Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők legalább kalandvágyból,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők legalább kalandvágyból, miért nem jönnek össze az incelekkel?

Figyelt kérdés

Komolyan nem értem ezt a sematikus, makacs gondolkodást, ami sajnos a nőket jellemzi. Miért választják inkább a jól megszokott párkapcsolati mintát, amikor Chad csak legfeljebb ideig-óráig játssza meg magát, aztán kezdődnek is a jól ismert problémák; megcsalás, agresszió, egyebek?


Aztán jön a következő alfa, akiről már a második percben meg lehetne mondani, hogy ugyanaz lesz a vége, de a nőknek valamiért mégis erre van szükségük. >_<


Ehhez képest mennyivel izgalmasabb lenne egy komplex személyiségű srác, egy igazi egyéniség, akire kevésbé hatottak az unalmas társadalmi normák, ráadásul általában még nagyságrendekkel intelligensebb is, mint a kondis, műveletlen parasztok, akik még ezt a fél mondatot sem tudnák helyesen leírni.


De valamiért mégis a kiszámítható szürkeség kell a nőknek, az összes megalázás, megcsalás, bántalmazás ellenére, pedig amikor már negyvenszer átélted ugyanazt, kész felüdülés lenne egy normális srác, egy kvázi kívülálló, akivel végre másmilyen lenne, és akivel boldog lehetnél.


Ha én nő lennék, tuti az incelekre hajtanék! :3



2022. jún. 21. 14:10
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/80 anonim ***** válasza:
97%

Miért jönnének össze? A nők többsége így is normális pasival van együtt, de kicsit segítek.


Vannak a:


1) A kigyúrt, esetleg gazdag fitness guru pasik akiket ti chad-nek tituláltok

2) Normális, átlagos pasik

3) Átlag alatti pasik (khm incelek)


Remélem ezzel kicsit segítettem, hogy ne olyan kétbitesen lásd a világot.

2022. jún. 21. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/80 A kérdező kommentje:

#16 Mert alapvetően szerintem nem rossz, ha erről is szólna az élet. A nagy sztorikról, hogy milyen hatással vagyunk egymásra, és nem arról, hogy most rögtön azonnal a tökéletesnek az *illúzióját* akarjuk kompromisszumok nélkül. Olyan arrogánsak az emberek és annyira türelmetlenek egymáshoz, hogy elmondani nem tudom. Valószínűleg a közösségi média miatt teljesen megváltozott az emberek egymáshoz való hozzáállása, és már mindenki csak a saját prekoncepcióihoz és dogmáihoz ragaszkodik görcsösen. Nem jó ez így.


Higgyétek el, hogy az incelek között is vannak olyanok, akik ugyanígy meg tudnának titeket lepni pozitív értelemben, és ha van valaki, akiben látok valamit, akkor igenis óriási plusz lenne, ha látnám, ahogy 3-5-10+ év alatt mekkora utat jártunk be együtt. Ez egy kölcsönös folyamat, nem öncélú és önérdekű. Mennyivel jobb ez, mintha félünk a konfliktusoktól és nem merünk szembenézni egymás hibáival, de még a sajátjainkkal sem.


Ha örökké arra vár az ember, aki jelenleg számára tökéletesnek tűnik, abban semmi nincs az önzésen kívül.

2022. jún. 21. 15:53
 23/80 anonim ***** válasza:
94%

És amit leírsz, azt szerinted miért egy inceltől kapnánk meg?

Úgy kérdezem, hogy én már 9 éve élek kapcsolatban, és tudom, hogy nincs kompromisszumoktól mentes kapcsolat és nincs tökéletes ember/társ. Csak tudod, rohadtul nem mindegy, hogy milyen messze van a tökéletestől.

2022. jún. 21. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/80 anonim ***** válasza:
93%

22

A helyzet az, hogy én (nőként) voltam olyan párkapcsolatban, amiről te beszélsz. Mindketten nagyon sérültek és gátlásosak voltunk, de a legjobb szándékokkal vágtunk bele, és imádtuk egymást. Hát kiderült, hogy amíg az ember nincs rendben önmagával, a múltjával, a traumáival, az idióta családi mintákkal, addig egy párkapcsolat nem hogy javítani nem fog a helyzeten, de elcseszi még azt is, ami amúgy rendben lett volna.


Persze erre azt mondod, anekdotikus érvelés... De nézz egy picit körül. A családon belüli erőszaktól a szomorú versek/regények/dalok leggyakoribb tartalmán keresztül a válások arányáig. A párkapcsolat puszta fennállása semmit sem old meg, sőt katalizátorként működik a pszichés problémák esetén.

2022. jún. 21. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/80 anonim ***** válasza:
31%

A nők szeretnek kalandozni. De olyan fickókkal, akitől nedvesednek, a bugyi szinte magától lecsúszik. Felesleges és butaság is a nőket piedesztálra emelni, pont most a napokban történt, hogy valami kis páwa énekes/táncos vagy mi gyerek megkefélt egy nyilvános wc mellett valami kiscsajt, videó is lett róla, valahol olvastam futólag, ez mostanában volt.

Ebben a sztoriban minden, de minden benne van, még ha ezt most még nem is érted, meg nem is hiszed el.

Tehát nem fognak leállni egy nyomi incellel, be se tudnád rakni neki, mert olyan száraz lenne mint a szahara. Nem tudom voltál-e már nővel, de ha nincs felizgulva, nem egyszerű az aktus, fáj is neki, meg minden sz@r.

Hiába vagy te fennkölt, mélyen gondolkodó, érzelmes hősszerelmes, ha nem indul be rád. Nem fog azért kezdeni egy incellel, hogy rossz legyen neki.

2022. jún. 21. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/80 anonim ***** válasza:
82%

"Ha örökké arra vár az ember, aki jelenleg számára tökéletesnek tűnik, abban semmi nincs az önzésen kívül."


Ez nem több egy butácska, téves alapokon nyugvó magánvéleménynél. Majd akkor próbálkozz újra, ha képes vagy azoknnak a helyébe beleképzelni magadat, akikről most ilyen nagy mellénnyel nyilatkozol.

2022. jún. 21. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/80 anonim ***** válasza:
90%

Ki a jó fene vágyik pl ilyen kalandokra? 😳🤣 (190 és 430 hsz ugyanattól, ha valakinek kedve van kattintgatni)

Ha nem gond, inkább maradunk az épelméjű és jól kinéző pasiknál.


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..

2022. jún. 21. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/80 anonim ***** válasza:
5%

Te nem vagy kiábrándulva a társadalomból, különben nem hajtanál fanatikusan a nőkre.

Régen amikor szűz voltam én is ilyen voltam, hogy kb elérhetetlen istenként láttam a nőket, meg elájultam egy dekoltázstól stb, aztán amikor elvesztettem, nem volt nagy durranás. Mint amikor kb megígérik a malibui utat és helyette levisznek a kanálisra, valami ilyesmi érzés volt. Ott is hagytam a csajt egy menet után, mert untam hogy feküdt mint egy fadarab. Akkor már inkább kockulok.


Szóval jah először rendes és kedves voltam a nőkkel, próbálkoztam sokszor, egy sikerem se volt csak lekoptatás vagy barátzóna. Aztán úgy voltam hogy letojom, és nem érdekelnek többé. Ez a csaj akit fentebb mondtam nem sokkal ezután volt egy egyetemi bulin részegen. Ezzel a tojok a fejükre taktikával már több sikerem volt, nem sokszor de hébe hóba összejött egy csaj, de egyik se hozta a várakozásokat, azt a fantasztikus élményt ami meg volt ""ígérve"" a magazinok, beszámolók és filmek által. A legjobb szex egy kínai csajjal volt azzal kb bármit meg lehetett csinálni.

De hidd el nem olyan értékes a punci mint ahogy az elő van adva, max egy szűznek, aki még nem tapasztalt intimitást. Vannak a szexnél sokkal jobb dolgok. Már úgy vagyok hogy nem is érdekelnek a nők, meglátok egy full jó mellet totál hidegen hagy, már a k*rvákat is unom. A legutóbbinál már úgy tudtam csak elélvezni amikor egy gore jelenetet képzeltem el vele.


Nekem kezdetben nagyon sokat segített az hogy tojok a társadalomra, az emberekre (így a nőkre is), mivel nem vették el az időmet tudtam a munkámra koncentrálni és sikerült összehozni egy jó kis öltönyös állást középvezetői szinten. Hiába utálom és vetem meg az embereket, muszáj beilleszkedni közéjük, dolgozni, a kinézetre adni, tehát öltöny, óra, kocsi stb. Mivel a szex már nem elégített ki, kerestem folyamatosan új impulzusokat, ahol ki tudok elégülni szellemileg. Akkor jöttem rá hogy maga a vadászat ahogy becserkészed a csajt, megtöröd, ledominálod, szellemileg felül múlod, sokkal izgalmasabb mint a szex vele. Nincs annál nagyobb királyság az életben amikor megszerzel egy jó csajt, teljesen felhúzod, majd szex előtt kidobod, az meg les mint a moziba. Neked is ezt tanácsolom, ha összejön egy nő, ne feküdj le vele, alázd le és dobd el, sokkal nagyobb élmény lesz mint dugni vele. Hatalmasat fog nőni az önbizalmad.


Felejtsd el hogy szexuálisan akarsz náluk bevágódni, inkább azt érd el hogy féljenek tőled és hogy rejtélyesnek tartsanak. Legyen benned valami rosszfiúság és mélyen valami amit majd ők megfejthetnek, és ebből minden fog következni. Milliószor megfigyeltem már, amikor ülünk társaságba és elkezdek beszélni akkor minden nő hirtelen csendbe lesz és csak rám figyel. Vagy pl ott az a HRes buta csaj, néha összefutunk a konyhában és látom a szemén hogy zavarba van és hogy tart tőlem, meg mindig udvariaskodik. Figyeld meg ezek a reakciók sokkal keményebb merevedést és önbizalmat fognak okozni, ha rájuk gondolsz utólag, mintha benne a lennél a p*ncijába. A szex nem minden, ha teljesen uralod és dominálod őket, kivetíted rájuk az isteni mivoltodat, az az igazi császárság.

2022. jún. 21. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/80 anonim ***** válasza:
94%
Mert vannak jóképű, udvaias, intelligens és érdekes srácok is. Mivel ilyenekkel is járhatok, sem a rondák, sem a bunkók nem kellenek.
2022. jún. 21. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/80 A kérdező kommentje:

#23 Ha van valaki, aki hetente váltogatja a "partnereit", az nagyon valószínűtlen, hogy igazán meg tud becsülni bárkit, egy ilyen emberrel halálra van ítélve akármilyen komolyabb kapcsolat. Egy incelnek ha sikerülne kimásznia a gödörből akkor teljesen alkalmas lenne komolyabb kapcsolatra is. Persze vannak kivételek.


Az incel tulajdonképpen a tipikus népszerű alfahím antitézise, és én ha nő lennék, akkor főleg egy emelkedő pályán lévő incelben sokkal több értéket találnék, mint az idióta alfahímekben, akik 3 perc alatt kiismerhetőek, kihasználnak és tárgyként tekintenek rám.


#25 Ha így van, akkor ezt el tudom fogadni, én soha nem is fogom megpróbálni eljátszani a bunkó alfát, mert gerinctelenség lenne, inkább meghalok egyedül. Én csak szeretném azt hinni, hogy nem ilyen minden ember.


#26 Mindegy, hogy minek minősíted, én csak a szemléletről beszéltem, amit ráerőltetnek a tömegekre, én csak azt állítom, hogy nem egy idealizált képet kellene keresni, hanem talán jobb lenne beleállni a kihívásokba is, ha lát az ember akármit, ami miatt érdemes, és esetleg út közben majd rájön, hogy valójában mit is szeretne, derüljön ki. Hiába lenne itt most előtted készen egy tökéletesre hajazó ember, abban semmi extra, semmi meglepetés nem lenne, ezért szerintem ez egy hibás kiindulópont. Az illúziók kergetéséből egyenesen követezik a permanens frusztráció és a csalódások, mert a realitás egészen más. Ebben semmi butaság nincs.


#27 És ebből mi következik? Ez még csak nem is incel vagy nem incel kérdés, idióta agresszív férfiak mindenhol vannak.

2022. jún. 21. 18:23
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!