Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők legalább kalandvágyból,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők legalább kalandvágyból, miért nem jönnek össze az incelekkel?

Figyelt kérdés

Komolyan nem értem ezt a sematikus, makacs gondolkodást, ami sajnos a nőket jellemzi. Miért választják inkább a jól megszokott párkapcsolati mintát, amikor Chad csak legfeljebb ideig-óráig játssza meg magát, aztán kezdődnek is a jól ismert problémák; megcsalás, agresszió, egyebek?


Aztán jön a következő alfa, akiről már a második percben meg lehetne mondani, hogy ugyanaz lesz a vége, de a nőknek valamiért mégis erre van szükségük. >_<


Ehhez képest mennyivel izgalmasabb lenne egy komplex személyiségű srác, egy igazi egyéniség, akire kevésbé hatottak az unalmas társadalmi normák, ráadásul általában még nagyságrendekkel intelligensebb is, mint a kondis, műveletlen parasztok, akik még ezt a fél mondatot sem tudnák helyesen leírni.


De valamiért mégis a kiszámítható szürkeség kell a nőknek, az összes megalázás, megcsalás, bántalmazás ellenére, pedig amikor már negyvenszer átélted ugyanazt, kész felüdülés lenne egy normális srác, egy kvázi kívülálló, akivel végre másmilyen lenne, és akivel boldog lehetnél.


Ha én nő lennék, tuti az incelekre hajtanék! :3



2022. jún. 21. 14:10
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/80 anonim ***** válasza:
87%

#28

Szerintem te egyértelműen pszichopata vagy

2022. jún. 21. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/80 anonim ***** válasza:
85%

Kérdező 30, #27 vagyok. Hogyafenébe ne lenne incel az a válaszoló, nem tudsz olvasni?

Na akkor még egyszer, kicsit direktebben. A "kalandvágyás" nem azt jelenti hogy nőgyűlölő, bántalmazó szutykokkal aláztassuk és veressük magunkat. Így már átment?

2022. jún. 21. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/80 anonim ***** válasza:
91%
Azt elképzelhetőnek tartod, hogy léteznek férfiak, akik nem három agysejttel rendelkező koxos Jóskák, de nem is hozzátok hasonló megkeseredett incelek? Csak úgy elméleti szinten lehetségesnek tartod, hogy van a férfiaknak egy rétege, ami köszöni szépen, jól megvan a bőrében: dolgozik, élvezi az életet, értelmes, kedves és úgy kb jól néz ki? Szerinted vannak ilyenek, vagy minden férfi besorolható a gyúrós pszichopata, meg a neurotikus incel kategóriába??
2022. jún. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/80 A kérdező kommentje:

Én a nőgyűlölet vádjait nem tudom hova tenni. Ez egyszerűen egy szimpla védekezési mechanizmus, ha valaki annyi megaláztatást élt át mint egy átlag incel, akkor akármilyen más helyzetben is minimum ellenszenves lesz a bántalmazójával. Vegyük ki a nőket, mint áldozatokat a képből, mert ez torzítja az értékítéletet.


És természetesen nem racionális és nincs is igazuk, de abban a helyzetben racionalitást elvárni nem fair dolog.

2022. jún. 21. 18:37
 35/80 A kérdező kommentje:
#28 Értem, hogy mit akarsz mondani, és elképzelhető, hogy jelenleg én is az illúziók megtévesztő árnyékában állok, de ezzel egyelőre tapasztalat híján nem tudok mit kezdeni. Eljátszani persze akármit el lehet, de itt még nem tartok.
2022. jún. 21. 18:38
 36/80 anonim ***** válasza:
90%

Attól, hogy valaki nem váltogatja 3 hetente a partnereit, még nem incel.

Nem kell megcsalós, partnerváltogatós helyespasi és rusnya incelek között választani. Léteznek normális és egyben vonzó férfiak is.

2022. jún. 21. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/80 anonim ***** válasza:
91%
#34 szóval most már nem a nőgyűlölő bántalmazók a bántalmazók, hanem a nők akiknek ti nem kelletek. Na ezen most kiégtem 😵 Tényleg pszichopaták vagytok mind.
2022. jún. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/80 anonim ***** válasza:
89%
De ha ennyire ellenszenvesek a nők, miért akarod hogy téged válasszanak?
2022. jún. 21. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/80 anonim ***** válasza:
90%

#30: Felejtsd már el ezt a baromságot. A legtöbb ember átlagos, kb. 80%. És velük vannak a nők legnagyobb részt.

te sem vagy kevésbbé idiótább, mint az általad annak tartott "alfa hímek". Egy bites a gondolkodásod.


Ennyi erővel a nők is sírhatnának itt, hogy férfiaknak csak a ledér, könnyen kapható közönséges lányok kellenek. Kb. ennyire valós a felvetésed.

2022. jún. 21. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/80 A kérdező kommentje:
#37 A "nőgyűlölő bántalmazónak", aki incel, csak te bántalmazónak nevezed általában semmilyen fizikai kapcsolata nincs a nőkkel, a verbális "nőgyűlölet" pedig sosem személyes, hanem általánosító, ezzel senkit nem bántalmaznak. Erre írtam, hogy nem racionális, de a helyzet sem az, amibe az inceleket belesodorták.
2022. jún. 21. 18:42
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!