Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A pénz és az érdekek mindent...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pénz és az érdekek mindent befolyásolnak?

Figyelt kérdés

Mindenhol felső kategóriás autó mellett lehet látni a szép nőket.

Előbb látni őket gazdag öregemberrel, mint egy fiatal emberrel.

És még a nőknek van lelke, ők a jó emberek?

Az érdekek és a pénz! Semmi másról nem szól az egész.

Ha lenne lelkük, akkor érdekelné őket, hogy a férfi társadalomban kivel-mi van. Foglalkoznának azokkal is, akik mellett nem származik érdekük.



#gazdagság, pénz, szegénység, különbség, nők , férfiak
2021. máj. 30. 15:57
❮❮ ... 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 ... ❯❯
 281/589 anonim ***** válasza:
100%

"A nőgyűlölő az nem önmagától lesz nőgyűlölő. Az élet hozza azokat az állapotokat, amikből ezek adódnak. "

Nagyon sok nő él át bántalmazást, molesztálást a családban vagy máshol is. Mi össze tudjuk szedni magunkat ezek után, amikor azt tapasztaljuk, hogy a férfiak felszínesek és csak dugni akarnak, óvatosak leszünk, de nem ítéljük el a teljes férfi nemet.

Engem szexuálisan molesztált távoli családtag, ami jót kaptam az életemben azt nem a férfiaktól kaptam. Mégsem gyűlölöm a férfiakat és ehhez képest, hogy nem akarnak dugni veled a jó nők, bagatell. Engem meg nem akarnak párkapcsolatra jóképű, szexi férfiak, de azért ezt túlélem.


Szánalmas, hogy te itt picsogsz. Amit írsz abból is látszik, hogy minden nők ribinek tartasz. Nem fekszem össze vadidegenekkel, nekem az egyedüllét cölibátust jelent, ott a vibri oszt jó napot, amíg találok párkapcsolatot.

De nekem vannak elveim, veled ellentétben, mert neked csak pszichózisod. Empátiát azok ébresztenek másokban, akikben szintén van empátia, benned nincs, te egy követlező energia vámpír vagy. Szép estét neked, de kérlek, ne itt tobzódj, mert ahogy mi sem tudunk megváltoztatni téged, te sem tudsz minket meggyőzni arról, hogy normális vagy.

2021. jún. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 282/589 anonim ***** válasza:

"Téged miért érdekel az, hogy én mit akarok? Vagy mit nem akarok?"


Az érdekelt, hogy te vajon mitől nem vagy felszínes, ha általad agyatlannak, lelketlennek tartott nővel összeálltál volna, mert mindezt felülírják a nagy mellek és a jó fenék.


De nyugi, nem kérdezem meg többet, nem kell újabb ürügyet kitalálnod, hogy miért nem válaszolsz erre.


Mint ahogy azt sem kérdezem meg újra, hogy mit tettél az elmúlt években azért, hogy jobb legyen az anyagi helyzeted, ha már szerinted csak az hiányzik ahhoz, hogy egy nagy mellű, nagy fenekű nő "testet adjon érdek nélkül", szóval nem kell újabb részletes sztorit írnod a közel 35 éves korukig szüzen senyvedő, de aztán meg anyagi javaiknak köszönhetően dús keblű nőkben térdig gázoló orvosokról és ügyvédekről ahelyett, hogy elgondolkoznál azon, hogy TE milyen keresett, jobban fizető szakmát lennél képes megtanulni kb. két év alatt, ha jobb egzisztenciát szeretnél, és ezért hajlandó lennél tenni is.


"Most te azt akarod felvetni, hogy én egy romlott ember vagyok, mert agyatlan ágit tartom a szerelmemnek."


Ez a szememben nem romlott viselkedés, csak felszínes és képmutató, és azért rendkívül nevetségesen álszent, hogy még le is írtad, mert közben a szép nők felszínességén lovagolsz oldalakon át.


"Nem az eszével és az agyával fogsz szexelni egy nőnek."


Én meg nem egy férfi a farkával fogok beszélgetni, túrázni, nyaralni, baráti társaságba és családi eseményekre járni, közös otthont teremteni, gyerekeket nevelni, stb., így az általad ideálisnak tartott, - szerintem rémesen primitív - párválasztási program, miszerint "elég legyen, ami a lába között van", és ne legyen más szempont, elvárás, igény, itt nálam, és szerintem minden kicsit is értelmes és nem önsorsrontó nőnél megbukott (szépségtől, mellméretemről és a fenékformámtól teljesen függetlenül.


"Te meg mehetsz tovább autót szerelni és az albérletben, ahol az állítólagos barátnőddel laktok, foglalkozhatnál többet vele."


Abból elég nagy katasztrófa lenne, ha én autót szerelnék, mert lövésem sincs hozzá, de soha nem is volt saját autóm, amit szerelhetnék. Laktam albérletben, de már a saját lakásomban élek egy ideje, barátnőim meg csak baráti alapon vannak, mivel heteroszexuális nő vagyok.


Kapálni történetesen szívesen mennék, de erre várnom kell még a hétvégéig, mert nekem itthon csak balkonládáim vannak az erkélyen, meg szobanövényeim.


Tavaly viszont megismerkedtem egy nagyon jó fej pasival, akinek annyira tetszik a lelkem, a személyiségem, a mellem, a fenekem és minden egyéb alkatrészem, hogy megengedi, hogy annyit kapáljak a csodálatosan szép kertjében, amit ő tervezett és épített, amennyit csak szeretnék.


Az autóját viszont nem szerelhetem. xD

2021. jún. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 283/589 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező, megkérdezhetem, hogy hány éves vagy, és mit dolgozol?
2021. jún. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 284/589 anonim ***** válasza:
89%

"Nekem is fontos a szerelem, de nem olyan áron, hogy azt a Mariskától kapom meg, akire nem tudok felizgulni, mert nem is hozzám illik. Én attól akarnék szerelmet, aki nekem tetszik. Felszínes vagy nem felszínes, még jó hogy működik a biológiám és vannak kívánalmaim."



Kettős merce megint: --》


Nekem is fontos a szerelem, de nem olyan áron, hogy azt EGY CSÓRÓ PASITÓL kapom meg, akire nem tudok felizgulni, mert nem is hozzám illik. Én attól akarnék szerelmet, aki nekem tetszik. Felszínes vagy nem felszínes, még jó hogy működik a biológiám és OLYAN FÉRFIT VÁLASZTOK, AKI A LEGJOBBAT TUDJA NYUJTANI AZ UTODAIMNAK - vannak kívánalmaim.

2021. jún. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 285/589 A kérdező kommentje:

"Mégsem gyűlölöm a férfiakat és ehhez képest, hogy nem akarnak dugni veled a jó nők, bagatell. Engem meg nem akarnak párkapcsolatra jóképű, szexi férfiak, de azért ezt túlélem."


Persze hogy nem gyűlölöd a férfiakat. Az hogy téged nem akarnak párkapcsolatra, az még nem azt jelenti, hogy nem érnek hozzád és nem tudsz dugni velük. Ergó megkaphatod őket, végleges formában nem egy róluk lemondott emberként szerepelsz miattuk az ő világukban és a sajátodban sem. Ez nem ugyanaz, mint amikor például én és sok férfi jóllehet se komoly, se szexkapcsolatot nem kaphatunk a szép nőtöl, mert az tartogatja a puncikát az elit vagyonosoknak.

A kettő helyzet nem ugyanaz. Ébredj fel. Ami neked bagatell, az másnak nagyon régi probléma is lehet, amit megint azért nem értesz meg, mert egy nulla vagy belsőleg, megértés szintjén a férfiak problémái fele.


te azért használod a vibrit, mert azt akarod használni, holott használhatnál mást is. Egy férfi meg mondjuk azért van egyedül, mert úgy kell lennie, nem azért mert úgy is szeretne.


Te neked az elveid semmit nem érnek. Az elvekből manapság se anyagi haszon, se testi vágyak kielégülése nem származott. Nekem nem pszichózisom, hanem mély meglátásom van az életre, ami már sok és lehet hogy fájdalmas, de igaz sajnos.


Az energia vámpír nem itt kezdődik, amilyen én vagyok.


" mert ahogy mi sem tudunk megváltoztatni téged, te sem tudsz minket meggyőzni arról, hogy normális vagy."


A kettő nem ér össze és nem is érhet össze érdemlegesen.

Te neked ténylegesen azért nincs fogalmad az empátia minőségéről, mert nagy az arcod, amit a testednek köszönhetsz, amiből adódóan nem kárhoztatnak el a férfiak. Ha nem akarsz egyedül lenni, nem is vagy úgy , az agyad helyett elég a tested. Egy férfinél ez nincs így.


Én nem akarlak téged meggyőzni arról és senki mást sem, hogy normális vagyok. Tudom , hogy az vagyok. Az én hibám, hogy ezt a rendszert nem tudom elfogadni olyannak, amilyen lett miattatok.


Ha nem kellenél a kutyának sem, és úgy kellett volna, vagy kellene nélkülöznöd a férfiakat, mint ahogy nekünk a szép nőket, már ugranál bárkire, akire hozzád akar érni, mert szellemileg a béka segge alatt lennél. És nagyon szeretethiányos. A nagy arcod miatt írsz nekem ilyen lehengerlő szövegeket. Majd téged is megfoghat még úgy az élet, hogy nem lesz ekkora és akkor majd emlékezz arra, hogy ezen az estén mekkora arcod volt nőként. Na szia. Remélem nem írsz többet.

2021. jún. 1. 21:02
 286/589 A kérdező kommentje:

284: EMBEREK NEVESSETEK. Eddig is rosszul, de most aztán főleg rosszul van összerakva az KETTŐSMÉRCE. :):):):):)


A csóró pasira nem tudsz felizgulni, mert nem az illik hozzád?


A felizgulásnak mi köze van a csórósághoz, vagyis gazdagság hiányához? Ergó te a pénzre izgulsz fel, annak megléte hoz lázba, nem a férfi test inkább?


"biológiám és OLYAN FÉRFIT VÁLASZTOK, AKI A LEGJOBBAT TUDJA NYUJTANI AZ UTODAIMNAK"


A biológiának mi köze van női kívánalom szemszögéből, hogy ki tudja a legjobbat nyújtani az utódainak? A biológiának nem ahhoz van köze, hogy az aktuális pillanatban mit kívánsz és akarod-e őt? Ehhez testiség és érzelmiség tartozhat.


TE CSILLAGOM, másodszorra helyezted jövőbeli anyagi viszonyokban rejlő érdekekre a szexuális viszonyultságodat. Hát bizony ilyenek vagytok ti nők! Le sem tagadhatjátok. Gratulálok.

2021. jún. 1. 21:08
 287/589 anonim ***** válasza:
100%
Komolyan, hogy tudjátok még végigolvasni az agymenését?:D Kb mintha egy páviánt szeretnétek a wc-re szoktatni:D (mondjuk az könnyebb lenne, mivel a pávián értelmesebb ennél)
2021. jún. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 288/589 anonim ***** válasza:
100%
Légyszi ne etessétek tovább! :D
2021. jún. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 289/589 anonim ***** válasza:
0%
A kérdezőnek csak félig van igaza. Ugyanis valamiért azt akarja sugallni, hogy csak a szép nők válogatnak a férfiak között. Ez azonban nem így van, ugyanis a boltos, kis keresetű nők is ugyanúgy válogatósak, egy magányos férfi nem véletlenül magányos, hiszen egyik nőnek sem kell. A kérdező valamiért azt akarja mindvégig elhitetni a válaszolókkal, hogy csak a gazdag és szép nők a válogatósak. Hogy ennek mi lehet az oka, hogy ezt sugallja a kérdező, nem tudom.
2021. jún. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 290/589 A kérdező kommentje:

"egy magányos férfi nem véletlenül magányos, hiszen egyik nőnek sem kell."


Voltak lehetőségeim az életemben, ne aggódj.

De valóban nem jött el az a nő, aki mindenben stimmeljen.

Ez nem egyedülálló eset.

2021. jún. 1. 22:10
❮❮ ... 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!