Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért csinálják ezt a férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálják ezt a férfiak a társkeresőn, ha korrekten megírom nekik, hogy bocs, de mást keresek?

Figyelt kérdés

Pár hónapja regisztráltam társkereső appokra. Szerintem minden embernél van olyan külső tulajdonsag, amit nem talál vonzónak. Én pl a kopaszságot, mert igényem van arra, hogy bele tudjak túrni a szerelmem hajába, de ilyen a kövérség is. Úgy gondolom, ha egy férfi rám ír, de valamiért nem az esetem, akkor úgy korrekt, ha ezt megírom neki, nyilván én sem jövök be mindenkinek. Most vagy az átlagnál érzékenyebbek a férfiak ezeken az oldalakon (személytelenul könnyű bunkónak lenni), vagy alapból ennyire utalatosak, nem tudom. A következő tapasztalataim vannak:


X ír nekem, a képe alapján nem rossz. Beszélgetünk egy kicsit, majd elkuldi a Facebook oldalát. Na, ott kiderul hogy amúgy kopasz, és az appon a legelonyosebb képével van fent. Finoman írom neki, hogy ne haragudjon, nem szeretném folytatni a beszélgetést, nem egymást keressük. Erre két bekezdésnyi karomkodas közepette elkuld melegebb éghajlatra, hogy én is csak egy huyle p@csa vagyok. Mondom akkor jolvan. Most neki az jobb, ha hitegetve van, vagy pedig felszivodok minden válasz nélkül?


Masik: Tinderen volt pár utkozesem, aki írt, azzal beszélgettem. Az egyikük szimpatikusabb volt, így a többieknek írtam, hogy bocs, de valakivel találkozni fogok és sok szerencsét kívántam nekik. Erre, az egyikuktol kaptam egy rakás bunkó üzenetet, hogy úgyis csak meg akarnak majd dugni, ne gondoljam, hogy neki en voltam az A variáns, és folytassuk a beszélgetést, mert pofára fogok esni, itt egyszerre több vasat kell tartani a tűzben. Mondom szerintem ez nem korrekt viselkedés, nem fogok egyszerre több emberrel randizni, etikátlan. Erre még jobban beporgott, hogy mit gondolok magamról, majd jól meg.. nak aztan sírhatok azok után, akiket lepattintottam. Erre már nem válaszoltam semmit.


És ez csak kettő a sokból :D Nem gondoltam volna, hogyha korrekten viselkedem, az ekkora sértődést és felhaborodast fog kiváltani a virtuális világban. Nektek is volt ilyen tapasztalatotok?



2021. jún. 15. 08:20
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/86 anonim ***** válasza:
92%

Legalább megtanulod, hogy itt nem kell korrektnek lenni! Tiltás vagy csak nem válaszolsz azt szevasz.

N

2021. jún. 15. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/86 anonim ***** válasza:
94%

Amatőr vagy még ezeken a társkeresőkön. Igazuk van, mindenki egyszerre több emberrel ismerkedik, randizik. Ez nem etikátlan. Amikor komolyodna valamelyik (pl. csók), akkor kell lezárni a többivel.

A másik amiben ez meglátszik, hogy meglep a rinyálásuk. Miután elköszöntél, egyesek így reagálnak, ne foglalkozz velük.

A harmadik, hogy meglepődsz a képek és valóság különbségén. Mindenki a legjobb képeit teszi fel. Gondolom te is jól megválogattad a sajátjaidat.

2021. jún. 15. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/86 anonim ***** válasza:
9%

10, Elolvastad az első mondatot, amit írtam? 🙄

"Vitán felül áll, hogy a férfiak viselkedése ezekben az esetekben kívánni valót hagyott maga után."


Borzalmas lehet, hogy állandóan hízlalják az egódat mindenféle random pasik. Mindjárt megsajnállak.

2021. jún. 15. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/86 anonim ***** válasza:
84%
Melyik volt az ego-hízlalás? A "dögölj meg?"
2021. jún. 15. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/86 anonim ***** válasza:
90%

#13


Egohízlalás. :D Barátnőmnek is csakúgy HÍZIK AZ EGÓJA, amikor alkoholista munkások füttyentgetnek utána meg csapkodják a tenyerüket. :DD (és ez csak egy példa, amikor a női "egohízlalás" valójában egy kibaxottul kellemetlen élmény, dehát magyarázhatom én ezt egy nőt csak jpg kiterjesztéssel látott férfinak)


Valami azt súgja, nem nagyon érted te ezt a "nő/férfi ismerkedési dinamika" témakört. :D

2021. jún. 15. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/86 anonim ***** válasza:
98%
vagy a "ronda vagy, de megsajnáltalak" ?
2021. jún. 15. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/86 anonim ***** válasza:
98%
Sajnos ismeros a helyzet én is emaitt nem írok már vissza, ignoràlom aki olyan. Nem hiányzik, hogy elküldjenek az anyámba, csak mert le merem írni, hogy ne haragudj de nem vagy az esetem. Semmi sértést nem írtam egy férfinak sem, 10ből 8 durva sértöt irt vissza , egy semmit, egy volt aki normálisan irt, hogy értem minden jót, szia.
2021. jún. 15. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/86 anonim ***** válasza:
98%
Majd ha hozzád megy oda mindenféle fura, pityókás, kanos, agresszív nő totálisan alkalmatlan helyzetekben, követ téged hazáig, akkor majd beszélgethetünk arról, hogy ki és mi hízlalja az ember egóját. Egy kezemen meg tudom számolni, hogy a 27 évem alatt hány olyan férfi kezdeményezett nálam, akinek a közeledése tényleg simogatta az egómat, kb. ugyanennyi, aki semleges volt. De ne haragudj, nem simogatja az egómat, amikor álkedves, agresszív és/vagy nálam láthatóan 15-20 évvel öregebb és/vagy totálisan lepukkant, stb. férfiak próbálkoznak nálam, márpedig ezek vannak többségben. Ráadásul úgy, hogy mindent megteszek azért, hogy a testbeszédem azt sugallja, hogy baromira nem vagyok vevő arra, hogy másokkal beszélgessek. És nagyon-nagyon szívesen lemondanék arról a 10 évente két felbukkanó egósimogatóról azért, hogy a többitől szabaduljak.
2021. jún. 15. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/86 anonim ***** válasza:
9%
De nagy az egyetértés. 😁 Leírhatnék most egy kicsit komolyabb választ erre, de kétlem hogy bármelyikőtök komolyan is venné. Különben se akarom én itt megzavarni az egyetértéseteket holmi valósággal.
2021. jún. 15. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/86 anonim ***** válasza:
92%
Na írd le az óriási valóságot:D Mi jogosít fel arra valakit, hogy azt írja dögöljek meg, miután szépen leírtam, hogy ne haragudj, de nem vagy az esetem? Erre egyszerűen nincs magyarázat. (gyanítom azért véded ezeket annyira, mert te is közéjük tartozol)
2021. jún. 15. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!