Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők legalább kalandvágyból,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők legalább kalandvágyból, miért nem jönnek össze az incelekkel?

Figyelt kérdés

Komolyan nem értem ezt a sematikus, makacs gondolkodást, ami sajnos a nőket jellemzi. Miért választják inkább a jól megszokott párkapcsolati mintát, amikor Chad csak legfeljebb ideig-óráig játssza meg magát, aztán kezdődnek is a jól ismert problémák; megcsalás, agresszió, egyebek?


Aztán jön a következő alfa, akiről már a második percben meg lehetne mondani, hogy ugyanaz lesz a vége, de a nőknek valamiért mégis erre van szükségük. >_<


Ehhez képest mennyivel izgalmasabb lenne egy komplex személyiségű srác, egy igazi egyéniség, akire kevésbé hatottak az unalmas társadalmi normák, ráadásul általában még nagyságrendekkel intelligensebb is, mint a kondis, műveletlen parasztok, akik még ezt a fél mondatot sem tudnák helyesen leírni.


De valamiért mégis a kiszámítható szürkeség kell a nőknek, az összes megalázás, megcsalás, bántalmazás ellenére, pedig amikor már negyvenszer átélted ugyanazt, kész felüdülés lenne egy normális srác, egy kvázi kívülálló, akivel végre másmilyen lenne, és akivel boldog lehetnél.


Ha én nő lennék, tuti az incelekre hajtanék! :3



2022. jún. 21. 14:10
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/80 anonim ***** válasza:
82%

Na kedves kérdező, hogy tetszik ez a 41-es hsz? És ez se törölve nem lett, se a féreg tiltva, mert látszik ha a privátra kattintasz. Ez az egypipás azóta is itt garázdálkodik és ontja a mocskot magából.


https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__egyeb-kerdesek__1131..

2022. jún. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/80 A kérdező kommentje:

#49 Belsős, zárt incel fórumokon senki nem profitál semmit abból, ha hazudik. Te most karba tett kézzel úgy teszel, mintha ilyesmi nem fordulhatna elő, pedig te is tudod, hogy mindennapos jelenségről beszélek.


#51 Ha ezt komolyan így gondolja, akkor valószínűleg egy végtelenül elkeseredett ember, aki tele van frusztrációval a csalódások miatt és tét nélkül éli az életét. Idáig is el lehet jutni, ez inkább szomorú.


De amúgy nem korrekt ilyenekkel jönni. Én is jöjjek a radikális feministákkal, akik különböző helyeken például arról értekeznek, hogy a férfiakat miként kéne kiirtani, vagy rendszerszinten elnyomni, esetleg azokkal, akik férfiakat gyilkoló nőket istenítik? Ha akarsz, akkor tudok finomságokat linkelni én is, csak annyi a különbség, hogy én ezzel senkit nem próbálok meg hitelteleníteni, mert semmi értelme.

2022. jún. 21. 20:52
 53/80 anonim ***** válasza:
80%

"Az anekdotikus érvelést nem tudom elfogadni,"


Pedig a tied is az, mert gondolom a kérdés az alapján született, hogy láttál kettő ilyet.


Risszabb esetben még az se, akkor általánosítasz.

2022. jún. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/80 anonim ***** válasza:
80%
Az általatok chadeknek nevezett pasiknak is van egyéniségük. Legalábbis én eddig azt hittem, a jó pasikat hívják chadnek, nem a gyúrós bunkókat.
2022. jún. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/80 anonim ***** válasza:
80%

#52 betegagyú pszichopata vagy ha még ezt is meg akarod magyarázni. Persze, majd sajnálni fogjuk az ilyet, ha ezt komolyan gondod te se vagy különb. És épp ezert utál mindenki.

Mutass már akkor te is valamit, mondjuk olyat hogy feminista nők férfiakat akarnak ölni. Nem állok féllábon amíg várom :D

2022. jún. 21. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/80 anonim ***** válasza:
80%
Amúgy az inceleknek olyan jó a személyiségük, hogy többnyire barátaik sincsenek.
2022. jún. 21. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/80 anonim ***** válasza:
80%
És nem, ez nem introvertáltság. Az introvertált embereknek is van 1-2 barátjuk.
2022. jún. 21. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/80 anonim ***** válasza:
80%
Ok, szóval a lényeg, hogy akármilyen bizonyítékot hozunk, azt te nem fogadod el. Vettem.
2022. jún. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/80 anonim ***** válasza:
83%

Kérdező:


#51 Ha ezt komolyan így gondolja, akkor valószínűleg egy végtelenül elkeseredett ember, aki tele van frusztrációval a csalódások miatt és tét nélkül éli az életét. Idáig is el lehet jutni, ez inkább szomorú."


Mi, te most sajnálod, és ki akarod magyarázni a viselkedését?


De nem úgy van az. Addig el kell jutni, hogy valakinek csalódása legyen. ;)


De ő valószínűleg egy nőnek sem fogta meg a kezét, szóval nem is volt kiben csalódnia. Maximum magában csalódott. Végtelenül elítélem ezt az embert, amiért ilyen embertelen módon mert írni a női nemről. Már elfelejtette, hogy őt is egy nő szülte. Amúgy a stílusa Elliot Rodger-re emlékeztet, aki hasonló módon bekattant, de ő jobban, mért fegyvert is ragadott (2014-es Isla Vista-i gyilkosságok)


Gyakran mondjátok, hogy az incel problémát kezelni kellene. Lehet, de nem úgy, ahogyan gondoljátok. Inkább úgy, hogy meg kellene előzni az ilyen eseményeket, mint Rodger ámokfutása.


Üdv. egy pasi.

2022. jún. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/80 anonim ***** válasza:
87%

"Tisztázzunk valamit: te egyedül azt birtoklod, amit megeszel."


És azt is csak átmenetileg.

2022. jún. 21. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!