Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők legalább kalandvágyból,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők legalább kalandvágyból, miért nem jönnek össze az incelekkel?

Figyelt kérdés

Komolyan nem értem ezt a sematikus, makacs gondolkodást, ami sajnos a nőket jellemzi. Miért választják inkább a jól megszokott párkapcsolati mintát, amikor Chad csak legfeljebb ideig-óráig játssza meg magát, aztán kezdődnek is a jól ismert problémák; megcsalás, agresszió, egyebek?


Aztán jön a következő alfa, akiről már a második percben meg lehetne mondani, hogy ugyanaz lesz a vége, de a nőknek valamiért mégis erre van szükségük. >_<


Ehhez képest mennyivel izgalmasabb lenne egy komplex személyiségű srác, egy igazi egyéniség, akire kevésbé hatottak az unalmas társadalmi normák, ráadásul általában még nagyságrendekkel intelligensebb is, mint a kondis, műveletlen parasztok, akik még ezt a fél mondatot sem tudnák helyesen leírni.


De valamiért mégis a kiszámítható szürkeség kell a nőknek, az összes megalázás, megcsalás, bántalmazás ellenére, pedig amikor már negyvenszer átélted ugyanazt, kész felüdülés lenne egy normális srác, egy kvázi kívülálló, akivel végre másmilyen lenne, és akivel boldog lehetnél.


Ha én nő lennék, tuti az incelekre hajtanék! :3



2022. jún. 21. 14:10
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/80 A kérdező kommentje:

Játszhatjuk ezt is, biztos produktív és értelmes vita lesz.


[link]


[link]


[link]

2022. jún. 22. 23:29
 72/80 anonim ***** válasza:
75%

#71

😆 én ezt nem bírom elhinni hogy komolyan írják

2022. jún. 22. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/80 anonim ***** válasza:
80%
Tudsz a Gyakoriról is linkelni ilyesmit? Csak mert nem értem, hogy ez mit bizonyít... Úgy véled, hogy mi írtuk ezeket? Ha nem, akkor teljesen fölösleges számonkérned rajtunk.
2022. jún. 23. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/80 anonim ***** válasza:
89%
Kérdezőcske, tessék szépen válaszolni a 70-esemre, mert csak szánalmasan terelni próbálsz. Szóval, mennyire kéne kalandvágyónak lennünk ahhoz hogy valamelyik aljas, agresszív incellel összejöjjünk? És hogy meritek magatokat rendesnek nevezni? Mást se olvasni itt mint azt hogy szidjátok a normális, nem bántalmazó férfiakat hogy manginák, meg a jóegtudja még mik. Tehát ezzel beismeritek hogy ti viszont keményvonalas bántalmazók lennétek ha lenne rá módotok (de hálistennek nincs) mivel folyamatosan gúnyoljátok a nőket nem bántalmazó férfiakat. Szóval miért is kéne egy ilyen alja incel bárkinek?
2022. jún. 23. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/80 A kérdező kommentje:
Válaszolócska, egy átlag incel épp annyira agresszív és nagyjából annyira akar téged vagy akárkit bántalmazni, mint amennyire egy átlag feminista akarja gázkamrába zárni a férfiakat. Nem tereltem, csak rávilágítottam az indokolatlan és igazságtalan prekoncepciókra. Amíg nem sikerül odáig eljutni, hogy ne a szélsőségekből induljunk ki, addig nem tudom ezt az egészet komolyan venni, sorry.
2022. jún. 23. 23:30
 76/80 anonim ***** válasza:
91%

75

Hányszor kell nekifutni, hogy megértsd? Az itteni nők a LEGRITKÁBB esetben nyilatkoznak negatívan az EGÉSZ férfi nemről, míg az incelek folyamatosan mocskolják a nőket. Mit nem értesz ezen??????

2022. jún. 23. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/80 A kérdező kommentje:
Jó lenne eldönteni, hogy incelekről beszélünk (én így tettem fel a kérdést, általánosságban), vagy a gyakoris nagyjából 6 incelről. Ha utóbbi, akkor azt is megmondhatod, hogy 6 ember miért reprezentatív az egész incel közösségre nézve.
2022. jún. 23. 23:40
 78/80 anonim ***** válasza:
91%

77

Rendben.

Hol képviseltetitek magatokat? Hol olvashatok rólatok? Mert a Gyakorin és egy-egy angol nyelvű platformon olyan szintű gyűlölködést toltok, ami elfogadhatatlan.

Azt mondod, ez nem releváns, én pedig hajlok rá, hogy elfogadjam.

Csak azt nem értem, hogy mégis mi másból kellene kiindulni? Mert a feministák reprezentációja nem merül ki 6 darab véresszájú és frusztált férfigyűlölőben, a ti reprezentációtok viszont nagyjából kimerül az emlíett 6 véresszájú és frusztált nőgyűlölőben. Ebből sem vonhatunk le semmilyen következtetéseket?

2022. jún. 23. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/80 anonim ***** válasza:
91%
#71: értelmes ember lehetsz, ha ilyen baromságokat olvasol :D
2022. jún. 24. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/80 A kérdező kommentje:

#78 Akkor ez esetben én javaslom, hogy a valóságot nézd, és ne az anonim gyűlölködést, ami csak tünete és következménye a problémának.


Beszélgess mondjuk kevésbé vonzó és átlagos férfiakkal, kérdezd meg tőlük, hogy az utóbbi 4-6-8 évben milyenek voltak és hogyan alakultak a társkeresési esélyeik, és milyen esélyük vannak hozzájuk hasonló átlag nőkhöz képest a tapasztalataik szerint. Elképesztő aránytalanság fog kirajzolódni, és valójában csak ez számít, a többi csak a felszín, és ahogy mondtam, következmény. Nem szerencsés persze, de ez csak rosszabb lesz, ha a nők nem látják be, hogy téves úton járnak.


#79 Igen, én kérek elnézést a radfem tébolyultak nevében is.

2022. jún. 24. 23:52
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!