Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért csinálják ezt a férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálják ezt a férfiak a társkeresőn, ha korrekten megírom nekik, hogy bocs, de mást keresek?

Figyelt kérdés

Pár hónapja regisztráltam társkereső appokra. Szerintem minden embernél van olyan külső tulajdonsag, amit nem talál vonzónak. Én pl a kopaszságot, mert igényem van arra, hogy bele tudjak túrni a szerelmem hajába, de ilyen a kövérség is. Úgy gondolom, ha egy férfi rám ír, de valamiért nem az esetem, akkor úgy korrekt, ha ezt megírom neki, nyilván én sem jövök be mindenkinek. Most vagy az átlagnál érzékenyebbek a férfiak ezeken az oldalakon (személytelenul könnyű bunkónak lenni), vagy alapból ennyire utalatosak, nem tudom. A következő tapasztalataim vannak:


X ír nekem, a képe alapján nem rossz. Beszélgetünk egy kicsit, majd elkuldi a Facebook oldalát. Na, ott kiderul hogy amúgy kopasz, és az appon a legelonyosebb képével van fent. Finoman írom neki, hogy ne haragudjon, nem szeretném folytatni a beszélgetést, nem egymást keressük. Erre két bekezdésnyi karomkodas közepette elkuld melegebb éghajlatra, hogy én is csak egy huyle p@csa vagyok. Mondom akkor jolvan. Most neki az jobb, ha hitegetve van, vagy pedig felszivodok minden válasz nélkül?


Masik: Tinderen volt pár utkozesem, aki írt, azzal beszélgettem. Az egyikük szimpatikusabb volt, így a többieknek írtam, hogy bocs, de valakivel találkozni fogok és sok szerencsét kívántam nekik. Erre, az egyikuktol kaptam egy rakás bunkó üzenetet, hogy úgyis csak meg akarnak majd dugni, ne gondoljam, hogy neki en voltam az A variáns, és folytassuk a beszélgetést, mert pofára fogok esni, itt egyszerre több vasat kell tartani a tűzben. Mondom szerintem ez nem korrekt viselkedés, nem fogok egyszerre több emberrel randizni, etikátlan. Erre még jobban beporgott, hogy mit gondolok magamról, majd jól meg.. nak aztan sírhatok azok után, akiket lepattintottam. Erre már nem válaszoltam semmit.


És ez csak kettő a sokból :D Nem gondoltam volna, hogyha korrekten viselkedem, az ekkora sértődést és felhaborodast fog kiváltani a virtuális világban. Nektek is volt ilyen tapasztalatotok?



2021. jún. 15. 08:20
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/86 anonim ***** válasza:
29%
20, Oké leírom. 🙂
2021. jún. 15. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/86 anonim ***** válasza:
77%
Várom...
2021. jún. 15. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/86 anonim ***** válasza:
17%

20, Először is nem velem vitázol, mert én nem állítottam sehol, hogy ez a viselkedés rendben lenne. Sőt, éppen az ellenkezőjét írtam. Légyszi arra válaszolj, amit írok mert én is azt teszem.

Én csupán annyit mondtam, hogy ti nem látjátok a másik felét ennek. És szándékosan kerületik is a csalódást, ahogy a legtöbb ember. Én nem vagyok incel, meg nőgyűlölő. Tudom, hogy a jelentőségükhöz képest sok ilyen szélsőséges véleményű ember van az oldalon, de én nem tartozom közéjük. Én is kaptam persze visszautasítást, de inkább szerencsésnek mondanám magam nők terén, de ez lényegtelen különben, mert a véleményemmel vitázol nem a személyemmel.

Fogjunk egy nagy marék empátiát és próbáljuk magunkat beleképzelni egy ilyen ember helyzetébe, aki próbálkozik de visszautasítják a nők és utána leír valami ocsmányságot. Vajon kinek fáj ez a szituáció inkább? A férfinak, aki írja vagy a nőnek, aki az ocsmányságot kapja?

Nem azt mondom, hogy ez rendben van. Nyilvánvalóan nincs rendben. Viszont micsoda érzelmi nyomor, hány visszautasítás és kudarc kellett ahhoz, hogy a legrosszabb oldalát kihozza annak az embernek, aki ezeket írja nektek? Az emberek többsége nem egy állat. Az emberek nagyon nagy többsége nem fog ilyeneket visszaírni egy elutasításra, ha amúgy jó és stabil érzelmi helyzetben van. Összemérhetetlen ez a nyomor azzal, hogy neked el kell küldeni néha 1-1 hívatlan kérőt vagy kapsz egy undorító megjegyzést, mert téged ezek valójában nem kompromittálnak. Őt ellenben nagyon nagy mértékben maga alá temeti a kudarcok súlya. Éppen ennek a bevonódásnak a jele, hogy jóformán a semmiért is ilyeneket ír. Ezt a helyzetet ti soha nem fogjátok és nem kell megtapasztalnotok. Én, ha nő lennék inkább sajnálatot és szánalmat éreznék ilyen esetekben, mint haragot vagy elégtételre vágyat.

2021. jún. 15. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/86 anonim ***** válasza:
89%

Akkor tudjuk mar az okat, miert nem irnak vissza a nok. Pasik, bunkok vagytok.


Ez egy jo teszt is lehet am. En a parkapcsolatban valo tesztelgetes minden formajat kizarom, de ismerkedesi fazisban mehet.


Most gondolj bele kerdezo, aki igy reagal, az a kapcdolatban hogy reagal a nehezsegekre, visszautasitasokra? Mert ezek elofordulnak, teljesen termeszetesek egy kapcsolatban is.

(Pl nem oda megyunk nyaralni, most anyamekhoz megyunk, ne vedd meg azt stb.)

2021. jún. 15. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/86 anonim ***** válasza:
88%

"Fogjunk egy nagy marék empátiát és próbáljuk magunkat beleképzelni egy ilyen ember helyzetébe"


Oké, tehát még miután azt kívátna, hogy haljak meg, még fel is ajánlok neki egy orális kényeztetést, mert szegénynek nagyon hányavetett élete van, jó?


Lehet ha elhízott 45 évesként nem egy 23 évesnek írogatna, több sikerélménye lenne.

2021. jún. 15. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/86 A kérdező kommentje:
7: Van, hogy én jelölök meg olyan férfit, aki tetszik az alapján, amit látok/olvasok róla. Ha nem reagál semmit, tudomásul veszem hogy nem tetszem neki, aztán ennyi. Olyan is volt, hogy a férfi, akivel beszélgettem, köddé vált. Nyilván talált mást. Ezen sem szoktam leakadni,bar az korrektebb, ha meg is írja, hogy bocsi, valakivel jobban egyezünk. Ilyen is volt, nem egy. Ekkor sem akadtam ki, inkább tetszett, hogy normálisan elköszönt.
2021. jún. 15. 10:50
 27/86 A kérdező kommentje:
12:ez egyén függő. Részemről már azt is szenyóságnak gondolnám, ha mondjuk 3-4 randit futtatnék párhuzamosan. Ráadásul akkor egyikre se tudnék rendesen figyelni, mert úgyis ott a másik. Legyen egyszerre egy, aztán ha nem jön össze, akkor ismerkedem tovább másokkal. Nekem 7 kép van fent, ebből van ami az arcom, van ami egesz alakos. Olyan is van, ahol reggel, kicsit kocosan és álmosan vagyok látható. Egyik sincs szetretusalva pont azért, hogy ne kerüljek kínos helyzetbe. Nem is volt még ilyen amúgy. Olyan már igen, hogy azt mondták, eloben sokkal csinosabb vagyok, mint a képeken.
2021. jún. 15. 10:56
 28/86 anonim ***** válasza:
100%
Jajj olyan is volt, mikor 18-19 voltam, hogy (talán Facen) rámírt egy 46 éves faszi, hogy nagyon szimpatikus vagyok, ismerkedne velem. Én meg megírtam, hogy ne haragudjon, de nem keresek másik apukát, mire kikelt magából, hogy ne pofázzak, mert az ő korában én már a kutyának sem fogok kelleni:D Mondtam, jó köszi, de addig is hadd ismerkedjek már azzal, akivel szerenték.
2021. jún. 15. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/86 anonim ***** válasza:
14%
25, 🙄 Nem sikerült. Egy marék empátia helyett kettő cinizmust fogtál. Érted amit írtam, csak nem akarsz komolyan válaszolni rá. Nem kell, de van jobb dolgom is.
2021. jún. 15. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/86 A kérdező kommentje:
28: :D :D nekem is olyanok írna néha, hogy hihetetlen :D 200 kiló és 50 éves. Sajnálom szegényt, de azért na, nem fogok vele ismerkedni.
2021. jún. 15. 11:02
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!