Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért csinálják ezt a férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálják ezt a férfiak a társkeresőn, ha korrekten megírom nekik, hogy bocs, de mást keresek?

Figyelt kérdés

Pár hónapja regisztráltam társkereső appokra. Szerintem minden embernél van olyan külső tulajdonsag, amit nem talál vonzónak. Én pl a kopaszságot, mert igényem van arra, hogy bele tudjak túrni a szerelmem hajába, de ilyen a kövérség is. Úgy gondolom, ha egy férfi rám ír, de valamiért nem az esetem, akkor úgy korrekt, ha ezt megírom neki, nyilván én sem jövök be mindenkinek. Most vagy az átlagnál érzékenyebbek a férfiak ezeken az oldalakon (személytelenul könnyű bunkónak lenni), vagy alapból ennyire utalatosak, nem tudom. A következő tapasztalataim vannak:


X ír nekem, a képe alapján nem rossz. Beszélgetünk egy kicsit, majd elkuldi a Facebook oldalát. Na, ott kiderul hogy amúgy kopasz, és az appon a legelonyosebb képével van fent. Finoman írom neki, hogy ne haragudjon, nem szeretném folytatni a beszélgetést, nem egymást keressük. Erre két bekezdésnyi karomkodas közepette elkuld melegebb éghajlatra, hogy én is csak egy huyle p@csa vagyok. Mondom akkor jolvan. Most neki az jobb, ha hitegetve van, vagy pedig felszivodok minden válasz nélkül?


Masik: Tinderen volt pár utkozesem, aki írt, azzal beszélgettem. Az egyikük szimpatikusabb volt, így a többieknek írtam, hogy bocs, de valakivel találkozni fogok és sok szerencsét kívántam nekik. Erre, az egyikuktol kaptam egy rakás bunkó üzenetet, hogy úgyis csak meg akarnak majd dugni, ne gondoljam, hogy neki en voltam az A variáns, és folytassuk a beszélgetést, mert pofára fogok esni, itt egyszerre több vasat kell tartani a tűzben. Mondom szerintem ez nem korrekt viselkedés, nem fogok egyszerre több emberrel randizni, etikátlan. Erre még jobban beporgott, hogy mit gondolok magamról, majd jól meg.. nak aztan sírhatok azok után, akiket lepattintottam. Erre már nem válaszoltam semmit.


És ez csak kettő a sokból :D Nem gondoltam volna, hogyha korrekten viselkedem, az ekkora sértődést és felhaborodast fog kiváltani a virtuális világban. Nektek is volt ilyen tapasztalatotok?



2021. jún. 15. 08:20
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/86 anonim ***** válasza:
89%
Fordítva se jobb, én sok üzenetet kapok kövér nőktől sportos férfiként aztán ha megírom ,hogy bocs de nem akkor bunkó vagyok felszínes meg stb. :D
2021. jún. 15. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/86 VincentLaw ***** válasza:
32%

#40

Ilyen magas röptű kommentet sem kaptam még itt :D

Ez már egy új szint.

2021. jún. 15. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/86 anonim ***** válasza:
61%

"Ez már egy új szint."


Hát incelkéme, ez is egy nagyon komoly oltás volt :D

2021. jún. 15. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/86 anonim ***** válasza:
89%

#41, persze ez mindkét nemnél előfordul.


Az értelmesek el tudják fogadni az elutasítást, az elmebetegek pedig elkezdik szidni az aynukádat.

2021. jún. 15. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/86 anonim ***** válasza:
20%

VincentLaw,


Tudom.



38, Azért vagyunk itt, hogy eldöntsük mi a válasz a kérdésre.

Ha az a kérdés, hogy miért olyan amilyen, akkor érdekeljen a háttérsztorija amennyiben nem csak szitkozódni jöttél ide.

Biztos, hogy van olyan is amit írtok, hogy nagy kor különbséggel vagy túlsúllyal vagy akármivel írnak, de szerintem ezek szélsőséges példák.

Mi van azokkal a sráccokkal, akik csupán azért kaptak elutasítást, mert mondjuk kopaszok vagy alacsonyak vagy hülye álluk van mint a Jáksónak?

Van ilyen ismerősöm pl, aki egyébként teljesen normális szorgalmas rendes srác, de valamilyen tulajdonsága miatt nagyon nem népszerű a nőknél.


Nem azt mondtam, hogy ismerkedjetek olyannal, aki nem tetszik szánalomból mert neki milyen szar élete van. Csupán visszás, ahogy sírtok azért mert kaptok 1-1 ilyen ocsmány megjegyzést amikor annak aki ezt adja valójában sokkal rosszabb mint nektek.

Nagyon kisarkítva ez kb olyan, mintha kimennétek és egy pisztollyal lábon lőnétek mindenkit, aki közeledne felétek, aztán panaszkodnátok, hogy mennyire zavarnak a sikolyok. :D

2021. jún. 15. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/86 VincentLaw ***** válasza:
34%

#41

Nálam sem üres ez a halmaz, csak sajnos olyanok vannak benne, akik nálad is vannak. Én is rendszeresen sportolok (foci, futás), és nagyon nekem nem tetszőek találnak csak be. Volt hogy egyszer olyan osztás kaptam egy lánytól, aki arról panaszkodott nekem, hogy a pasik mekkora pöcsök, mert amikor ismerkednek vele, egyszerűen eltűnnek. Aztán ahogy egyre jobban megismertem én is a lányt, világossá vált, hogy a pasik miért tűnnek el, egy patt helyzetbe kerültem. Ha én is eltűnök csak úgy, akkor azért leszek a fasz, ha leírom, hogy miért tűnnek el a pasik, akkor meg azért leszek. A másodikat választottam, hogy segítsek neki, hogy az ismerkedésnél milyen hibába fut bele, ahogy gondoltam fasz is lettem :D


#43

Jaja, tudom, a nőgyűlölőt és a többit lehagytad.

Ilyen az, amikor nincsenek (vagy nem is voltak) érvek, és csak a személyes sértegetés marad?

2021. jún. 15. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/86 anonim ***** válasza:
84%

Jajj Istenem:D


Persze, az ne zavarjon, ha lek*rváznak, a halálomat kívánják, de mikor titeket valaki incelnek hív akkor, "jajj semmi ész érv, csak a személyeskedés brühüüh"


Lábon lövök valakit. JÉZUS EREJE! A láblövéssel ellentétben, ha visszautasítok kedvesen valakit, azzal nem ártok neki.

"aki ezt adja valójában sokkal rosszabb mint nektek."


Olyan mélységes sajnálatot érzek szegények iránt, hogy ha valamelyik élőben venné a szájára az édesanyámat, törött orral, és herék nélkül távozna.

Érdekes, ha nem is sok, de volt pár olyan nem jól kinéző férfi, aki be tudta írni, hogy "Rendben, további jó ismerkedést"


Titeket csúnya, és belülről romlott férfiakat hálistennek a Tindernek köszönhetően (a világ egyik legjobb talámánya) messzire el tudlak kerülni.

2021. jún. 15. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/86 VincentLaw ***** válasza:
30%

Kedves #47-es téged bántott valaki, vagy mi ez az ingerültség?

Én nem hisztiztem, hogy leinceleztél (holott szerintem messze vagyok ettől), hozzászoktam már, hogy itt folyamat ilyen jelzőkkel illetnek, és ironizáltam a kommentedre reagálva.

Amiért meg kapom ezeket a jelzőket, annak az az oka, hogy az itteni gyk keménymag véleménye más, mint ami az én véleményem. Röviden ennyi.

2021. jún. 15. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/86 VincentLaw ***** válasza:
26%
Sőt, meg merem kockáztatni, hogy amikor valaki látja egy kommentnél a nevemet, már egyből nyomja is a pirosat :D
2021. jún. 15. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/86 anonim ***** válasza:
10%

47, Dehogynem ártasz. Miért lett ilyen, ha nem ezért? Ártasz neki. A visszautasítás fáj. Az állandó és vég nélküli visszautasítás pedig pokoli érzés lehet.

Az a különbség a te kedves visszautasításod és az ő beszólásai között, hogy amit ő mond az rád nincs kihatással és tét nélküli, viszont amit te mondasz, hiába kedves, az téttel hangzik el és kihatással van rá. Azért ez elismerhető, nem?

0 empátia van benned, de 100% egó és sértettség. Leszarod kinek mi baja, téged a csúnya romlott férfiak kerüljenek el és ha beszólnak, akkor törött orr és herélés. :) Nőies és szimpatikus.

2021. jún. 15. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!