Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért megy át sok férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért megy át sok férfi mogorvába hirtelen miután nem jön össze neki a nő?

Figyelt kérdés
Hosszabb ismertség, barátkozás, jó viszony, aztán a férfi valahogy bepróbálkozik, nő nem mond igent, de kedves, ugyan olyan emberi szeretettel van a férfi felé, és elveszti őt, mint jó ismerőst. Ez nem az első, hogy átélem, és most pl. hiányzik a másik, úgy vágynék arra, hogy minden a régi legyen. Miért kell ilyenkor teljesen elveszítenem az egész embert, akivel olyan jól kijöttem?Utalom ezt. Miért csináljátok férfiak?

2022. máj. 12. 12:02
❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯
 101/224 anonim ***** válasza:
100%

" ha visszautasít valaki, akkor had döntsem már én el, hogy akarok-e még jópofizni vele vagy sem, és nehogy én legyek már a szar alak, amiért megszakítom vele a kapcsolatot."


Emiatt nem vagy sz.aralak. Én elhiszem, hogy fáj.

Akkor vagy sz.aralak, ha úgy teszel, mintha a másik valami szemétséget csinált volna ellened azzal, hogy visszautasított + lehordod, bunkózol vele. Egyéb esetben nem.

2022. máj. 12. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/224 anonim ***** válasza:
10%
Normálisan elutasítani egyébként nem bunkóság, de ezt a szado-mazo "barátságot" senkinek nem kívánom, amivel egyes nők kizsigerelik a férfiak állítólag nem létező lelkét.
2022. máj. 12. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/224 anonim ***** válasza:
79%
#102 ezt normális férfival nem lehet megcsinálni, csak simpekkel, keress rá az angol fogalomra.
2022. máj. 12. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/224 anonim ***** válasza:
61%

98


Neked is neten nagy a szád, de lefogadom hogy ha egy csaj pasija és annak barátai vernek agyon, mert degradáltad a kapcsolatukat, még te rohannál a rendőrségre hogy "jajj bántottak". A nőgyűlölők általában egyedül járnak, de ha el kell őket verni, általában akkor összefognak az emberek (vagyis a környezetemben igen). Ennyit értek..meg nem tudom mire fel, ugyanolyan büdöset szartok mint más férfiak, vagy nők...semmivel se vagytok többek.

2022. máj. 12. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/224 anonim ***** válasza:
31%

104. Könnyű a gyengébbet bántani.

Amúgy meg, le a simpekkel!

2022. máj. 12. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 106/224 anonim ***** válasza:
10%
Ismerem a simp fogalmát, de itt mindig megkövezik azt, aki angol szavakat használ.
2022. máj. 12. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 107/224 anonim ***** válasza:
90%

105

Ha gyengébb, akkor ne írjon olyat, hogy kitapossa valaki belét. Csak egy javaslat.

2022. máj. 12. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 108/224 anonim ***** válasza:
17%
#104 Már nem azért hogy 98-at védjem, de a világ nem így működik hogy ti csak úgy többen agyonvertek valakit, mert ezt mondott meg azt. A rendőrségen majd magyarázkodhatnál. Meg amúgy nagy jampiság többen megverni valakit, gyáva férgek csinálnak ilyet, akik magukban szart sem érnek.
2022. máj. 12. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 109/224 anonim ***** válasza:
28%

Direkt nem olvastam el egyetlen választ sem, hogy ne befolyásoljanak, és a SAJÁT, önálló véleményemet írjam le.


ALAP dolog, hogy mind a 2 félnek ismernie kellene a játékszabályokat.


Egy FÉRFI, az SOHA nem barátkozni akar egy nővel. SOHA!!!


Vagy megdugni akarlak, vagy valamit akarok tőled/rajtad keresztül.


Ha megdugni akarlak, és ezt egyértelműen közlöm veled, és te nemet mondasz, akkor onnantól érdektelenné válsz számomra.

Annyira érdekel a további léted, mint ..., mint egy Szomália külsőn élő negró kalóz bélférgessége.

Nem fogok jópofizni veled, és te sem várd el tőlem, hogy fogadjam a te jópofizásod!


Ne keress! Ne köszönj! Ne lélegezz!

2022. máj. 12. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 110/224 anonim ***** válasza:
75%

109

Ahh igen, egy igazi alfa incel. Ezt szeretem.

2022. máj. 12. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!