagyok egy szépség, de van mellem és fenekem is, egyik kerekebb, mint a másik. Mindig csak a szerelmet kerestem, anyagilag jól le is húzott a volt férjem.

Sajnos továbbra sem tudok mást gondolni, mint hogy te csakis és kizárólag a luxusprosti kategóriájú nőket tartod nőnek. Nem tudom, honnan jön neked pszichológus Ági, de ha egyszer is beszélt veled inkább főbe lövi magát vagy örökre szűz marad, mint hogy veled legyen. Ezt fogadd el.

Egyébként nem kell ide pszichológus, megmondom én mi bajod van: nem akarod beismerni hogy az undorító természeted miatt nem kellesz senkinek (ami tuti kiül az arcodra és benne van a kisugárzásodban) de könnyebb azt mondani, hogy azért nem kellesz senkinek, mert minden szép nő gazdag pasikkal van. Értelem szerűen ennek a téveszmének a fenntartásához fontos, hogy ne vedd észre azokat a szép nőket akik egyszerű pasikkal vannak, ne vedd tudomásul, hogy a legtöbb fiatal pár az egyetemen ismerkedik meg és közös életet épít, közös albérletben lakik, egyenlő teherviseléssel. Ezt te nem veheted tudomásul mert akkor borul a téveszméd.

2021. jún. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 269/589 A kérdező kommentje:

266:


Téged miért érdekel az, hogy én mit akarok? Vagy mit nem akarok?


Nagyon gyerekes a viselkedésed. Most te azt akarod felvetni, hogy én egy romlott ember vagyok, mert agyatlan ágit tartom a szerelmemnek.

Na akkor most elárulok még valamit, mielőtt tovább trollkodsz, aztán majd észreveszed magadat végül autószerelő fiú...


A férfiaknak szükségük van testi vágyak kielégítésére.

Elméletileg ez a nőknek is fontos fordítva.

Nem az eszével és az agyával fogsz szexelni egy nőnek.

Hanem a testével.

Persze fontos az ész is, de nem olyan áron, hogy

ez miatt a testi vágyakat feladjuk.


Olyan nőre van szüksége az embernek, aki kívülről és belülről is jó.

Te meg mehetsz tovább autót szerelni és az albérletben, ahol az állítólagos barátnőddel laktok, foglalkozhatnál többet vele.

2021. jún. 1. 19:14
 270/589 anonim ***** válasza:
100%

"Hol vannak azok a nők, akik úgy fekszenek, hogy nem várnak érte cserébe semmit?"


Ott, ahol azok a férfiak, akiknek a lakásába - ahogy egy korábbi hozzászólásodban írtad - szerinted beköltözhettem volna évekre, (csak azért, mert nő vagyok), hogy gyűjtögessek lakásvásárlásra, ahelyett, hogy albérletben éltem volna pályakezdőként, aztán meg lakáshitelt törlesztettem volna ... és mindezt persze úgy, hogy semmit nem vártak volna cserébe.

2021. jún. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!