Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért csinálják ezt a férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálják ezt a férfiak a társkeresőn, ha korrekten megírom nekik, hogy bocs, de mást keresek?

Figyelt kérdés

Pár hónapja regisztráltam társkereső appokra. Szerintem minden embernél van olyan külső tulajdonsag, amit nem talál vonzónak. Én pl a kopaszságot, mert igényem van arra, hogy bele tudjak túrni a szerelmem hajába, de ilyen a kövérség is. Úgy gondolom, ha egy férfi rám ír, de valamiért nem az esetem, akkor úgy korrekt, ha ezt megírom neki, nyilván én sem jövök be mindenkinek. Most vagy az átlagnál érzékenyebbek a férfiak ezeken az oldalakon (személytelenul könnyű bunkónak lenni), vagy alapból ennyire utalatosak, nem tudom. A következő tapasztalataim vannak:


X ír nekem, a képe alapján nem rossz. Beszélgetünk egy kicsit, majd elkuldi a Facebook oldalát. Na, ott kiderul hogy amúgy kopasz, és az appon a legelonyosebb képével van fent. Finoman írom neki, hogy ne haragudjon, nem szeretném folytatni a beszélgetést, nem egymást keressük. Erre két bekezdésnyi karomkodas közepette elkuld melegebb éghajlatra, hogy én is csak egy huyle p@csa vagyok. Mondom akkor jolvan. Most neki az jobb, ha hitegetve van, vagy pedig felszivodok minden válasz nélkül?


Masik: Tinderen volt pár utkozesem, aki írt, azzal beszélgettem. Az egyikük szimpatikusabb volt, így a többieknek írtam, hogy bocs, de valakivel találkozni fogok és sok szerencsét kívántam nekik. Erre, az egyikuktol kaptam egy rakás bunkó üzenetet, hogy úgyis csak meg akarnak majd dugni, ne gondoljam, hogy neki en voltam az A variáns, és folytassuk a beszélgetést, mert pofára fogok esni, itt egyszerre több vasat kell tartani a tűzben. Mondom szerintem ez nem korrekt viselkedés, nem fogok egyszerre több emberrel randizni, etikátlan. Erre még jobban beporgott, hogy mit gondolok magamról, majd jól meg.. nak aztan sírhatok azok után, akiket lepattintottam. Erre már nem válaszoltam semmit.


És ez csak kettő a sokból :D Nem gondoltam volna, hogyha korrekten viselkedem, az ekkora sértődést és felhaborodast fog kiváltani a virtuális világban. Nektek is volt ilyen tapasztalatotok?



2021. jún. 15. 08:20
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 81/86 anonim ***** válasza:
30%

#56: "Visszautasítás ám az is, ha szexért párkapcsolatot vagy jövőbeli párkapcsolatot hazudnak."


Eszem-f.szom megáll!


Mi abban a visszautasítás, hogy külsőre bejössz, mert dugna veled, DE a személyiséged nem felel meg vagy nem illetek össze, nem tudna veled élni, nem lennének közös tervek?


Ti nők annyira el vagytok kényelmesedve, hogy már a visszautasítás fogalmát is átköltitek. Nem, a visszautasítás az, amikor sehogy nem kellesz a másiknak.


Ha szexre kellesz egy férfinek, akkor a belső értékeiddel van a baj. Tudom, hogy nehéz az egó miatt elfogadni, de ez van.


A külsejével azoknak a nőknek van baj, akik állandóan barátzónában vannak, de senki nem akarja őket megdugni. Ilyen viszont nagyon kevés lehet akár az egész világon.


Akit pedig senki nem keres és senki nem akar tőlük semmit, még csak meg sem nézik őket a férfiak, azoknak mindkettővel van baj.


Akibe pedig szerelmes lesz még a dugógép alfa is és utána üldözi őt a szerelmével, az nem csak szép, de belső értékekkel rendelkező lány is.


"Úgy gondolod, hogy minden nőnek annyi az élet, hogy bomlanak utánuk a férfiak, sosem bántják őket, sosem utasítják el őket, és válogathatnak a jobbnál jobb partik közül? "


Nem, van sok köcsög ember, de nem mindegy, hogy mindig van valakivel vigasztalódni, vagy senkid nincs, esetleg csak barátzónás emberek vesznek körül, nem tart vonzónak egyetlen ellenkező nemű sem.

2021. júl. 15. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/86 anonim ***** válasza:

"Mi abban a visszautasítás, hogy külsőre bejössz, mert dugna veled, DE a személyiséged nem felel meg vagy nem illetek össze, nem tudna veled élni, nem lennének közös tervek?"


Ha te többet akarnál tőle, akkor nem kellemes érzés egy random dugás, férfiként írom ezt.


Egy korábbi válaszra: igen, fontos az empátia, de egy kb. vadidegen emberrel szemben mi empatikusabb a "bocsi, úgy érzem, nem téged kereslek"-nél? Te is mondhatod egy nőnek akár match, online beszélgetés vagy személyes találkozás után, hogy "bocsi, nem érzem a kémiát", szerintem nők is megkapják ezt életük során (legalábbis olyanoktól, akik nem csak meghúzni akarnak valakit, mindegy, hogy kit, hanem megfelelő önismerettel a leginkább hozzájuk illő partnert keresik és ennél nem adják alább).

2021. júl. 15. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/86 anonim ***** válasza:
19%

Azért annyit vegyetek figyelembe, hogy egy nőnek nagyon is fontos a kémia.

Szó szerint.

Ugyanis megérzi a férfin az immunrendszere típusát - és az jön be neki, ami a sajátjától elég messze van.

Ez ráadásul nem tudatos döntés. Egyszerűen nem lesz szerelmes egy olyan férfiba, akinek az immunrendszere az övére nagyon hasonlít.

És ez nem derül ki az interneten, a képekből, a beszélgetésből, semmiből.

Ez csak személyesen derül ki.

Ezért van az, hogy hogy az első találkozásig még semmi nem lehet biztos, és csak utána dől el.

2021. júl. 15. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/86 anonim ***** válasza:

Ugyanis megérzi a férfin az immunrendszere típusát - és az jön be neki, ami a sajátjától elég messze van.


LOL Ezt fejtsd ki légyszíves. :DD

2021. júl. 15. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/86 anonim ***** válasza:
50%

Mit szeretnél még erről tudni?

A férfi bőrén lerakódnak bizonyos anyagok, amelyek az immunrendszerből származnak. Ennek van néhány típusa (12 változatról tudok), és ezt tudják megkülönböztetni a nők.

A nőknél ugyanezek a típusok vannak - és, ha a férfié másféle, akkor a születendő gyerekek ebből kapnak valamilyen kombinációt, mindegyik gyerek mást.

Ha egyforma, akkor minden gyereknek ugyanolyan immunrendszere lesz, tehát ha egy betegség legyőzi az egyiket, akkor az összes többit is. Ez nyilván nem jó dolog, ezért született ez az érzékelés, és ezért utasítja el a nő ezt a férfit.

De mert a nők immunrendszere is különbözik, ezért minden nő más férfit utasít el e miatt.


A férfiak nem képesek erre az érzékelésre.

És mondom: az érdekesség az, hogy ez a nőnél nem tudatos.

Nem tudja, hogy miért nem tetszik neki az a férfi, pedig amúgy megfelelő lenne, de mégsem. Nincs meg a kémia.

2021. júl. 15. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/86 anonim ***** válasza:

#82: "Ha te többet akarnál tőle, akkor nem kellemes érzés egy random dugás, férfiként írom ezt."


Mivel mindig a nő választ, ezért ha többet akar tőle, akkor előtte meg kéne ismernie és akkor talán kiderülne, hogy van-e esélye többre. Ja, hogy valójában a nőnek is jól esik a kiszemeltjével szexelni egyet és titkon reménykedik benne, hogy emiatt majd jól beleszeret a srác, utána meg jön a panaszkodás?


Ahhoz tudom hasonlítani, mint mikor valaki úgy köt szerződést, hogy nem olvassa el, csak aláírja, utána meg megy a hümmögés, hogy kamatok meg kötbér meg anyámkínja.


Van az a mondás, hogy "pénztártól való távozás után reklamációt nem fogadunk el", ez ide is illik.


Tök aranyos, hogy még a 21. században is élnek olyan lányok, akik ilyen romantikus, tündérmesés álmokat kergetnek, de akkor legalább annyit tegyenek meg, hogy a férfi várakoztatásában, megismerésében, udvarlásban is ragaszkodnak a hagyományokhoz, nem odadobják magukat modern emancipált nőként, aztán lelkibetegek lesznek, amiért ők csak szexre kellettek.


Ha elég emancipáltak voltak, hogy lefeküdjenek egy férfival, akkor ahhoz is legyenek elég emancipáltak, hogy derekasan viseljék a következményeit és fogják fel úgy, hogy

1. Nekik is jó volt, win-win.

2. Legalább nem kötötték össze vele az életüket.

3. Nem kaptak nemi betegséget (pedig van, ami ellen a gumi sem véd).

4. Nem estek teherbe. Akkor mi lenne, ha még kapartatni is kéne vagy elvből megszülnék.


Na ez az, ami ritka a mai világban, ez a fajta gerincesség és tartás.


Tisztelem a huszonéves szűz lányokat is. Tisztelem a hivatásos lányokat is (akiknek nincs stricijük). Még azokat a nőket is, akik nyíltan vállalják, hogy ők férfifaló, fehérmájú szexéhes cédák.


Az egyetlen embertípus, akit nem tudok tisztelni, hanem maximálisan megvetek, az az elvtelen, gerinctelen kettős mércés ember, aki mimóza áldozati bárányka, amikor beszopja vagy túlerővel kerül szemben (nem fizikálisan, akár verbálisan, véleményben is értendő) viszont über-öntudatos, önálló, makacs, egókirály(nő), amikor jól mennek a dolgok, vagy amikor el akarja érni a célját.


Az ilyeneket hamar kiismerem és utána nem tartom semmibe.


És teljesen mindegy, hogy lány, aki ribiskedik meg mindenféle trógernek odadobja magát, amikor bizsereg a punci, utána meg hisztizik, hogy őt mennyire rongyként kezelik, vagy férfi, aki előadja a hősszerelmes Don Juant, közben meg rommá csalja az összes párját.


Vállalja mindenki önmagát. Nehéz? Elítélnek érte? Pont ettől gerinc a gerinc. Ha könnyű lenne, akkor mindenki azt csinálná, akkor nem lenne benne kihívás.


#85: Ha ez ilyen egyszerű lenne, akkor mivel magyarázod a Tinder-féle jobbra-balra húzogatós társkeresők sikerét?


Illetve azt, amikor nők akár plátói szerelemre lobbannak valaki iránt, akivel élőben még sosem találkoztak?

2021. júl. 16. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!