Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők legalább kalandvágyból,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők legalább kalandvágyból, miért nem jönnek össze az incelekkel?

Figyelt kérdés

Komolyan nem értem ezt a sematikus, makacs gondolkodást, ami sajnos a nőket jellemzi. Miért választják inkább a jól megszokott párkapcsolati mintát, amikor Chad csak legfeljebb ideig-óráig játssza meg magát, aztán kezdődnek is a jól ismert problémák; megcsalás, agresszió, egyebek?


Aztán jön a következő alfa, akiről már a második percben meg lehetne mondani, hogy ugyanaz lesz a vége, de a nőknek valamiért mégis erre van szükségük. >_<


Ehhez képest mennyivel izgalmasabb lenne egy komplex személyiségű srác, egy igazi egyéniség, akire kevésbé hatottak az unalmas társadalmi normák, ráadásul általában még nagyságrendekkel intelligensebb is, mint a kondis, műveletlen parasztok, akik még ezt a fél mondatot sem tudnák helyesen leírni.


De valamiért mégis a kiszámítható szürkeség kell a nőknek, az összes megalázás, megcsalás, bántalmazás ellenére, pedig amikor már negyvenszer átélted ugyanazt, kész felüdülés lenne egy normális srác, egy kvázi kívülálló, akivel végre másmilyen lenne, és akivel boldog lehetnél.


Ha én nő lennék, tuti az incelekre hajtanék! :3



2022. jún. 21. 14:10
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/80 anonim ***** válasza:
85%

40

Sokszor elbüszkélkednek az itteniek azzal, hogy miként dörgölőznek nőkhöz a tömegközlekedési eszközökön, akaratuk és kérésük ellenére miként tapogatjáknőket szórakozóhelyeken, hogyan alázzák meg őket, ha tehetik, itt a GyK-n veréssel, arcrataposással és gyilkossággal fenyegetőznek.


Szóval miről beszélünk??

2022. jún. 21. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/80 anonim ***** válasza:
7%

"#28 Értem, hogy mit akarsz mondani, és elképzelhető, hogy jelenleg én is az illúziók megtévesztő árnyékában állok, de ezzel egyelőre tapasztalat híján nem tudok mit kezdeni. Eljátszani persze akármit el lehet, de itt még nem tartok."


Rajtad nagyon azt látom hogy a szexre húzol fel mindent. Pedig lelkileg birtokolni egy nőt sokkal nagyobb dolog mintha testileg birtokolnád. Túl kéne esned az első szexen hogy lehulljon a "felbecsülhetetlen" értékű p*nci illúziója, aztán egyből más világban találnád magad. Egy prostival ezt meg lehet tenni.

Az ha egy nő lelke a tiéd valahol sokkal intimebb mintha benne lennél testileg. Rá fogsz jönni hogy a nők nem bonyolultak, valójában nagyon egyszerű kis lények akiket érzelmi alapon lehet könnyen manipulálni. Hülyeség hogy a nagy farok, vagy pénz kell nekik, a nők többsége az intelligenciára nedvesedik.


A 28# as voltam.

2022. jún. 21. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/80 anonim ***** válasza:
85%
28 csak megnézte az Amerikai Pszichót egy jó kakaó mellett és most itt éli ki magát, hogy fúúúúú ha egyszer nőm lenne de lealáznám és erről fantáziál a gép előtt. Mindjárt bekopog az anyja a szobába hogy "kisfiam kérsz tökfőzeléket???" ő meg "jujj tökfőzelék megyek is!!!!".
2022. jún. 21. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/80 anonim ***** válasza:
86%

#42: "Pedig lelkileg birtokolni egy nőt sokkal nagyobb dolog mintha testileg birtokolnád."


Tisztázzunk valamit: te egyedül azt birtoklod, amit megeszel. Egy másik embert te soha nem fogsz birtokolni. Az vagy saját jószántából van veled, vagy sehogy.

2022. jún. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/80 anonim ***** válasza:
82%
Kérdező, ugyan meséld már el, hogy az inceleket hogyan is bántalmazzák a nők, mert erre én is komolyan kíváncsi vagyok.
2022. jún. 21. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/80 A kérdező kommentje:

#41 Azért nem kell minden provokációt szó szerint venni, amit az arrogáns stílusotokra adnak itt válaszul, ha elszakad a cérna.


"gyilkossággal fenyegetőznek."


Ez pedig konkrétan hazugság.

2022. jún. 21. 20:17
 47/80 anonim ***** válasza:
82%

Nem hazugság, csak azokat a válaszokat hamar lekapják az oldalról, valószínűleg ezért nem látod őket. (Vagy te hazudsz.)

De volt már itt tömeggyilkosság, terrorizmus, agyonverés, késelés és minden, amit el tudsz képzelni...

2022. jún. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/80 A kérdező kommentje:

#42 "Hülyeség hogy a nagy farok, vagy pénz kell nekik, a nők többsége az intelligenciára nedvesedik."


Ezt az egyet nem igazán hiszem el, a többiben lehet, hogy igazad van.


#45 A nők a nem macsó típusú férfiakat olyan stílusban utasítják el, hogy az minősíthetetlen, olvass beszámolókat incelektől, amikor még próbálkoztak, de korábban én is tapasztaltam. A gyengébb szociális képességűeket nyilvánosan megalázzák, vagy simán fogyatékosnak nézik és nem is veszik őket emberszámba, a rondákat szintén megalázzák, stb. Az incel fröcsögéssel ellentétben ezek valódi és személyes tapasztalatok, ezért sokkal súlyosabb és ezért nem lehet egy lapon említeni a kettőt.

2022. jún. 21. 20:24
 49/80 anonim ***** válasza:
82%

"olvass beszámolókat incelektől"


Földönkívüliek márpedig léteznek. Olvass scifit!!!

2022. jún. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/80 anonim ***** válasza:
74%
#48: nő vagyok, engem is megaláztak nem egyszer nyilvánosan gyerekként és kiskamaszként. Sőt, volt egy csúfnevem, ami általános másodiktól nyolcadikig elkísért. Mégis csak személy szerint az elkövetőket utáltam,nem kollektíve valamely társadalmi csoportot, amelyhez ők is tartoztak. Nem voltak bosszúfantáziáim sem. Azt nem állítom, hogy nem sérültem, de annyi eszem mindig is volt, hogy tudjam, hogy semmiféle személyes bosszú nem javított volna se az életemen, se a lelki egészségemen.
2022. jún. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!