Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért csinálják ezt a férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálják ezt a férfiak a társkeresőn, ha korrekten megírom nekik, hogy bocs, de mást keresek?

Figyelt kérdés

Pár hónapja regisztráltam társkereső appokra. Szerintem minden embernél van olyan külső tulajdonsag, amit nem talál vonzónak. Én pl a kopaszságot, mert igényem van arra, hogy bele tudjak túrni a szerelmem hajába, de ilyen a kövérség is. Úgy gondolom, ha egy férfi rám ír, de valamiért nem az esetem, akkor úgy korrekt, ha ezt megírom neki, nyilván én sem jövök be mindenkinek. Most vagy az átlagnál érzékenyebbek a férfiak ezeken az oldalakon (személytelenul könnyű bunkónak lenni), vagy alapból ennyire utalatosak, nem tudom. A következő tapasztalataim vannak:


X ír nekem, a képe alapján nem rossz. Beszélgetünk egy kicsit, majd elkuldi a Facebook oldalát. Na, ott kiderul hogy amúgy kopasz, és az appon a legelonyosebb képével van fent. Finoman írom neki, hogy ne haragudjon, nem szeretném folytatni a beszélgetést, nem egymást keressük. Erre két bekezdésnyi karomkodas közepette elkuld melegebb éghajlatra, hogy én is csak egy huyle p@csa vagyok. Mondom akkor jolvan. Most neki az jobb, ha hitegetve van, vagy pedig felszivodok minden válasz nélkül?


Masik: Tinderen volt pár utkozesem, aki írt, azzal beszélgettem. Az egyikük szimpatikusabb volt, így a többieknek írtam, hogy bocs, de valakivel találkozni fogok és sok szerencsét kívántam nekik. Erre, az egyikuktol kaptam egy rakás bunkó üzenetet, hogy úgyis csak meg akarnak majd dugni, ne gondoljam, hogy neki en voltam az A variáns, és folytassuk a beszélgetést, mert pofára fogok esni, itt egyszerre több vasat kell tartani a tűzben. Mondom szerintem ez nem korrekt viselkedés, nem fogok egyszerre több emberrel randizni, etikátlan. Erre még jobban beporgott, hogy mit gondolok magamról, majd jól meg.. nak aztan sírhatok azok után, akiket lepattintottam. Erre már nem válaszoltam semmit.


És ez csak kettő a sokból :D Nem gondoltam volna, hogyha korrekten viselkedem, az ekkora sértődést és felhaborodast fog kiváltani a virtuális világban. Nektek is volt ilyen tapasztalatotok?



2021. jún. 15. 08:20
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/86 anonim ***** válasza:
92%

Igen, értem amit írsz, csak nettó f*szság.

Ott kezdődik, hogy be kell lőnöd a saját szintedet, úgy nagyjából. Én is rá szoktam érni srácokra, képzeld. Volt olyan, aki negyedéves volt az orvosin, modellkedett, és látszott rajta, hogy kőgazdag családból származott. Kb majd elsírtam magam miatta, de NEM ÍRTAM NEKI, mert tudtam, hogy nem vagyunk egy szinten.


Más emberek inzultálására pedig SEMMI ismétlem SEMMI nem jogosít fel. Ha fejreállsz és pörögsz, akkor sem.

2021. jún. 15. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/86 anonim ***** válasza:
91%

#30


Hú most, törnek fel az emlékek nálam is:D


Ezek már évekkel ezelőtt voltak, mert azóta voltak kapcsolataim, nem ismerkedtem, vagy csak szimplán már nem írtam vissza ezeknek.


Volt egy olyan 37-38 éves faszi (az egy dolog, hogy nagy a korkülönbség, de csúnya is volt), aki kedves visszautasításra a 46 éves kollégájához hasonlóan, írt egy litániát arról, hogy rohadjak meg, és majd meglátom, hogy 30 éves koromra, egy elhasznált kapcarongy leszek:D


Őt sem tudtam sajnálni valahogy.

2021. jún. 15. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/86 anonim ***** válasza:
12%

31, 😂😂 Csak háromszor írtam le eddig, hogy nem jogos, de ismételgesd ezt. Szerintem te kicsit handicappes vagy. Nehogy már egy erre a helyzetre és ezekre az emberekre vonatkozó kérdés alatt ennek az oka legyen tárgyalva, amikor a kérdés is erre vonatkozik:

"MIÉRT CSINÁLJÁK EZT A FÉRFIAK a társkeresőn, ha korrekten megírom nekik, hogy bocs, de mást keresek?"


Erre a fogyatékos válaszra, ami semmilyen perspektívát nem ad a témához, sőt kifejezetten ignorálja még azt is, amit 3szor ismételtem el +62% +86% +96%.😂 Jellemző erre az oldalra, hogy a kérdések nagy része azzal a prekoncepcióval van feltéve, hogy egyszerűen csak megerősítést halljatok vissza.

Veregessétek akkor vállon egymást, mit érdekel engem.

2021. jún. 15. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/86 anonim ***** válasza:
88%

Jajj de frusztrált egy fiú vagy :( ikszdéröhögőemojihahaikszdé


Na akkor leírom én is: Önkritikával nem rendelkező, elborult agyú f*szok.


Így már a kérdésre válaszoltam? Apprúválod?

2021. jún. 15. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/86 A kérdező kommentje:
31:ja,ilyeneknek én se írok. Nekik úgyis a menő, nagyvilági nők kellenek.
2021. jún. 15. 11:39
 36/86 anonim ***** válasza:
33%
34, Nem, mert nem ez a válasz a kérdésre. Ez ember nem születik rossznak és nem lesz a semmiből önkritikával nem rendelkező elborult agyú f*sz. Ennek van oka.
2021. jún. 15. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/86 anonim ***** válasza:
79%

#34 szerintem hagyjad a gyereket, ez olyan, mint galambbal sakkozni. Még a végén a táblára is xarik :D



Kérdező, nőnek lenni egy netes társkeresőn olyan, mintha lemennél a Blaha aluljáróba és nekiállnál ledobálni magadról a ruháidat. Ezeken a helyeken gyűlik össze a város szemete.

2021. jún. 15. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/86 anonim ***** válasza:
79%

"Nem, mert nem ez a válasz a kérdésre" örülök, hogy te eldöntöd, hogy mi a válasz a kérdésre.


Nem érdekel senki háttérsztorija. Normális ember, ha szépen elutasítják, szó nélkül továbbáll,maximum elköszön. Az önkritika hiányáról pedig igenis tehet. 38-45 évesen pl nem 18 évesekre kéne írkálni, mert rájuk áll fel legjobban a rudi.

2021. jún. 15. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/86 VincentLaw ***** válasza:
25%

#10

"Másrészt a férfi dönt úgy, hogy egy nővel elkezd ismerkedni: ergo ő kiválasztja azt, aki neki tetszik."


Ezen jót röhögtem, ugye te sem gondolod komolyan? Max azoknál a pasiknál igaz ez, akikért a legtöbb nő odáig van. De a többség nem ebbe a kategóriába tartozik. Kijavítva a mondatodat ez úgy nézne ki, hogy:

Egy pasi tud ismerkedni azokkal a nőkkel azokból, akik hajlandóak a pasival ismerkedni.

Namármost ebben a halmazban nem feltétlenül van olyan személy, aki egyáltalán tetszik is a pasinak. Az meg a legjobb, amikor ez a halmaz még üres is. Egy üres halmazból meg nehéz választani. Pontosabban nem nehéz, mivel nincs is mit :D


#darkerthanblack

Teljesen reménytelen ide bármit is írni, olyan mintha széllel szemben hugyoznál, én is már tapasztaltam. A pasik nem egyik napról a másikra lesznek bunkók, és küldenek el online az anyjukba minden visszautasítót. Ez egy folyamat része, a gyk népe viszont ezzel baromira nem akar szembesülni, vagy tudomást venni róla.

2021. jún. 15. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/86 anonim ***** válasza:
83%
39# Ti is bármikor lepippanthatjátok őket empátiából :)
2021. jún. 15. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!