Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A pénz és az érdekek mindent...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pénz és az érdekek mindent befolyásolnak?

Figyelt kérdés

Mindenhol felső kategóriás autó mellett lehet látni a szép nőket.

Előbb látni őket gazdag öregemberrel, mint egy fiatal emberrel.

És még a nőknek van lelke, ők a jó emberek?

Az érdekek és a pénz! Semmi másról nem szól az egész.

Ha lenne lelkük, akkor érdekelné őket, hogy a férfi társadalomban kivel-mi van. Foglalkoznának azokkal is, akik mellett nem származik érdekük.



#gazdagság, pénz, szegénység, különbség, nők , férfiak
2021. máj. 30. 15:57
❮❮ ... 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 ... ❯❯
 291/589 anonim ***** válasza:
100%

291

Voltak lehetőségeim az életemben, ne aggódj.


De valóban nem jött el az a FÉRFI, aki mindenben stimmeljen.


Ez nem egyedülálló eset.


KETTŐSMÉRCEEEEE!!!


Egy Nő mindig olyat keres, aki a legjobbat tudja nyujtani az utodoknak...

2021. jún. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 292/589 anonim ***** válasza:
100%
Ja és igen, ha nem jöttél volna rá, a gyerekhez pénz kell! Irdatlan sok pénz! Tudom, van kettő is
2021. jún. 1. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 293/589 A kérdező kommentje:

nem csak egy nő van, hanem több nő és nem mindenki gyerekvállalási célzattal próbál tanyát ütni egy férfi karjaiban.

És ezek a nők pedig a pénz alapján választanak és keresnek olyat, aki anyagilag tehetős.


Szégyeld magad, hogy megint az anyagiakra helyezed a hangsúlyt.

"Arany puncikádat" nyilván akárkinek te sem adod oda, de hogy a magamfajta emberek megkülönböztetésben részesülnek ez miatt, az már nem állapot.

2021. jún. 1. 22:27
 294/589 anonim ***** válasza:
100%

"Aranyfarkadat" nyilván akárkinek te sem adod oda" (pl a 120 kg.os duci, szingli barátnőmnek)


De ja, szerintem is felhaborito, hogy csinos, sportos Nőként, nem adom oda az "aranyp*ncikámat" mindenkinek aki kéri

2021. jún. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 295/589 A kérdező kommentje:

Én nem mindenki vagyok. Egy ember, aki szeretne boldog lenni, akárcsak te , aki válogathat. Miért adjam oda a duci barátnődnek? Neked már nem is kell? Bocsánat.

Jut eszembe, te aranyásó vagy.

Neked le kell hozni ahhoz a csillagokat, hogy na testedet megkaphassa valaki.

2021. jún. 1. 22:33
 296/589 anonim ***** válasza:
85%

296

Igen! Nekem le kell hozni a csillagokat! Szeretem ha hercegnőkent bánik velem a férjem, és mindent megtesz értem! Tisztel, és értékel, ad a véleményemre, es egyenlő partnerkent kezel...nem pedig "kuss a nevem" módon.


Te ugyanezt várod el egy Nőtől....


Igen, fontosnak tartom a megfelelő egzisztenciát, imádok tengerparton nyaralni, egzotikus helyekre utazni, szép hazban élni, minőségi eteleket enni, szép ruhákban jarni, ha ettől aranyásó vagyok, ám legyen! Nekem mind1, hogy egy számomra idegen ferfi, akinek nem akarok tetszeni, mit gondol rolam!

2021. jún. 1. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 297/589 anonim ***** válasza:
100%

"Miben lehetne nőként változnod ahhoz, hogy másnak is jó lehessen."


● Na ez a lényeg... rz az amit nem értek!!!


Miért kéne nekem változnom bármiben is? Miért érdekelne, hogy egy nekem nem tetsző, számomra érdektelen férfinak (pl.neked) jó e! Miért kellene a te boldogságodat a sajátom elé helyezni? Nem tartozik neked semmivel egyetlen Nő sem.

2021. jún. 1. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 298/589 anonim ***** válasza:
100%

"A nők felszínessége , hogy pénzéhesek és ez alapján választanak párt az nagyobb bűn annál, minthogy én egy külsőleg tetsző nőt elfogadnák akkor is, ha a személyisége nem teljesen megfelelő, tudva, hogy akár meg is változtathatom."


Magaddal kéne kezdeni a változást, ha nem vagy elégedett az életeddel, nem pszichológus Ágikával, aki gondolom onnantól és attól lett "agyatlan és lelketlen" nőszemély, hogy nem randizott veled.

2021. jún. 1. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 299/589 anonim ***** válasza:
100%

"Az értelmet inkább hagyjuk azoknál a nőknél , akik valóban szépek."


Te tényleg olyan közegben élsz, hogy nem láttál még nagyon szép nőt, aki értelmes is?

2021. jún. 1. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 300/589 A kérdező kommentje:

Na figyelj csak! Már korábban is írtam, hogy nyilvánvalóan nekem is könnyebb lenne az élet, ha arra gyúrnék , hogy megtáltosodjak anyagilag. De ez nem így működik. Pszichológus Ágika miért nem változik? Mondjuk azért, mert az ő részéről elég az is, ha megvannak a testi adottságai?


Te egyébként ki vagy? 301-es aranyásó?


Had kérdezzek valamit:


Te kisebbségi komplexusban szenvedsz, hogy éjszaka egy vadidegen embernek magyarázod meg, hogy ki kinek mivel tartozik vagy nem tartozik női szemszögből?


"Nem tartozik neked semmivel egyetlen Nő sem."


Csak mert , ha lenne valakid, akkor szopogathatnád annak a farkát így éjfélkor, aztán kezdhetnél aludni. Minthogy itt foglalkozol velem, hogy igazat nyerjél. Egy olyan világban , ahol aranyásó nőként te válogathatsz , ellentétben a férfiakkal, akik számodra nem férfiak pénz nélkül és nem is érdekelnek téged.


Nem érzed, hogy valami nem stimmel a fejedben? Jó éjszakát.

2021. jún. 1. 23:58
❮❮ ... 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!