Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért megy át sok férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért megy át sok férfi mogorvába hirtelen miután nem jön össze neki a nő?

Figyelt kérdés
Hosszabb ismertség, barátkozás, jó viszony, aztán a férfi valahogy bepróbálkozik, nő nem mond igent, de kedves, ugyan olyan emberi szeretettel van a férfi felé, és elveszti őt, mint jó ismerőst. Ez nem az első, hogy átélem, és most pl. hiányzik a másik, úgy vágynék arra, hogy minden a régi legyen. Miért kell ilyenkor teljesen elveszítenem az egész embert, akivel olyan jól kijöttem?Utalom ezt. Miért csináljátok férfiak?

2022. máj. 12. 12:02
❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯
 111/224 anonim ***** válasza:
2%
Képmutatóak a nők. Itt fintorognak, de amúgy pont az ilyen mindenáron dugni akaró férfiakat becsülik. A kompromisszumkész alkalmazkodó önállótlan impotens szójapincsiket mélyen megvetik.
2022. máj. 12. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 112/224 anonim ***** válasza:
96%

„Egy FÉRFI, az SOHA nem barátkozni akar egy nővel. SOHA!!!" Ez is jó nagy baromság! Nem minden férfi olyan ösztönlény, mint Te pl.


Engem is utasítottak visza és sose volt az, h bunkó lettem, sőt az egyik 10en plusz éve jó barátom.

Van egy barátom, vele meg nem jöttem ősze (nem írom le az okát, amúgy is a lényeg, h megértette), vele pár hónapig nem is beszéltem, h túl legyen rajtunk és tök jó barát.


Kérdező, amúgy meg nem mindenki akár csak barát maradni, nyilván nem kéne" morcinak" lenni, de nem is kötelező barátnak maradnia, ha neki az csak fáj.

N 30

2022. máj. 12. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 113/224 anonim ***** válasza:
69%

#110: Vajon miért nincs nőjük? :D

Megvan! Olyan nagyon rendesek, túúúúl rendesek XD

2022. máj. 12. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 114/224 anonim ***** válasza:
100%

Max a nő szemszögéből megy őszinte barátkozás, rokonszenvezés,a férfiak viszont ezt friendzoneolásnak élik meg.

Kedvesek, hátha így idővel csurran-cseppen valami, aztán amikor mégsem, akkor úgy élik meg, hogy őket durván kihasználták.

A kedvesség nem a nőnek, mint személynek szól, hanem a nőnek, mint potenciális dugópartnernek.


Kb úgy gondolkodnak, hogy "biztos a csajnak is nyilvánvaló hogy ha nem akarnék tőle valamit, akkor nem beszélgetnék vele csak úgy, szóval az, hogy kedves velem, azt jelenti hogy van esélyem nála. Ha meg megsincs, akkor csak húzta az agyam a büdös k.urvája"

2022. máj. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 115/224 anonim ***** válasza:
74%
Vajon miért? Tapsolni kellene?
2022. máj. 12. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 116/224 anonim ***** válasza:
100%

114

Ott a pont.

2022. máj. 12. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 117/224 anonim ***** válasza:
25%
A nő szemszögéből a legkevésbé őszinte. Azért dobál reménykeltő morzsákat, hogy hasznot húzzon a pasiból. Udvaroljon, kedveskedjen neki a semmiért, hogy legyezze a kis egoját és hogy zsarolhassa a saját pasiját.
2022. máj. 13. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 118/224 anonim ***** válasza:
68%

"reménykeltő morzsák"


Hogyne...

Egy csomó pasival találkoztam, aki számára a "reménykeltő morzsa" voltaképpen a normálos emberi viiselkedés volt: meghallgattam és megjegyeztem, amit mondott, érdemben válaszoltam rá, és mindezt kedves hangnemben tettem. SEMMI szexuális és SEMMI romantikus nem volt a válaszaimban/viselkedésemben, és SEMMILYEN túlzott érdeklődést nemm mmutattam iránta, mégis megkaptam az arcomba, hogy Hitegetté'!


De persze ha bunkó módon tőmondatokban beszélgetek a nekem nem tetsző férfiakkal, akkor megy a sírás, hogy "A nők csak a jó pasikkal kedvesek."


Valaki... Egy férfi közületek... Árulja már el, hogy mit akartok? Legyek udvarias és jófej vagy szűkszavú és elutasító? Mert az nem oké, hogy mindkettőért betámadás jár.

2022. máj. 13. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 119/224 anonim ***** válasza:
25%

1. Utasítsd el normálisan! Ne legyen benne k*rvaanyázás, ocsmányozás, barátnőkkel kiröhögcsélés meg ilyenek, amiket a mai lányok szeretnek csinálni.

2. Ne alázd meg ezzel az álszent barátkozással! Semmit nem mozdít meg benned, ne is mutass mást! Agresszívnak sem kell lenni, mint a legtöbb lány, de hazudozni se. Középút.

Ha ezt megteszed, különb leszel kb. bármelyik mai nőnél.

2022. máj. 13. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 120/224 anonim ***** válasza:
74%

119


1. De hogyan utasítsam el, amíg be sem próbálkozik? Vagy tényleg arra gondolsz, hogy a "Milyen napod volt?" kérdésre a "Bocsi, de nem jössz be." mondattal válaszoljak? Olyan hihetetlenül beképzeltnek tűnik, hogy egy egyszerű emberi beszélgetésről rögtön valami szexuális közeledésre asszociálok. Amellett őszintén szeretném azt hinni, hogy a férfiak értelmesebbek annál, hogy egy hozzám hasonló átlagos lányt két lábon járó lyuknak nézzenek, akivel az interakció teljesen érdektelen, amennyiben nem követi dugás.

2. És bár számomra rejtély, hogy mi megalázó a barátságban, nem mondanám, hogy kifejezetten barátkoztam volna az adott személyekkel. De ha vicces volt, akkor nevettem, ha értelmes volt, akkor figyelemmel hallgattam a mondandóját és érdemben reflektáltam rá (nemcsak ikszdé-lol-ja-aha-🙂), ha segítségre volt szüksége, segítettem stb. Számomra a férfi nem egy farok, hanem egy emberi lény. De kezdem azt hinni, hogy egyes férfiaknak én tényleg nem vagyok több, mint a nemi szervem, és ez valahol szomorú, mert én sokkal jobb véleménnyel voltam rólatok.

2022. máj. 13. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!