Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért csinálják ezt a férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálják ezt a férfiak a társkeresőn, ha korrekten megírom nekik, hogy bocs, de mást keresek?

Figyelt kérdés

Pár hónapja regisztráltam társkereső appokra. Szerintem minden embernél van olyan külső tulajdonsag, amit nem talál vonzónak. Én pl a kopaszságot, mert igényem van arra, hogy bele tudjak túrni a szerelmem hajába, de ilyen a kövérség is. Úgy gondolom, ha egy férfi rám ír, de valamiért nem az esetem, akkor úgy korrekt, ha ezt megírom neki, nyilván én sem jövök be mindenkinek. Most vagy az átlagnál érzékenyebbek a férfiak ezeken az oldalakon (személytelenul könnyű bunkónak lenni), vagy alapból ennyire utalatosak, nem tudom. A következő tapasztalataim vannak:


X ír nekem, a képe alapján nem rossz. Beszélgetünk egy kicsit, majd elkuldi a Facebook oldalát. Na, ott kiderul hogy amúgy kopasz, és az appon a legelonyosebb képével van fent. Finoman írom neki, hogy ne haragudjon, nem szeretném folytatni a beszélgetést, nem egymást keressük. Erre két bekezdésnyi karomkodas közepette elkuld melegebb éghajlatra, hogy én is csak egy huyle p@csa vagyok. Mondom akkor jolvan. Most neki az jobb, ha hitegetve van, vagy pedig felszivodok minden válasz nélkül?


Masik: Tinderen volt pár utkozesem, aki írt, azzal beszélgettem. Az egyikük szimpatikusabb volt, így a többieknek írtam, hogy bocs, de valakivel találkozni fogok és sok szerencsét kívántam nekik. Erre, az egyikuktol kaptam egy rakás bunkó üzenetet, hogy úgyis csak meg akarnak majd dugni, ne gondoljam, hogy neki en voltam az A variáns, és folytassuk a beszélgetést, mert pofára fogok esni, itt egyszerre több vasat kell tartani a tűzben. Mondom szerintem ez nem korrekt viselkedés, nem fogok egyszerre több emberrel randizni, etikátlan. Erre még jobban beporgott, hogy mit gondolok magamról, majd jól meg.. nak aztan sírhatok azok után, akiket lepattintottam. Erre már nem válaszoltam semmit.


És ez csak kettő a sokból :D Nem gondoltam volna, hogyha korrekten viselkedem, az ekkora sértődést és felhaborodast fog kiváltani a virtuális világban. Nektek is volt ilyen tapasztalatotok?



2021. jún. 15. 08:20
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/86 A kérdező kommentje:
68: nekem volt nagyon melletlen randim: a srácnak iszonyat kellemetlen szájszaga volt. Én huzodtam hátra a szekben, ő meg hajolt előre az asztalon. Jajj. És a bal szemében volt egy véres pont. Egész este azt néztem. Utána mondtam neki, hogy nekem szeretnék több randit. De azt nem, hogy miért. Valahogy kellemetlen lett volna azt mondani, hogy bocs de annyira budos a szád, hogy nincs kedvem még egy randihoz.
2021. jún. 24. 07:05
 72/86 A kérdező kommentje:
*kellemetlen
2021. jún. 24. 07:05
 73/86 anonim ***** válasza:
19%
23:13-as vagyok. Szerinted az nem látszik rajtad, hogy kétségbeesett és igénytelen vagy?? Akkor álomvilágban élsz.
2021. jún. 24. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/86 anonim ***** válasza:
100%

Kedves 05:07-es! Nem vagyok én szent, csak valahogy így érzem helyesnek, illetve általában már azt is megtiszteltetésnek érzem, hogy méltóztatott velem beszélni, akár “csak” chat-en, akár élőben és egyfajta köszönésképpen írom. Igen, persze természetesen vannak olyan dolgok, amik az embernek bejönnek, a másiknak nem, de azért van olyan is, ami a nagyrészüknek nem. Pl. nyílván fejleszthető a személyiség bizonyos keretek között, de ha nem tudom mi a gond, akkor változtatni se tudok rajta.


A képről, azért nem minden látszik és itt még csak nem is valamiféle retusálásra gondolok, hanem pl. bizonyos arcvonások csak élőben tűnnek fel, illetve nyílván az is sokat számít, hogy milyen szögből és fényben készült a fotó. Nekem az eddigi legkellemetlenebb (nem tinder, de társkeresős) randi élményem az volt, amikor a korombeli lánnyal megbeszéltünk egy pizzázást és a helyszínen láttam, hogy a csaj szőrös. Na, nem ott lent (odáig nyílván el se jutottunk, meg az amúgy se zavar), hanem amellett, hogy szőrösebb volt a karja mint nekem, még bajsza is volt... Most kérdezhetnéd, hogy talán nem látszódott a képen. Nos, a helyzet az, hogy amikor utólag ráközelítettem, akkor már látható volt a dolog, de pont úgy esett a fény, hogy nem tűnt fel... Hozzáteszem, végül illendőségből végigültem a randit, miközben igyekeztem a pizzámra koncentrálni és magamban imádkoztam, hogy egyen minél gyorsabban (sajnos elég lassan evett), majd megköszöntem a találkozót és amilyen gyorsan lehet, elindultam haza.


Egyébként nem feltétlenül csak arc alapján tűnhetek fiatalabbnak. Egyfelől van egy “kicsi” “jó kisfiús” kisugárzàsom, amit csak tovább tetéz az öltözködési stílusom (hagyományos kék farmer, ing) illetve az introvertáltságom és az önbizalom hiányom. Pl. ha belegondolok a többedik alkalommal is úgy mentem el hivatásoshoz, mint ha még szűz lennék (azt nem “velük”, hanem az exemmel veszítettem el), és lehet, hogy a feszengésem, meg talán a kissé túlzott udvariasságom miatt gondolhatták, hogy jóval fiatalabb vagyok.


A humoromat (már amennyire beszélhetünk róla) leginkább cinikusnak mondanám.


Tapizni nem igazán szoktam a randi partnereimet, főleg, hogy ahhoz is eléggé össze kell szednem a bátorságomat, hogy a kezüket megfogjam, de a Margit szigetes lány esetében is a fél üveg bort ki kellett innom, mire le mertem smárolni... Egyébként a ruhásdugást ő kezdeményezte. Valószínüleg “legyen egy jó napja” alapon, mivel próbáltam rávenni (nem erőszakosan), hogy menjünk fel hozzá (én agglomerációban lakom), amit kedvesen, de elutasított, de aztán mondta, hogy feküdjek a hátamra (a fűben) és ruhán keresztül meglovagolt...


Kérdezőnek! A szájszak lehetett szuvas fog (nem mindig fáj) vagy akár fogkő miatt is, ami rendszeres fogmosás ellenére is kialakul és le kellene szedetni, csak ugye sajnos az emberek nagy része, legutoljára gimnazista korában volt fogorvosnál. Ha nem voltak látványosan szétrohadva a fogai, akkor valószínűleg mossa őket, csak fogorvost nem látott már egy ideje. Ha elmondod neki, hogy ez a bajod vele, akkor persze lehet, hogy még jobban megsértődik, de az is lehet, hogy elmegy fogorvoshoz megnézetni a fogait, ami akkor is hasznos, ha a randi nem is volt sikeres.


A véres pontról, meg lehet, hogy ő sem tudott, mert még senki nem mondta neki, ő meg nem vette észre magán. Szerintem erre akár randi alatt is rákérdezhettél volna. Simán lehet, hogy csak valami átmeneti dolog (pl. szaruhártya sérülés), de az is lehet, hogy valami súlyosabb. De ha szólsz neki, akkor lehet, hogy elmegy megnézetni.


9:27-esnek! Köszönöm az újabb érvekkel teli választ! :) Ha lehet hinni Jézusnak, te már biztos a mennybe kerülsz! ;) Áldás, békesség! :)

2021. jún. 24. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/86 VincentLaw ***** válasza:
91%

#74


Szerintem támadófelületet adtál az ittenieknek. Majd mindjárt fel lesz hozva 'érvnek' a "hivatásos" dolog és hogy emiatt ember sem vagy.

2021. jún. 24. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/86 A kérdező kommentje:

Fordított helyzetben te elmondanad egy lánynak, hogy ne haragudj, de nincs kedvem többet találkozni veled, mert budos a szád és kiábrándultam? Vagy: ha sikeres akarsz lenni a randizasban, menj fogorvoshoz?


Alapból nem értem, miért nem veszik észre az emberek, ha budos a szájuk?

2021. jún. 24. 11:17
 77/86 VincentLaw ***** válasza:
71%
Ahhoz egy idő után hozzászokik az ember, és nem tűnik fel neki, hogy van szájszaga, csak a környezetének.
2021. jún. 24. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/86 anonim ***** válasza:

11:13-as! A hivatásos dolog miatt magam is egy kicsit rosszul érzem magam, de nem ezen nők iránti állítólagos ellenszenv, hanem a kiszolgáltatott helyzetük (köztudott, hogy a legtöbbjük mögött van “valaki”, aki elszedi a bevételt) kihasználása miatt. Talán ezért is igyekszem a lehető legjobban úriemberként viselkedni, hogy ezzel is nyugtassam a lelkiismeretemet...


Szájszag kérdésben, pedig csak 11:23-ast tudom ismételni.


Egyébként a kérdésre válaszolva, megvárnám, hogy ír-e valamit, tehát szeretné-e folytatni a randit (amikor szimpatikus én írok neki, hogy “... nagyon jól éreztem magam és szívesen találkoznék megint...), akkor megírnám a lehető legudvariasabban, hogy ne haragudjon, de zavar a szájszaga, de felajánlanám, hogy ha rendbehozatja, akkor szívesen megpróbálhatjuk megint, hiszen, amúgy lehet, hogy tök szimpatikus csak a szájszag eltereli a figyelmet... Úgy gondolom, hogy mindenki megérdemel egy újabb esélyt, főleg, ha valami olyasmivel volt a probléma, amin akár lehet is javítani. Persze tudom ez távol áll a nők (tisztelet a kivételnek) azon hozzáállásától, hogy 1/2 perc alatt eldöntik, hogy szimpatikus-e nekik valaki, mivel ők nem nagyon szeretnek tenni s kapcsolatért, hanem csak bele akarnak ülni a készbe (nem feltétlenül anyagi értelemben). Pl. ugye az elég köztudott, hogyha egy srác zárkózott, szűkszavú az eléggé nagy hátrány. Ettől még simán lehetne egy szerető pár, jó apuka stb. Vagy az is lehet, hogy ő is el tudja engedni magát egy idő után. De ha nem egyből a “party arc” oldalát mutatja, akkor el van könyvelve unalmasnak és igazából meg se akarják ismerni.


Egyébként büdös szájú lánnyal még nem randiztam. A fentebb említett “szőrös” esetén pedig, ő sem írt rám többet, úgy, hogy nem tartottam szükségesnek kifejteni a problémát.

2021. jún. 24. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/86 anonim ***** válasza:

(A hivatasost korabban is irta, nem lett lehurrogva, en mondjuk nagyon nem orulnek ha kiderulne. Mèg ez is lehet egy ok,)


Nehéz ügy, megkínálnám rágóval de úgy,hogy én is veszek és ha utána is büdi akkor feladnám. Mert van olyan hogy csak szomjas stb es rossz a phja

A szőrös karját meg nézném aztán hátha észreveszi. De biztos nem bírnàm úgy direktbe megmondani,en legalábbis fordítva is így szeretném,nem telibe megalázva:/ vagy ha megkerdezem hogy miert nem akar randit es megmondanam hogy akár ilyen szinten is megmondhatja.

De azt utálom amikor kéretlenül elkezdi magyarázni hogy bocs de es elkezdi, hogy mik a hibáim, inkább megkerdezem a tesóm, hogy milyen cikit lát rajtam.

Egyszer megírtam egy sracnak hogy kene neki szájbalzsam, de ő pont szarul fogadta az elutasítàst es kérdezgette hogy miert. De ezt anyukájától is megtudhatta volna..:( Namimdegy

2021. jún. 25. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/86 VincentLaw ***** válasza:
Akkor felette elsiklottam, pedig olvastam az egészet. Csak azért vetettem fel, mert volt már pár topik, ahol eléggé le lettek hordva az olyan srácok, akik hasonló lányokhoz járnak. Akkor ez egy üde kivétel volt.
2021. jún. 25. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!