Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért csinálják ezt a férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálják ezt a férfiak a társkeresőn, ha korrekten megírom nekik, hogy bocs, de mást keresek?

Figyelt kérdés

Pár hónapja regisztráltam társkereső appokra. Szerintem minden embernél van olyan külső tulajdonsag, amit nem talál vonzónak. Én pl a kopaszságot, mert igényem van arra, hogy bele tudjak túrni a szerelmem hajába, de ilyen a kövérség is. Úgy gondolom, ha egy férfi rám ír, de valamiért nem az esetem, akkor úgy korrekt, ha ezt megírom neki, nyilván én sem jövök be mindenkinek. Most vagy az átlagnál érzékenyebbek a férfiak ezeken az oldalakon (személytelenul könnyű bunkónak lenni), vagy alapból ennyire utalatosak, nem tudom. A következő tapasztalataim vannak:


X ír nekem, a képe alapján nem rossz. Beszélgetünk egy kicsit, majd elkuldi a Facebook oldalát. Na, ott kiderul hogy amúgy kopasz, és az appon a legelonyosebb képével van fent. Finoman írom neki, hogy ne haragudjon, nem szeretném folytatni a beszélgetést, nem egymást keressük. Erre két bekezdésnyi karomkodas közepette elkuld melegebb éghajlatra, hogy én is csak egy huyle p@csa vagyok. Mondom akkor jolvan. Most neki az jobb, ha hitegetve van, vagy pedig felszivodok minden válasz nélkül?


Masik: Tinderen volt pár utkozesem, aki írt, azzal beszélgettem. Az egyikük szimpatikusabb volt, így a többieknek írtam, hogy bocs, de valakivel találkozni fogok és sok szerencsét kívántam nekik. Erre, az egyikuktol kaptam egy rakás bunkó üzenetet, hogy úgyis csak meg akarnak majd dugni, ne gondoljam, hogy neki en voltam az A variáns, és folytassuk a beszélgetést, mert pofára fogok esni, itt egyszerre több vasat kell tartani a tűzben. Mondom szerintem ez nem korrekt viselkedés, nem fogok egyszerre több emberrel randizni, etikátlan. Erre még jobban beporgott, hogy mit gondolok magamról, majd jól meg.. nak aztan sírhatok azok után, akiket lepattintottam. Erre már nem válaszoltam semmit.


És ez csak kettő a sokból :D Nem gondoltam volna, hogyha korrekten viselkedem, az ekkora sértődést és felhaborodast fog kiváltani a virtuális világban. Nektek is volt ilyen tapasztalatotok?



2021. jún. 15. 08:20
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/86 anonim ***** válasza:
92%

"A visszautasítás fáj"


AKinek az iq-ja magasabb 70-nél, az feltehetően felfogja, hogy a nő nem árucikk, akit leemel a polcról és viheti, hanem neki is akarnia kell a kapcsolatot. Eszem megáll! És még azt írod, hogy a bunkó parasztozás és leqrvázás az semmi. Milyen romlott lett a világ, hogy nem tűri el egy nő az ilyen alpári stílust. Mindig bebizonyosodik, hogy nektek végtelenül romlott belsőtök miatt nincs senkitek.

2021. jún. 15. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/86 anonim ***** válasza:
81%
Én sem értem. Mi lesz a következő? Első randin való visszautasítás után nyugodtan megerőszakolhat, mert te 10 perc után túl vagy rajta, neki viszont jobbá tetted az egész életét, mert végre szexhez jutott?
2021. jún. 16. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/86 anonim ***** válasza:
100%

Nos az én általános reakcióm a visszautasításra: “Semmi baj. Köszönöm az őszinteségedet és további sok sikert az életben!” Szerintem ez elég korrekt, pedig néha én is szívesen írnék kevésbé szofisztikáltabb választ, főleg mikor több hétnyi beszélgetés után egyszer csak valami rejtélyes oknál fogva visszamondja a randit.


Amit még érdekesnek tartok, hogy az itt és máshol is reagáló hölgyektől olyanokat lehet olvasni, hogy szinte csak 40+-os 200 kilós alkoholisták (...) csapják nekik a szelet, akiket (egyébként érthető módon) visszautasítanak.


Nos rólam röviden annyit(ami a tinderen látszik): hogy 26 éves vagyok, 180 cm magas, 82 kg, a test-zsírszázalékom meg kb. 20 és 25 % között ingadozik. A tinderre feltöltött fotóimra a Photofeeler-en 5 pontot kaptam, ami nem a legjobb, de azért nem is olyan rossz. Tehát nem vagyok egy Adonisz, de azért attól is elég messze vagyok, mint amikről itt írni szoktak... Egyébként nálam 18 és 35 közötti korosztály van beállítva, Budapest 100 km-es körzetében és mindekit jobbra húzok.


Nos, mindezek után az ember azt gondolná, hogy a sok 40+-os, 200 kilós, alkoholista fószer mellett, a nők örömmel veszik, ha egy ilyen magamfajta férfi közeledik feléjük. Ezzel szemben az valóság az, hogy eddig 1 év alatt kb. 170 ezer (!!!) (le lehet kérni a statisztikát) jobbra húzásomból, csak kb. 1400 matchem született, ami azt jelenti, hogy 1000-ből átlagosan 8 nőnél mentem át az első szűrőn. Emellett a nők kb. Harmada reagál bármit is (akár csak egy “Kösz”-t a neki írt, névre szóló (Kedved “név”...) és amennyire lehetséges valamelyik megadott kulcsszóra reflektáló üzenetemre. Amelyikből hosszabb beszélgetés lesz, az nyílván ennek is a töredéke. Aztán elég gyakori, hogy akkor “ghostingolnak”, mikor felvetem nekik, hogy menjünk át face-re... Végül is eddig összesen kb. 10 lánnyal sikerült találkoznom (kávé/tea, séta a Margit szigeten, libegőzés stb.). Gyakorlatilag 1 kivétellel mindannyian vagy “ghostingoltak” a randi után vagy a szokásos semmit mondó “nagyon kedves, aranyos srác vagy, de sajnos nincs meg a kémia...” elutasítást kaptam. Az az egy lány is elutasított (ironikus módon vele jutottam el a legtovább -éjszakai borozgatás, smároloás és ruhásdugás a Margit szigeten-), viszont amellett, hogy nem csak utólag üzenetben, hanem már ott helyben a randi végén is mondta, hogy sajnos nem lát esélyt a folytatásra, egy a korábbiaknál kézzel foghatóbb okot is mondott, miszerint (bár 2 évvel fiatalabb volt nálam), úgy érzi magát velem, mint egy perverz nagynéni, aki megrontja az unokaöccsét. Mondjuk az sajnos tényleg igaz, hogy 26 éves létemre kb. 20-22-nek nézek ki. Pl. olyan is előfordult, hogy a “hivatásos” hölgy rákérdezett, hogy biztosan elmúltam-e már 18... 😅

2021. jún. 23. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/86 anonim ***** válasza:
64%

"és mindekit jobbra húzok."


Ez elég szánalmas. Gyanítom ez a kétségbeesett "könyörgöm, bárki jó lesz, csak p*ncija legyen" viselkedés kiül az egész lényedre.

2021. jún. 23. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/86 anonim ***** válasza:
30%
Kedves 23:13-as! Köszönöm az építőjellegű és kultúrált válaszodat! Mindig örömömre szolgál mikor egy ilyen tartalmas és érvekkel teli választ olvashatok. További hosszú és eredményes életet! ;)
2021. jún. 23. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/86 anonim ***** válasza:
64%

Nos az én általános reakcióm a visszautasításra: “Semmi baj. "Köszönöm az őszinteségedet és további sok sikert az életben!” Szerintem ez elég korrekt, pedig néha én is szívesen írnék kevésbé szofisztikáltabb választ, főleg mikor több hétnyi beszélgetés után egyszer csak valami rejtélyes oknál fogva visszamondja a randit."


"Köszönöm az építőjellegű és kultúrált válaszodat! Mindig örömömre szolgál mikor egy ilyen tartalmas és érvekkel teli választ olvashatok. További hosszú és eredményes életet! ;)"

2021. jún. 24. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/86 anonim ***** válasza:
0%

"Gyakorlatilag 1 kivétellel mindannyian vagy “ghostingoltak” a randi után vagy a szokásos semmit mondó “nagyon kedves, aranyos srác vagy, de sajnos nincs meg a kémia...” elutasítást kaptam."


Mert hogy szeretnéd mashogy az elutasítás?


Veletlen elkuldtem előbb, na szoval?

Mi a bajod a szokásos semmitmondó álkedves lerázós üzenetekkel? Ha èpp te is ezt csinálod? Miert kell pl a további sok sikert, meg a további hosszú és eredményes életet! nyálas szöveg?

Pont ezert szerintem még a gosztingolas is jobb mint valami műmájer sablonszöveg..


Vagy miért akarod tudni hogy neki miért nem vagy az esete? Nem tök mindegy ha nem tetszel neki akkor minden csak kifogás.az hogy fiatalabbnak tunsz az tök béna kifogas hiszen akkor minek kezdett veled pl. Szimplan csak nem jottel be neki.te vagy a stilusod. Amin meg tudnal valtoztatni de ciki azt ugy se fogjak megmondani pl hogy budos vagy vagy ilyenek.

2021. jún. 24. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/86 anonim ***** válasza:
100%

Kedves 00:40-es!


Pl. örülnék, ha konkrétabb okot mondana, hogy (amennyire lehetséges) tudjak változtatni magamon és a következő nőnél több esélyem legyen. Ha nem tudom, mi a hibám, mégis, hogyan tudnék javítani rajta? Jó mondjuk, azzal, hogy kb. 5 évvel fiatalabbnak nézek ki, nem sok mindent lehet kezdeni, de azért nem hiszem, hogy mindegyiküknek ez lett volna a gondja.


Azért írom az elutasításra, amit szoktam mert úgy gondolom, hogy így mégiscsak kultúráltabb mint ha mondjuk rögtön letiltanám (mondjuk azt amúgy se szoktam), annál meg főleg, mintha elküldeném melegebb éghajlatra. Kicsit azért vicces, hogy a kérdező még az elutasításra adott trágár és becsmérlő reakciókon volt kiakadva, aztán most meg azért vagyok letámadva, mert túl udvarias vagyok... Valahogy döntsétek már el, hogy mit akartok!

2021. jún. 24. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/86 anonim ***** válasza:
100%
Még annyit, hogy egyébként alapvetően a “sablon” visszautasítás miatt se szoktam haragudni, csak jobban örülök, hogy ha használható kritikát kapok. Egyébként (tekintve, hogy milyen “sok” randi jött össze) én már azért is hálás vagyok, hogy egyáltalán esélyt kaptam. Az, hogy utána, hogyan kommunikálják (vagy nem kommunikálják) az elutasítást, már részletkérdés. :)
2021. jún. 24. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/86 anonim ***** válasza:
65%

Nyilvan tragar becsmerlo nem jo, de a masik veglett a nyajas jokivansagokat se kell irni. Szerintem, mert alszent. De lehet hogy te tenyleg egy szent vagy, akkor persze add magad. Meg az is lehet hogy ez valakinek tetszik, pont ugy mint hogy valamiert nem tetszettel annak a lanynak, de mast nem biztos hogy az zavarna, de onnantol meg ezen gorcsolnel. Pl azt mondja hogy nem jon be a stilusod, vagy unalmas vagy, vagy hatarozatlan, akkor onnantol kezdve hogy tudsz randin onmagad lenni?.

Az hogy 5evvel fiatalabbnak tunsz nem tudom elkepzelni hogy valodi problema lenne. A kepeken nem tuntel annak? A valodi okokat nem fogod igy megtudni, max valami anonim csoportos kerdoivvel tudnad kiszedni. a kamu kifogasok mint a fiatalabbnak tunsz meg zsakutcak. Es masoknak nem biztos hogy problema.

En ilyen okokat tapasztaltam pl

(oltozkodesen meg lehet segiteni), na de hogy okoskodos, koraven, bargyu ,esetlen, unalmas, nincs humora, vagy teljesen mas a humora pl kakipisi. Volt bekepzelt, lekezelo is. cserepes szaj, magas hang, remesen nevet,te jo eg milyen a foga, undi poenokat szereti, mar az elso randin fogdos, le is smarolt es borzasztoan csokolt, ijeszto, pszichonak tunik, eroszakos a velemenye valamirol, vagy mindenkit szid, najo ez nem szazas,

vagy csak szimplan se kemia se kozos tema kinos az egesz randi.. segitene ez?

2021. jún. 24. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!