Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők legalább kalandvágyból,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők legalább kalandvágyból, miért nem jönnek össze az incelekkel?

Figyelt kérdés

Komolyan nem értem ezt a sematikus, makacs gondolkodást, ami sajnos a nőket jellemzi. Miért választják inkább a jól megszokott párkapcsolati mintát, amikor Chad csak legfeljebb ideig-óráig játssza meg magát, aztán kezdődnek is a jól ismert problémák; megcsalás, agresszió, egyebek?


Aztán jön a következő alfa, akiről már a második percben meg lehetne mondani, hogy ugyanaz lesz a vége, de a nőknek valamiért mégis erre van szükségük. >_<


Ehhez képest mennyivel izgalmasabb lenne egy komplex személyiségű srác, egy igazi egyéniség, akire kevésbé hatottak az unalmas társadalmi normák, ráadásul általában még nagyságrendekkel intelligensebb is, mint a kondis, műveletlen parasztok, akik még ezt a fél mondatot sem tudnák helyesen leírni.


De valamiért mégis a kiszámítható szürkeség kell a nőknek, az összes megalázás, megcsalás, bántalmazás ellenére, pedig amikor már negyvenszer átélted ugyanazt, kész felüdülés lenne egy normális srác, egy kvázi kívülálló, akivel végre másmilyen lenne, és akivel boldog lehetnél.


Ha én nő lennék, tuti az incelekre hajtanék! :3



2022. jún. 21. 14:10
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/80 anonim ***** válasza:
37%

"Én is jöjjek a radikális feministákkal, akik különböző helyeken például arról értekeznek, hogy a férfiakat miként kéne kiirtani, "


Bogárka! Mi nem a net sötét bugyraiban direkt keresgetve találkozunk a nőgyűlölő, erőszakot alkalmazni akaró, lenéző "férfiakkal", hanem itt adják elő magukat naponta folyamatosan.

2022. jún. 21. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/80 A kérdező kommentje:

#54 #55


Békés feministák:


[link]


#59


"a stílusa Elliot Rodger-re emlékeztet, aki hasonló módon bekattant, de ő jobban, mért fegyvert is ragadott "


Jodi Arias egy férfit szúrt csak halálra, mégis elég volt ahhoz, hogy feminista rajongótábora legyen. Akkor velük ez alapján mi a helyzet, Mr. White Knight?

2022. jún. 21. 23:11
 63/80 anonim ***** válasza:
2%

"28 csak megnézte az Amerikai Pszichót egy jó kakaó mellett és most itt éli ki magát, hogy fúúúúú ha egyszer nőm lenne de lealáznám és erről fantáziál a gép előtt. Mindjárt bekopog az anyja a szobába hogy "kisfiam kérsz tökfőzeléket???" ő meg "jujj tökfőzelék megyek is!!!!".


Hát az Amerikai Pszicho pont nem erről szól, ott a pasi dugta és ölte nőket, sose mondtam hasonlót. Pont ezt mondom hogy nem vonz velük a szexualitás, hanem egy teljesen más irány.

A gyerekes sértegetéseidre nem reagálok, ugyanis különb vagyok nálad minden tekintetben. Neked sajnos kizárólag monitor mögött van nagy arcod, élőben elég szépen lapítanál.

2022. jún. 22. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/80 anonim ***** válasza:
21%

Kérdező te komolyan az itteni nőktől akarsz tanácsokat kérni hogy csajozzál? Valószínűleg kb igy néznek ki:

[link]

Egy nőt nem szedtek fel még életükben, honnan tudhatnák hogy kell? Direkt addig provokálnak még el nem szállsz, aztán jelenthetnek :)

2022. jún. 22. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/80 anonim ***** válasza:
86%

#62


Milyen érdekes, hogy sem a nőkről embertelenül beszélő kommentelőt, sem Elliot Rodgert nem ítéled el nyíltan, sőt, mintha burkoltan mentegetednéd őket.


Kérdező, te jelenleg nem érdemelsz barátnőt, így csodálom, hogy egyedül vagy. A lelkületeddel bajok bannak, és ez kisugárzik rólad. Szerintem engedd el a csajozást, így nem fog menni.

2022. jún. 22. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/80 anonim ***** válasza:
82%
*így nem csodálom, hogy egyedül vagy
2022. jún. 22. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/80 anonim ***** válasza:
67%
*mentegetnéd őket
2022. jún. 22. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/80 anonim ***** válasza:
12%

"Milyen érdekes, hogy sem a nőkről embertelenül beszélő kommentelőt"


Nem beszéltem a nőkről embertelenül, sose volt semmilyen nőgyűlölő kommentem. Én nem azért alázom a nőket mert gyűlölöm őket, hanem mert ez ad olyan impulzust ami beindít és motivál. Sőt mondtam is én magát az embereket nem kedvelem, ebbe a többi férfi is benne van, akkor most férfi gyűlölő is vagyok? Itt pl pont a nőket védtem be az incel kérdezővel szemben, a 23# kommentben:

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..

Milyen szépen fel lett pontozva, de tudnék még neked linkelni ilyeneket ahol az inceleket oktatom ki. Sőt itt ennél is megjegyeztem hogy mekkora butaság hogy a nőket a pénz és nagy farok érdekli.

Az amerikai pszichós hasonlat azért is hülyeség mert ott a pasas hardcore nőgyűlölő volt, én egyáltalán nem vagyok az, totál máshogy működök. Nagyon ritka amikor megdugom őket (pedig Bateman csak azt csinálja), pedig megtehetném hidd el, de nem teszem, mert nem ez érdekel, teljesen mást akarok tőle. A csaj is azért provokált, az anyuka tökfőlezékje hülyeséggel, mert így akar figyelmet szerezni, egy olyan férfitól akit életébe nem látott. Ha visszaszóltam volna neki valószínűleg reggelig masztizott volna ahogy alázom, de nem tettem, mert nem adom meg neki ezt az örömöt, hogy kiélje magát. Meghagyom ezt a táskahordár pasijának.


Nektek egyszerűen az a bajotok hogy van olyan férfi aki nem a ti szabályaitok szerint játszik, aki nem nyalizik és udvariaskodik, hanem teljesen más módon csinálja. Tudod ezért vagyok sikeres, mert nem vagyok olyan mint a többi ezer. Persze ezt neten kicsit körülményes konstatálni, mert nincsenek nonverbális jelek, nem vagyunk szemtől szemben, és itt nincs sok más faktor ami a való életben jelen van. A tökfőzelékes csajnak kb fél órát adnék és már tolná le a bugyiját, amit szépen visszaadnék neki és megkérném hogy fáradjon ki.

2022. jún. 22. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/80 anonim ***** válasza:
81%

"A gyerekes sértegetéseidre nem reagálok, ugyanis különb vagyok nálad minden tekintetben. Neked sajnos kizárólag monitor mögött van nagy arcod, élőben elég szépen lapítanál."


Te hozzám beszélsz? TE hozzám beszélsz? Te HOZZÁM beszélsz? Na, én meg a Taxisofőrt néztem meg tegnap.


A "sikerült összelapátolni egy középvezető szintet" meg a "különb vagyok nálad" valahogy nem passzol össze, de ahogy gondolod testvérem. xd Csak be ne párásodjon a szemüveged az idegtől. További jó fantáziálást.

2022. jún. 22. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/80 anonim ***** válasza:
84%

Kalandvágyó lányok, kérünk egy ilyet? :D (linkben #3 hsz) Olyan rendes, olyan kedves. Nem olyan agresszív mint az 'alfa' pasijaink, hanem maga a megtestesült jóság. Tessék csak tessék, lehet licitálni a főnyereményre! Bónusz hogy nemcsak minket erőszakol meg, hanem a pasink ábrázatát is átrendezi. 2in1.


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyeb..

2022. jún. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!